Zaloguj się do konta

Pierwsze zawody w życiu!- Prośba o pomoc

utworzono: 2010/08/13 18:26
xMarcinx

Witam. 29.08.2010 na zbiorniku w Zagórzu Śląskim są zorganizowane zawody na które się wybieram. Będą to moje pierwsze zawody i zupełnie nie wiem jak się do nich przygotować. Są to zawody spławikowe. Proszę doświadczonych wędkarzy o poradę jak i czym nęcić oraz co zakładać na haczyk i na jaką rybę się najlepiej nastawić?
[2010-08-13 18:26]

Spec

Z czego będziesz łowił BAT? WĘDKA Z KOŁOWROTKIEM?, prawdo podobnie na bata więc małe rybki. SPRZĘT: żyłka 0.10, 0.12, spławik 1,5g-1,0g, haczyk 12. PRZYNĘTA najlepiej na zaufaną przynętę do zawodów jeszcze trochę czasu więc potrenuj sprawdź białe robaki-czerwone, ochotkę, ciasto, kukurydzę. To samo z zanętą spróbuj zanętę na płoć ( z TRAPERA jest dosyć ciekawa i nie droga). I najlepiej z tym sprzętem
[2010-08-13 20:07]

xMarcinx

A jakie ciasta polecacie?
[2010-08-14 10:29]

Romuald55

napisz jakie tam sa najczesciej polawiane ryby,jaka glebokosc lowiska [2010-08-14 11:31]

xMarcinx

z reguły to ciągnie się tam płoć leszcza i karpia a głębokość to ok 5-6m
[2010-08-14 11:48]

Norbert Stolarczyk

DO AUTORA WĄTKU.

WĄTEK ZAKŁADAMY RAZ, W PRZYPADKU WOLNEGO ŁĄCZA LUB INNYCH SYTUACJI KTÓRE POWODUJĄ KOLEJNE DODAWANIE SIĘ WĄTKÓW, ZGŁASZAĆ NALEŻY MODERATOROM LUB REDAKCJI.
W INNYM PRZYPADKU UZNANE BĘDĄ JAKO SPAMOWANIE FORUM I ULEGNĄ SKASOWANIU.
W TYM PRZYPADKU 15 MINUT RÓŻNICY POMIĘDZY JEDNYM WĄTKIEM A DRUGIM NIE UZNAJE SIĘ ZA PRZYPADEK!


[2010-08-14 12:16]

Damiano87

Co do zanęty to polecam Sensas'a Gros Gardons, dodać do niego trochę Gardonixa (atraktor na płoć) i pinki na koniec. Mieszanka godna polecenia i rybki po niej też będziesz miał:) Sam taką stosuje na zawodach i mam dobre rezultaty. A co do wędki to zgadzam się z kolegą, na zawody najlepszą wędką będzie bat albo tyczka. Myślę że bacik 5,6m by Tobie wystarczył, do tego delikatny spławiczek, żyłeczka i do roboty:) Powodzenia:)
[2010-08-14 16:11]

xMarcinx

DO AUTORA WĄTKU.

WĄTEK ZAKŁADAMY RAZ, W PRZYPADKU WOLNEGO ŁĄCZA LUB INNYCH SYTUACJI KTÓRE POWODUJĄ KOLEJNE DODAWANIE SIĘ WĄTKÓW, ZGŁASZAĆ NALEŻY MODERATOROM LUB REDAKCJI.
W INNYM PRZYPADKU UZNANE BĘDĄ JAKO SPAMOWANIE FORUM I ULEGNĄ SKASOWANIU.
W TYM PRZYPADKU 15 MINUT RÓŻNICY POMIĘDZY JEDNYM WĄTKIEM A DRUGIM NIE UZNAJE SIĘ ZA PRZYPADEK!

Przepraszam ale było to spowodowane moim błędem. źle wybrałem pokój a nie wiedziałem jak usunąć poprzedni. 




[2010-08-14 21:29]