Pierwsze pstragi w 2011 roku

/ 41 odpowiedzi / 13 zdj
damianoss1

gratulacje panowie ladne sztuki wyciagneliscie...ja to moze w przyszlym miesiacu sie wybiore na rozpoznanie terenu nad moja pstragowa rzeczka. siedze za granica i tu niestety lowienie pstragow i innych rybek jest drogie..! (2011/02/16 20:40)

u?ytkownik29933

Nooo adniutkie te rybki :) byem ale lipa czekam na ocieplenie klimatu maopolska 0 ma by w sobot :)) Przeczepi wod tak jak sobie sakw ostatnio w wdkarskim przetrzepaem ;))
Pozdro walczymy dalej. (2011/02/16 22:00)

koza44

luxis pikne rybki gratuluje te bym chcia takie poowi!!! (2011/02/17 15:41)

u?ytkownik10466

Chcie znaczy mc,wystarczy troch samozaparcia,ciepe ubranko i heja....Rzeczek pstrgowych ci u nas dostatek,a wraenia z takiej wyprawy niezapomniane.Nawet gdy kropki maja nas w gbokim powaaniu to aura w poczeniu z piknymi widokami z nawizk rekompensuje poniesione trudy.Tylko trzeba uwaa eby nie zachorowa,na kropkoidoz.... (2011/02/17 19:35)

kaban

Na miy Bg-ta choroba to lekarstwo i powinna by na licie NFZ jako antidotum na wszystkie pozostae dolegliwoci z pominiciem dodatkowych opat za ewentualne chorobowe i nastpstwa postpowania dolegliwoci.Ja jestem chory nieuleczalnie i o tym wie caa rodzina yczc mi zdrowia za kadym razem kiedy wychodz nad wod.Pozdrawiam i "zdrowia" ycz. (2011/02/18 09:27)

pawel2008

Gratulacje Panowie, ja jeszcze tydzie musz poczeka i w rzek! na razie pozostao mi si solidnie przygotowa! (2011/02/22 13:40)

Podgld zdj na forum dostpny jest tylko dla zalogowanych uytkownikw.

u?ytkownik29933

Dzisiaj adnie byo nad wod mimo -5stopni .Pow nawet udany cho byem tam tylko na rekonesansie :) 3sztuki w tym jeden miarowy. (2011/02/25 18:43)

u?ytkownik29933

I dzisiaj go zjem na kolacje :D bo pitek pozdrawiam :D (2011/02/25 18:48)

swiezy

luxis ,,Tylko trzeba uwaa eby nie zachorowa,na kropkoidoz...."mnie te to niestety ostatnio dopado .Chyba jaki wirus  !!! Ale ma lekarstwo ktre mnie troch chamuje .Mrz -15 w mojej okolicy i zamarzajce rzeczki i przelotki .Ale jak popuci to niestety bd chory .... (2011/02/25 21:03)

robin3

witam!

Co to za choroba  ta ,,kropkoidoza,, nie  znalazem tlumaczenia.

Musze wiedziec by sie ustrzec -rodzine mam na utrzymaniu

:)

pozdrawiam

a na rybki jeszcze nie  jezdze brak kasy na oplacenie karty musze poczekac do kwietnia

(2011/02/25 21:46)

u?ytkownik10466

witam!

Co to za choroba  ta ,,kropkoidoza,, nie  znalazem tlumaczenia.

Musze wiedziec by sie ustrzec -rodzine mam na utrzymaniu

:)

pozdrawiam

a na rybki jeszcze nie  jezdze brak kasy na oplacenie karty musze poczekac do kwietnia

Strze si jej,strasznie zaraliwa,objawia si tak wysypk jak na zdjciu: (2011/02/26 09:25)

gruncik28

Koledzy, mnie te to dopado. Wystarczy jeden wypad w poowie Lutego, jeden nie wymiarek, przejcie 3 km w temp. -3*C i kropkoidoza jest na licie moich chorb takich jak: klenioidoza, jazioidoza, okonioidoza i feederoidoza. Niestety lekarz pierwszego kontaktu mi przypisa tylko witaminy. Mimo, e w Sierpniu byem te za kropkami i zapaem z 25 szt. w tym JEDEN wymiarek to jeszcze mnie nie pochono, ale jaki tydzie temu wpadem na amen. (2011/02/26 10:15)