Pierwszy feeder Jaxon Wedka Cantara Feeder

/ 8 odpowiedzi
Cześć chciałbym się was zapytać. Co sądzicie o tej wędce jest to mój pierwszy feeder więc interesuje mnie każda informacja na temat wędziska.Oglądałem już wędkę na żywo.Myślę że to dobry feeder na początek wędkarstwa gruntowego.A jeszcze jedno na co najlepiej biorął sandacze. I życze połamania kija.
Wędka
http://www.wedkarski.com/produkt/k-Wedki-Feedery_Pickery/p-2103-Jaxon-Wedka_Cantara_Feeder/t-2/

Podgląd zdjęć na forum dostępny jest tylko dla zalogowanych użytkowników.

Dadoss


Myślę, że to porządna wędka. (2011/10/04 08:56)

perwer


Sebastian bedziesz żałował.Kupujesz feedera ciężkiego za 80 złoty z kompozytów,a w sklepie za 110 zł kupisz leciutkie np: eternium z włókna szklanego itd.Nie pisze że to też ideał,ale poczujesz różnice . Na tej stronce zreszta maja troche wysokie ceny. (2011/10/04 09:21)

dario35


chyba z wlukna weglowego, cos ci sie perwer zle kliknelo (2011/10/05 05:26)

berthold



chyba z wlukna weglowego, cos ci sie perwer zle kliknelo





tak czy siak ale szczerze powiedziawszy lepsze (wytrzymalsze ) były z włókna szklanego nie do zarżnięcia a waga no cóż to zależało od firmy ja miałem ABU-GARCIA i służyły mi 17 lat kupione w 1985 roku leżą w piwnicy i dalej są dobre i leciutkie a żuty na odległość  to marzenie dzisiejszych karpiówek (2011/10/05 10:18)

Adamsleg98


Ja mam zwykłą teleskopową i sprawuje się bardzo dobrze. Kupiłem niedawno taki spinning i też na razie jest OK. Są niedrogie i solidne.

 Na razie POLECAM.

                                                                                           Pozdrawiam. 

(2011/10/05 20:26)

AMG


Mam ten kij od wiosny. Kupiłem go by zobaczyć jak się łowi feederem . Jak dotąd łapałem w rzece (Narew) jak i na stojącej wodzie. Nie mam większych zastrzeżeń . Wiadomo ograniczenia wagi wyrzutu są ale jak się ich przestrzega to jest ok. Wyjąłem parę ryb. Może to nie olbrzymy bo leszczyki, płotki, ale i linki. Nie nastawiałem się na nic dużego ale to na co złapałem jest wystarczający sprzęt. Wprawdzie przydałby się większy ciężar wyrzutu ale to na rzeki. Za te pieniądze  daje radę. Polecam. (2011/10/08 01:03)

u?ytkownik86845


Jaxon Cantara Feeder cw 30-120 g to był mój pierwszy feeder i nadal na niego łowię ;) jest po prostu rewelacyjny, świetnie przenosi brania, i nie dzieje się z nim nic złego podczas holu większych ryb, szczerze mogę go polecić każdemu, kto zaczyna przygodę z feederem ;) (2011/10/08 06:26)

speed1599


jesli bedziesz uzywal go w spokojnym nurcie rzecznym to da rade , sam uzywalem cantary 3,60 cs 120 g w pierwszym moim podejsciu do feederowania i dal rade a zdazaly sie leszczyki po 3kg konsekwentnie utrudniajace hol brnac w sam srodek koryta rzeki. jak na poczatek to da rade, a co do samego kija to jego waga nie jest wielka duza role odgrywa wywazenie wraz z kolowrotkiem mianowicie rozklad glownego srodka ciezkosci . pozdrawiam (2011/10/09 22:53)