Pierwsze pstragi w 2011 roku

/ 41 odpowiedzi / 13 zdjęć
damianoss1

gratulacje panowie ladne sztuki wyciagneliscie...ja to moze w przyszlym miesiacu sie wybiore na rozpoznanie terenu nad moja pstragowa rzeczka. siedze za granica i tu niestety lowienie pstragow i innych rybek jest drogie..! (2011/02/16 20:40)

użytkownik29933

Nooo ładniutkie te rybki :) byłem ale lipa czekam na ocieplenie klimatu małopolska 0 ma być w sobotę :)) Przeczepię wodę tak jak sobie sakwę ostatnio w wędkarskim przetrzepałem ;))
Pozdro walczymy dalej. (2011/02/16 22:00)

koza44

luxis piękne rybki gratuluje też bym chciał takie połowić!!! (2011/02/17 15:41)

użytkownik10466

Chcieć znaczy móc,wystarczy trochę samozaparcia,ciepłe ubranko i heja....Rzeczek pstrągowych ci u nas dostatek,a wrażenia z takiej wyprawy niezapomniane.Nawet gdy kropki maja nas w głębokim poważaniu to aura w połączeniu z pięknymi widokami z nawiązką rekompensuje poniesione trudy.Tylko trzeba uważać żeby nie zachorować,na kropkoidozę.... (2011/02/17 19:35)

użytkownik37642

I tak jesteśmy w większości na to chorzy (2011/02/17 19:39)

kaban

Na miły Bóg-ta choroba to lekarstwo i powinna być na liście NFZ jako antidotum na wszystkie pozostałe dolegliwości z pominięciem dodatkowych opłat za ewentualne chorobowe i następstwa postępowania dolegliwości.Ja jestem chory nieuleczalnie i o tym wie cała rodzina życząc mi zdrowia za każdym razem kiedy wychodzę nad wodę.Pozdrawiam i "zdrowia" życzę. (2011/02/18 09:27)

pawel2008

Gratulacje Panowie, ja jeszcze tydzień muszę poczekać i w rzekę! na razie pozostało mi się solidnie przygotować! (2011/02/22 13:40)

Podgląd zdjęć na forum dostępny jest tylko dla zalogowanych użytkowników.

użytkownik29933

Dzisiaj ładnie było nad wodą mimo -5stopni .Połów nawet udany choć byłem tam tylko na rekonesansie :) 3sztuki w tym jeden miarowy. (2011/02/25 18:43)

swiezy

luxis ,,Tylko trzeba uważać żeby nie zachorować,na kropkoidozę...."mnie też to niestety ostatnio dopadło .Chyba jakiś wirus  !!! Ale ma lekarstwo które mnie trochę chamuje .Mróz -15 w mojej okolicy i zamarzające rzeczki i przelotki .Ale jak popuści to niestety będę chory .... (2011/02/25 21:03)

robin3

witam!

Co to za choroba  ta ,,kropkoidoza,, nie  znalazłem tlumaczenia.

Musze wiedziec by sie ustrzec -rodzine mam na utrzymaniu

:)

pozdrawiam

a na rybki jeszcze nie  jezdze brak kasy na oplacenie karty musze poczekac do kwietnia

(2011/02/25 21:46)

użytkownik10466

witam!

Co to za choroba  ta ,,kropkoidoza,, nie  znalazłem tlumaczenia.

Musze wiedziec by sie ustrzec -rodzine mam na utrzymaniu

:)

pozdrawiam

a na rybki jeszcze nie  jezdze brak kasy na oplacenie karty musze poczekac do kwietnia

Strzeż się jej,strasznie zarażliwa,objawia się taką wysypką jak na zdjęciu: (2011/02/26 09:25)

gruncik28

Koledzy, mnie też to dopadło. Wystarczył jeden wypad w połowie Lutego, jeden nie wymiarek, przejście 3 km w temp. -3*C i kropkoidoza jest na liście moich chorób takich jak: klenioidoza, jazioidoza, okonioidoza i feederoidoza. Niestety lekarz pierwszego kontaktu mi przypisał tylko witaminy. Mimo, że w Sierpniu byłem też za kropkami i złapałem z 25 szt. w tym JEDEN wymiarek to jeszcze mnie nie pochłonęło, ale jakiś tydzień temu wpadłem na amen. (2011/02/26 10:15)