Picker na jezioro DAM vs Mistrall ?

/ 4 odpowiedzi
Witam, Planuje zakup feedera/pickera za ok 100zł. Wiem to nie jest dużo ale dla mnie kij za takie pieniądze będzie wystarczający. Do tej pory łowiłem na feedera Mikado Trython 3,6m ale powiem szczerze ze potrzebuje czegos krótszego. Łowie głownie na jeziorze, czasami w trudno dostępnych miejscach( miedzy trzcinami ) dlatego przydało by się krótsze wędzisko. Upatrzyłem poki co 2 wedki: DAM HYPRON MULTIPICKER 3,00m/10-50g MISTRALL ATLANTIS PICKER 3,00m/20-60g Który z tych dwóch będzie lepszym wyborem? Dodam ze najczesciej łowie na koszyczek 20-30 i metode 30g
aldente

DAM to kawał historii i wędkarskiego doświadczenia. W ciągu ostatnich 25 lat przerobiłem parę ich wędek i nigdy mnie nie zawiodły. Nigdy się nic nie złamało ani nie obluzowało. Wszystkie kije mam do dziś i...są w lecie nadal eksploatowane przy połowach spławikowo gruntowych. Po prostu tej firmie ufam i osobiście brałbym ich produkt. (2017/02/18 22:55)

pakul1206

Dokładnie jak kolega wyżej napisał, do DAMa dorzuciłbym jeszcze Cormorana, są to marki niesłusznie zapomniane. (2017/02/19 10:16)

Klimas1990

A jeszcze koledzy wpadl mi w oko kij z nowej oferty jaxona. A dokladnie Jaxon Antris HTI Method Feeder 3m/20-60g. Co o nim myslicie? Wiem ze firma jaxon ma rozne opinie ale ten kij nie wydaje sie taki fatalny. (2017/02/19 10:50)

aldente

Sam musisz się przekonać... Połowa jest w tej firmie zakochana, wiec będą zachwalać. Druga połowa będzie krytykować. Życie...to jak z wiązaniami narciarskimi...obecnie wszystkie są naprawdę dobre...trzeba tylko umieć jeżdzić na nartach. (2017/02/19 12:06)