Zaloguj się do konta

Pięć minut z Ekspertem

utworzono: 2010/05/24 13:16
Norbert Stolarczyk

[2010-05-24 13:16]

dobre dobre  :D pozdrawiam  Was !!! i prosimy o więcej filmików " Pięć minut z Ekspertem " :D  czekam na dalsze częsci ;) . Hej ! :)
[2010-05-24 14:12]

łysy wąż

hehehe, dobre, dobre ;-)
Gratuluję pomysłu.

ale chłopaki, jak Wy sobie " końcówki podgryzacie " ...... oj, to ja nie wiem... ;-)
Norbert - ależ Ty masz szybkość w atakowaniu paszczą... ;-) Jestem pod wrażeniem....

hehehe

[2010-05-24 18:05]

spines21

przepraszam bardzo,że się nie zgodzę z ekspertem,ale wafle to lichy materiał jest.on się nie sprawdza bo ma  wibracje silne takie jakieś.czy coś takiego podobnego.od kremiku one są .przełożenia znaczy się .potrzebny jest materiał jednolity-sucharek, chałwa albo chleb razowy ze słonecznikiem.chleb trzeba wysuszyć i zmielić.wyprażyć na suchej patelni.dodać wanilie i kurkumę.i na wszelki wypadek kolendrę.potem dodajemy wody niegazowanej o smaku truskawki,z pewną taką nutką poziomkową.uzyskane ciasto wklejamy do foremki w kształcie nas interesującym i wypiekamy w temperatórze 349 stopni.potem hartujemy woblerka w zimnej wodzie.reszta to już proste-ster ,kotwiczki i takie tam duperele.proste i ciekawe,a ile radości mamy z samodzielnego wykonania przynęty!
[2010-05-24 18:52]

Norbert Stolarczyk

No to nas zagiąłeś kolego :):):)
[2010-05-24 19:41]

spines21

a po tych samodzielnych próbach zrobienia woblerka najlepiej napisać do kolegi kobikobi1 i zamówić u niego.wtedy można iść na ryby,z szansami na sukces:)                                         a swoje dalej tworzyć w wolnych chwilach:)                                                                                                                                          [2010-05-24 19:57]

hubi

Witam super filmik ,Norbi nie wiedziałem że robisz za szczupłego wobler słodziutki tak trzymać. [2010-05-24 20:25]

jajaca

[2010-05-25 13:39]