Pierwsze spotkanie z feederem

/ 5 odpowiedzi
Witam. ;)

Ostatnimi czasy coraz bardziej zaczęła mnie intrygować metoda połowu jaką jest feeder. I choć jestem zapalonym spinningistą to czasami mam chęc zabrać ze sobą namiot wędkę gruntową i wybrać się na całonocny wypad na ryby. Niestety metoda jaką jest feeder nie jest mi dobrze znana dlatego prosiłym o pomoc w wyborze sprzętu, a dokładniej wędki. Jeżeli chodzi o kołowrotek to planuję zakup tego: https://sklep-wedkarski.waw.pl/kolowrotek-robinson-acustik-feeder-fd-406.html, ale patrząc na wędziska nie mam pojęcia, które sie nada. Dodam, że nie chciałbym aby była to zbyt droga wędka gdyż to moje początki. Obstawiam coś do 100zł. 

Z góry dziękuję za pomoc.
Wszystkim zapalonym wędkarzom, połamania kija. :)
Jakub Woś

Mam ten kołowrotek i jestem zadowolony. Jeśli chodzi o tani feeder polecam Robinson Stinger Feeder  (2017/08/17 19:08)

Daniel21xd

Bardzo dziekuje. Jutro poszukam tego wędziska w sklepach wedkarskich w swojej okolicy. :)) (2017/08/17 19:59)

jakub-sieron

Zobacz na mikado trython bardzo dobra wędka na start bo ważne jest żebyś nie zraził się już na pierwszym wypadzie więc warto poprostu zainwestować te pieniądze w coś speawdzonego i chwalonego na większości forach (2017/08/17 21:23)

jacek1987

Robinson dynacore w dobrej cenie fajna praca paraboliczna trzy szczytowki. posiadam pickera z tej serii chyba do 40gram cw karpie 3kg wyciagala ta wedka bez problemu. na Warcie koszyk 40gram plus zaneta daje rade przy umiejetnych rzutach. na jeziorach metoda 15g ładnie leci. generalnie jak nie chcesz wydawac gory pieniedzy to warto kupic coś z Robinsona. (2017/08/17 23:22)

Daniel21xd

Sprawdziłem wszystko i chyba skuszę się na propozycję pierwszego kolegi. ;)Bardzo dziękuję za wszystkie podpowiedzi. ;)
  (2017/08/18 09:05)