Pierwsze przynęty na troć

/ 4 odpowiedzi
Witajcie,

Jestem tutaj nowym użytkownikiem, i chcę się dowiedzieć coś od znawców polowania na troć, w jakimi obrotówkami i wahadłami napełnić pudełko wędkarskie. Interesuje mnie gramatura i kolorystyka. Zamierzam rozpocząć polowanie na tą rybę w okolicy Gościna k. Kołobrzegu.
Obecnie posiadam trzy blachy trociowe o nazwie "Frog" 22 g. z firmy Mikado srebro, złoto i miedź, jedną obrotówkę Jaxon ze skrzydełkiem long 18 g.,  srebrna w niebieskie pasy.

Czekam na odpowiedzi.
dunster35

Cześć:)
Ja łowię trocie na Raduni w Pruszczu Gd. Najwięcej trotek złapałem na obrotówkę srebrną jaxona  nr 3 i ma 15 gr, niekiedy łowiłem na wahadłówkę morsa (srebrną) nr 2(14 gr) i tylko jedną złowiłem.
Od razu mówię trotki nie były duże największa miała 45 cm.

Jeżeli chodzi o obrotówki to ci polecam dragona i jaxona o kolorze srebrnym  nr 2 lub 3.

Powodzenia (2013/07/03 12:25)

yba

Ja łowię trocie na Raduni w Pruszczu Gd. Najwięcej trotek złapałem na obrotówkę srebrną jaxona  nr 3 i ma 15 gr, niekiedy łowiłem na wahadłówkę morsa (srebrną) nr 2(14 gr) i tylko jedną złowiłem.

Jeżeli chodzi o obrotówki to ci polecam dragona i jaxona o kolorze srebrnym  nr 2 lub 3.

Powodzenia

ty powinieneś prowadzić programy wędkarskie , uczyć młodzież . Ty kozak jesteś , gdzie się tego nauczyłeś .? Znasz każdą wodę ,łowisz wszystko , jak ty to k, robisz:-);_) (2013/07/03 13:02)

matip52

Powodzenia

ty powinieneś prowadzić programy wędkarskie , uczyć młodzież . Ty kozak jesteś , gdzie się tego nauczyłeś .? Znasz każdą wodę ,łowisz wszystko , jak ty to k, robisz:-);_)

nie podpuszczaj go bo jeszcze biedrzyckiemu program ukradnie, albo zacznie wrzucać filmy na yt ;) (2013/07/03 13:40)