Pierwsi z żywcem

/ 33 odpowiedzi
Iras1975


z złapaniem takiego kłusola nie jest łatwo bo na zywca  łowić moze   duze okonie nie jakies  pi.ki po  20cm   tylko duze wiec i zywiec bedzie spory   tak samo  moze byc z lowieniem na  duze przynety   zawsze moze sie nastawiac na DUZE okonie  albo    testowac  nowatorską  metode polowu karpi na przynety  gumowe czy cos podobnego . 
Dorwac kłusola mozna  dopiero wtedy gdy  złowionego szczupaka  nie uwolni zaraz po  zlowieniu    .  Nasz RAPR jest  źle napisany   wg mnie do 1 maja powinien obowiązywac zakaz   uzywania przynet sztucznych  wiekszych niz 2cm   + zakaż uzywania zywej  rybki jako przynęty .  Zakaz zabierania  ryb objętych okresem ochronnym  wtedy taki przepis mozna  w miare latwo egzekfować  a przy obecnym stanie  to tylko kwestia  wlasnego sumienia kto co  robi .

Jestem za, dodał bym też zakaz stosowania przyponów metalowych.


Zmienić komuś tutaj pieluchę?:)

 

(2012/03/24 21:45)

z@mela


kogo sie to tyczy ? (2012/03/24 22:29)

Iras1975


kogo sie to tyczy ?


Gówniarzom i "niedzielnym" wędkarzom... Jeśli to pytanie było do mnie. (2012/03/24 22:49)

z@mela


to w takim razie  sie z tym zgadzam (2012/03/24 23:14)

u?ytkownik98711


Tak faktycznie można zadzwonić na PSR itp. Tylko koledzy od mostu do mostu jest 7km. Domyślając się to kłusol nie stoi po stronie drogi dojazdowej tylko po przeciwnej stronie gdzie są pola uprawne krzaki. Podejrzewam że Strażnicy nie podejmą interwencji z góry skazanej na niepowodzenie. Zanim dotrą do faceta to ten odetnie spławik i powie że stoi nad wodą a nie łowi. Kiedyś kiedy nie miałem karty wedkarskiej i łowiłem uklejki z mostu dla zabicia czasu w wakacje to mi walneli mandat 200zł. Za to wieczorem gdy nad wodą czasem się błyska mimo tego że nie ma burzy to żaden patrol nie zawita. STRAŻ ZAJMUJE SIĘ PIERDOŁAMI A NIE FAKTYCZNYM ZAGŻENIEM DLA RYBOSTANU. MOWIE TU MIĘDZY INNYMI O REJESTRZE POŁOWU. POZATYM NIKT NIKT NIE PRZEJMUJE SIĘ TYM NP. ŻEBY BEZROBOTNY, BIEDNY EMERYT, MIAŁ ZNIŻKE NA KARTĘ WĘDKARSKĄ ITP. (2012/03/25 13:57)

u?ytkownik96012


Kolego Danielu ,dobrze gadasz.Popieram Twoją wypowiedź. (2012/03/25 18:07)

HeadAche


Tak faktycznie można zadzwonić na PSR itp. Tylko koledzy od mostu do mostu jest 7km. Domyślając się to kłusol nie stoi po stronie drogi dojazdowej tylko po przeciwnej stronie gdzie są pola uprawne krzaki. Podejrzewam że Strażnicy nie podejmą interwencji z góry skazanej na niepowodzenie. Zanim dotrą do faceta to ten odetnie spławik i powie że stoi nad wodą a nie łowi. Kiedyś kiedy nie miałem karty wedkarskiej i łowiłem uklejki z mostu dla zabicia czasu w wakacje to mi walneli mandat 200zł. Za to wieczorem gdy nad wodą czasem się błyska mimo tego że nie ma burzy to żaden patrol nie zawita. STRAŻ ZAJMUJE SIĘ PIERDOŁAMI A NIE FAKTYCZNYM ZAGŻENIEM DLA RYBOSTANU. MOWIE TU MIĘDZY INNYMI O REJESTRZE POŁOWU. POZATYM NIKT NIKT NIE PRZEJMUJE SIĘ TYM NP. ŻEBY BEZROBOTNY, BIEDNY EMERYT, MIAŁ ZNIŻKE NA KARTĘ WĘDKARSKĄ ITP.Nie wiem jak u Ciebie ale u mnie w okęgu emeryci mają zniżke.

(2012/03/25 19:23)

Sniper64


Tak faktycznie można zadzwonić na PSR itp. Tylko koledzy od mostu do mostu jest 7km. Domyślając się to kłusol nie stoi po stronie drogi dojazdowej tylko po przeciwnej stronie gdzie są pola uprawne krzaki. Podejrzewam że Strażnicy nie podejmą interwencji z góry skazanej na niepowodzenie. Zanim dotrą do faceta to ten odetnie spławik i powie że stoi nad wodą a nie łowi. Kiedyś kiedy nie miałem karty wedkarskiej i łowiłem uklejki z mostu dla zabicia czasu w wakacje to mi walneli mandat 200zł. Za to wieczorem gdy nad wodą czasem się błyska mimo tego że nie ma burzy to żaden patrol nie zawita. STRAŻ ZAJMUJE SIĘ PIERDOŁAMI A NIE FAKTYCZNYM ZAGŻENIEM DLA RYBOSTANU. MOWIE TU MIĘDZY INNYMI O REJESTRZE POŁOWU. POZATYM NIKT NIKT NIE PRZEJMUJE SIĘ TYM NP. ŻEBY BEZROBOTNY, BIEDNY EMERYT, MIAŁ ZNIŻKE NA KARTĘ WĘDKARSKĄ ITP.


Cześć Danielu..
Witam wszystkich..
dlaczego nie spróbujesz zadzwonić do straży! A może znajdą sposób by podejść jak twierdzisz tych kłusowników..skąd możesz wiedzieć że się nie powiedzie zatrzymanie!mówisz że pierdołami się straż zajmuje bo na moście cię ukarali ,a czyja to wina? tak samo straż nie może ustalać opłat czy zniżek,nie są od tych spraw!
                                                            Serdecznie Pozdrawiam:) (2012/03/25 21:01)