Piekiełko koło Grójca - Żwirownia

/ 9 odpowiedzi

Witam wszystkich forumowiczow.

Mam pytanko czy ktos łowił w tym łowisku?

Dodam że to stara żwirownia.

I jak ktoś mógł by mi udzielić informacji jakie tam występują ryby...

pablos1000

Witam,
jeździłem kilka razy z kolegą nad tą żwirownie, ale ostatnio byłem jakieś dwa lata temu. Ryby było sporo tylko niebyły to jakieś okazy, Głównie srebrny karaś, płotka,okoń, jazgarz i nieduże liny. Jest też leszcz ale znajomemu udało się łowić jednego tak około kilograma. Widziałem jednego miejscowego dziadka jak chodził dookoła z dość dużym żywcem więc i drapieżnik też musi być. (2011/12/06 13:09)

buhaj

ostatnio koleś wyją 15 kg szczupłego na piekiełku (2011/12/06 15:47)

marcinbeltowski

ostatnio koleś wyją 15 kg szczupłego na piekiełku

ja widziałem jak wyjeto takiego 94 cm miesiac temu powiedzcie co mozna tam złapac z pod lodu słyszałem ze tam tylko szczupiec bytuje a jakies inne ryby zadko sie tam łapie (2011/12/22 19:35)

patryk1898

no i ja bym sie dowiedział jakie tam są ryby słyszałem że karp sum szczupak karaś lin płoć ale czy to prawda????? (2011/12/22 21:20)

marcinbeltowski

nikt nic nie wie ja łapie na jeziurce fajnie ale niedługo lód .Woda na moich miejscach wolno plynie i zonk niedługo zamarznie pozatym przelotki dzis mi zamarzały a z pod lodu jest lepiej lapac. W piekiełku tylko szczupaka złapałem czekam az lód bedzie gruby i bede próbował (2011/12/22 22:23)

pyzdra85

Wiem że na Piekiełku napewno są płocie,krasnopiórki,uklejki,szczupaki,okonie. A ta Jeziórka to woda PZW?? (2011/12/24 10:10)

mlody009

Witam chciałbym troche odświeżyć ten post, czy ktoś może ostatnio wędkował na tej żwirowni??
ten zbiornik należy do pzw czy do osoby prywatnej??
pzr (2013/10/23 13:30)

-wiewiur-

zbiornik jest własnością kilkunastu osób które raczej się nim nie interesują z tego co zaobserwowałem :)
wędkarsko wyników tam żadnych nie zrobiłem (sama drobnica mi brała) ale nurkowałem tam cały rok więc wiem już co nieco o wodzie :) 
co do ryb to jest tam:-szczupak (nie widziałem większego niż 70cm) dużo-sum (całkiem fajnych rozmiarów, widywałem sztuki koło 15kg) mało-karp (trafiają się sztuki koło 13kg) mało-leszcz (widywałem takie patelniaki koło kilograma)-lin (tego jest raczej mało)-płoć (nie widziałem jakiejś ciekawszych wymiarowo)-okoń (widziałem kilka fajnych sztuk)-drobnicy jest bardzo duuużo
PODOBNO jest jeszcze amur i sandacz ale ja tych gatunków nigdy nie widziałem :) (2014/01/25 21:59)