Zaloguj się do konta

Konger Carbomaxx Tele Picker 270 40

utworzono: 2011/09/27 09:03
Seba 240398

Cześć chciałbym się was zapytać. Co sądzicie o tej wędce jest to mój pierwszy feeder więc interesuje mnie każda informacja na temat wędziska.Oglądałem już wędkę na żywo.Myślę że to dobry feeder na początek wędkarstwa gruntowego.A jeszcze jedno na co najlepiej biorął sandacze. I życze połamania kija.
Wędka
http://www.wedkarski.com/produkt/k-Wedki-Feedery_Pickery/p-9475-Konger-Wedka_Carbomaxx_Tele_Picker_do_40_gram_dlugosc:_270_cm/t-1/ [2011-09-27 09:03]

Jędrula

Cześć chciałbym się was zapytać. Co sądzicie o tej wędce jest to mój pierwszy feeder więc interesuje mnie każda informacja na temat wędziska.Oglądałem już wędkę na żywo.Myślę że to dobry feeder na początek wędkarstwa gruntowego.A jeszcze jedno na co najlepiej biorął sandacze. I życze połamania kija.
Wędka
http://www.wedkarski.com/produkt/k-Wedki-Feedery_Pickery/p-9475-Konger-Wedka_Carbomaxx_Tele_Picker_do_40_gram_dlugosc:_270_cm/t-1/

Po pierwsze Kolego to nie jest feeder tylko picker , zresztą pisze tam jak byk co to za wędka .

Po drugie sądzę , że to nie jest dobry sprzęt na początek przygody z drgająca szczytówką ( myślę , że o to Ci właśnie chodzi ? ) gdyż żaden teleskop w tej metodzie nie dorówna parametrami wędce składowej . Dołożysz 10-20 złotych i kupisz '' normalnego '' pickera lub feedera ,odradzam kupno tego tego teleskopu . Jedyną zaletą tego czegoś jest łatwość w transporcie reszta to same wady , do tego jak dla mnie jest za krótki , powinien nieć przynajmniej 3 metry .

A sandacza łowimy na przynęty sztuczne , żywca , trupka lub filety .

[2011-09-27 09:32]

Jędrula

http://allegro.pl/konger-carbomaxx-picker-2-7m-do-40g-lomianki-i1843141127.html

I znalazłem odpowiednik z tej samej serii z tym , że składa się z dwóch części + szczytówki .

Trochę za krótki ale jak Tobie spasuje to ok :)

[2011-09-27 09:38]

LukaszMag

Serdecznie witam! Od ponad miesiąca z powodzeniem i zadowoleniem łowię pickerem Konger z serii Carbomaxx. Tania i porządna wędeczka. Mam długość 2,7m i 40g wyrzutu. Kijek z zapasem mocy, fajnie wykonany, dobrze leży w ręce. Kupiłem 2,7m z tego względu, że obok feederów /tu używam najchętniej 3,9m/ chciałem mieć coś delikatnego na zabawę z krasnopiórką, płotką, krąpiem na bliższych odległościach. Carbomaxx w pełni zaspokoił moje oczekiwania. Natomiast do rozpoczęcia przygody z wędkarstwem gruntowym i drgającą szczytówką polecałbym np. Mikado Trython ze względu na dobry stosunek ceny do jakości i 3 wymienne szczytówki. Pozwoli to w dużej mierze dopasować się do łowiska. Potem oczywiście można rozwinąć flotę wędzisk o inne, lepsze kije. [2011-09-27 11:43]

czaro93

Ja na pierwszy feeder wybrałem Jaxon Accord Feeder 40-100g i jestem z niego zadowolony do dnia dzisiejszego i uważam, że na początek nie potrzeba nic lepszego, więc Ci go stanowczo polecam. Jego cena to wydatek jakiś +/-100zł. Pozdrawiam.  [2011-09-28 15:28]

MorrisSTG

Witam!
Polecam trzyczęściowy Feeder Jaxon Inspiral 2,7 m 60-120 g. w zestawie trzy rodzaje szczytówek Koszt ok. 150 zł. Super wędka.
Sam zakupiłem dwie szt.
[2011-10-06 11:03]