Zaloguj się do konta

Pierwsza łódka na zalew sulejowski

utworzono: 2012/03/09 10:37
kuku54

Witam chciał bym kupić łódke do łapania na zalewie sulejowskim, bedzie to moja pierwsza łódeczka i bedzie używana tylko na tym zbiorniku wodnym. Głównie chciał bym wędkować z synem i czasem zona jeszcze by dołączyła, przeczytałem wiele postów na różnych forach ale jak wiele jest jezior i każde ma inną charakterystykę tak dużo róznych wypowiedzi.Jakiej długości i szerokości  polecacie sprzęt na ten zbiornik ??
Mam okazje kupić taką łódke płaskodenną ma 2.70 dł 
[2012-03-09 10:37]

pawelz

Pomijajac miejsce tego postu (co to ma wspolnego z wedkarstwem muchowym), to taka lodeczka to mozesz co najwyzej polowic na rozlewiskach w Bronislawowie a nie na Zalewie. Jak powieje, to do brzegu nie doplyniesz.
Na Zalew potrzebna jest spora ciezka lodka, na pewno nie z plaskim dnem.
Przezylem juz chwile, gdzie nagle tak zaczynalo wiac, ze z Borek na Stara Wies (okolo 1 km) plynalem godzine 20 - 30m od brzegu bo inaczej sie balem. A lodka byla duzo solidniejsza od tej Twojej ze zdjecia.
[2012-03-09 08:38]

leleon

Zgadzam się z moim przedmówcą w obu kwestiach, czyli miejsca tego postu i doboru łódki. [2012-03-09 09:30]

kuku54

Troszke pomotałem z miejscem tego posta trudne poczatki :) 
a może coś takiego :
http://allegro.pl/super-lodka-w-okazyjnej-cenie-i2183556854.html [2012-03-09 15:15]

Wago

Posłuchaj kolegów. Mam łódkę 3,25 na 1,25 i uwierz mi - to się nie nadaje na takie zbiorniki. O ile dobrze kojarzę to na Sulejowie potrafi wiaterek pohulać. Chcesz być bezpieczny to kup powyżej 4 m i do tego głęboką. Jak nie chcesz dużo wydać to poszukaj starej pychówki. Pozdrawiam. [2012-03-09 17:41]

25 maja 2018 roku wchodzi w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 roku tzw. RODO. Nowe prawo nakłada na nas obowiązek uzyskania Twojej zgody na przetwarzanie przez nas danych osobowych w plikach cookies

Oświadczam, iż zapoznałem sie z Polityką prywatności i zgadzam się na zapisywanie i przechowywanie w mojej przeglądarce internetowej tzw. plików cookies oraz na przetwarzanie zaszyfrowanych w nich danych osobowych pozostawianych w czasie korzystania z innych stron internetowych, serwisów oraz parametrów zapisywanych w plikach cookies w celach marketingowych, w tym na profilowanie i w celach analitycznych przez wedkuje.pl, oraz ZAUFANYCH PARTNERÓW.

Administratorzy danych / Podmioty którym powierzenie przetwarzania powierzono

Hoblo Sp z o.o.,Warszawa 02-761, ul. Cypryjska 2G

Cele przetwarzania danych

1.marketing, w tym profilowanie i cele analityczne
2.świadczenie usług drogą elektroniczną
3.dopasowanie treści stron internetowych do preferencji i zainteresowań
4.wykrywanie botów i nadużyć w usługach
5.pomiary statystyczne i udoskonalenie usług (cele analityczne)

Podstawy prawne przetwarzania danych

1.marketing, w tym profilowanie oraz cele analityczne – zgoda
2.świadczenie usług drogą elektroniczną - niezbędność danych do świadczenia usługi
3.pozostałe cele - uzasadniony interes administratora danych

Odbiorcy danych

Podmioty przetwarzające dane na zlecenie administratora danych, w tym podmioty ZAUFANI PARTNERZY, agencje marketingowe oraz podmioty uprawnione do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa.

Prawa osoby, której dane dotyczą

Prawo żądania sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania danych; prawo wycofania zgody na przetwarzanie danych osobowych. Inne prawa osoby, której dane dotyczą.

Informacje dodatkowe

Więcej o zasadach przetwarzania danych w „Polityce prywatności”

Ustawienia