Zaloguj się do konta

Picker 3m na nowy sezon

utworzono: 2013/10/06 20:36
Jędrula

Już kiedyś zakładałem podobny wątki ale , że nie mogę ich znaleźć zakładam kolejny . Chciałem się Was zapytać jakie planujecie zakupy na kolejny sezon ?

Wydaje mi się , iż można się sporo dowiedzieć czytając plany zakupów innych wędkarzy na nowy sezon .

Zacznę od siebie , więc :

- przede wszystkim nowy picker 3m do 20-30 gr  o dobrej szczytowej akcji

- mocny kij składowy na suma , chyba będzie to mocna karpiówa , do tego wielki nawijak

- jak dobrze pójdzie to kupię ponton , mam nadzieję , że z tego powodu się nie rozwiodę :)))

- podpórki , spławiki , żyłki , haki i inne pierdołki

[2013-10-06 20:36]

ryukon1975

To prawie jak ja. :)

 

Mocny kij sumowy + duży kołowrotek do żywcówki na szczupaka. Będzie rotacja ten z żywcówki pójdzie do kija sumowego a nowy do szczupakówki.

W sumie mam już na oku kilka kijów i kołowrotków do wyboru ale jak zwykle ostateczna decyzja zapadnie w chwili zakupów.

[2013-10-06 20:48]

niutek40

Już kiedyś zakładałem podobny wątki ale , że nie mogę ich znaleźć zakładam kolejny . Chciałem się Was zapytać jakie planujecie zakupy na kolejny sezon ?

Wydaje mi się , iż można się sporo dowiedzieć czytając plany zakupów innych wędkarzy na nowy sezon .

Zacznę od siebie , więc :

- przede wszystkim nowy picker 3m do 20-30 gr  o dobrej szczytowej akcji

- mocny kij składowy na suma , chyba będzie to mocna karpiówa , do tego wielki nawijak

- jak dobrze pójdzie to kupię ponton , mam nadzieję , że z tego powodu się nie rozwiodę :)))

- podpórki , spławiki , żyłki , haki i inne pierdołki


To kup żonie też ponton i rozwodu nie będzie;))) Taki tam żarcik, poza tematem:) [2013-10-06 20:53]

Ja kupuję wózek elektrostatyka do przewożenia rzeczy - nieraz już po kilku eskapadach sam.- łowisko odechciewało mi się już łowienia
[2013-10-06 21:00]

adamo0

Ja nie wiem co mam sobie kupić. Tyle tego mam,że sam nie wiem co mam.Marzy mi się kilka rzeczy lecz są one poza moim zasięgiem finansowym.Ale jakiś młynek do spina lub kijek na pewno sobie kliknę. [2013-10-06 21:23]

Jędrula

 


To kup żonie też ponton i rozwodu nie będzie;))) Taki tam żarcik, poza tematem:)

 

 

 

 

 

Eeee tam , ona już ma swoje dwa pontony :)))                                                   



[2013-10-06 23:08]

Bernard51

Eeee tam , ona już ma swoje dwa pontony :)))        

W mojej młodości sie mówiło że ma duże niebieskie oczu , a nie pontony.
A jeszcze sie nie zastanawiałem co kupię ale jak złapię sandała ok 3,5-4 kg to "Finlandie" sobie na pewno kupię, aby to uczcić.
[2013-10-07 06:31]

JKarp

Mam zamiar kupić łódkę sterowaną a jeszcze w tym roku piecyk do namiotu na gaz z butli i na dezodoranty. Jak ktoś chce dam namiar na dobrą cenę bo w Ravenie kosztuje około 400 zł na dezodoranty.JK [2013-10-07 08:06]

Zander51

A nie będziesz ocieplał namiotu styropianem Janusz ? :)
Ja to chyba tylko jakieś drobiazgi. Kij żywcowy Shimano stoi w folii od 10-ciu lat chyba. Trzy kije okoniowe a łowię tylko już spod lodu. Sumowy spinning, na którego teraz łowi Daniel. Chciałbym białe Mannsy 15 cm, ale ich nie widać...Baty mam trzy, odległościówkę oddałem koleżance ( Zance ). Kuchnię chciałbym wyremontować i to mój największy ból na przyszły rok...
[2013-10-07 09:23]

Vayshan

Fajny temat :)
Ja na następny sezon mam zamiar kupić następna karpiówkę wraz z kołowrotkiem, nowe sygnałki, do tego podpórki te porządne, wkręcane w ziemie, worek kukurydzy i konopii, do tego pva, materiały przyponowe i takie tam pierdoły. Jak finanse pozwolą to może kupię sprzęt do łowienia spod lodu :) [2013-10-07 09:35]

Jędrula

Ja kupuję wózek elektrostatyka do przewożenia rzeczy - nieraz już po kilku eskapadach sam.- łowisko odechciewało mi się już łowienia

 

 

 

 

 

 

hmmmm...? Też chyba będę musiał o tym pomyśleć ?

 




[2013-10-07 12:28]

rad13

ja mam zamiar kupić sobie penna spinerfishera V 3500 ale to raczej pod choinkę  i skompletować  uklejówki i może pomyślę nad jakimś lepszym bacikiem 6m pod zawody i jak budżet pozwoli  to kasety takie jak do kosza do zestawów na drabinkach .
[2013-10-07 12:57]

heroesxd

Przede wszystkim kołowrotek do spinningu i jakąś wędkę do połowu na martwą rybkę. Do tego kilka drobiazgów takich jak: żyłki, haczyki, spławiki, przypony, woblerki itp. [2013-10-07 18:43]

19KRIS89

Mój sezon zacznie się na Targach Wędkarskich. A zakupy to pewnie nowe spodniobuty, Plecioneczka konkretna na spinning i nowy kołowrotek i pewnie przynęty rażące w oczach. [2013-10-07 19:10]

okonek1235

Plecak z siedzeniem, kołowrotki 3 szt plus akcesoria do metody spławikowej.
[2013-10-07 20:19]

Mankowski

W przyszłym sezonie na pewno jakaś echo sondę, i kij okoniowy. Nową plecionkę do spina i pewnie jakieś pierdoły przypony przynęty itd. A w tym roku jeszcze zestaw porządny na dorsza:) [2013-10-07 21:29]

Jędrula

Widać temat się rozwija to wrzucę dobry sposób na lightowy zakup drobnego sprzętu . Jak wszyscy wiemy , drobiazgi inaczej '' duperele '' też kosztują sporo kasy .  Jako , że w domu jestem sprzątaczką , zakupowaczką , niańka i inne to często chodzę  do sklepów spożywczych . Przez szarą jesień , zimę i wiosnę chodzę i kupuję , kupuje i kupuje . Wpadłem na pomysł aby za każdym wyjściem albo nawet przejściem obok sklepu wędkarskiego kupić jeden potrzebny drobiazg . Tak po kilku miesiącach nazbierało się całe pudełko potrzebnych rzeczy bez pozornie wydania dużej kwoty pieniędzy . Polecam ten sposób bo co oczy nie widza to sercu nie żal :))))

[2013-10-07 21:37]

Romuald55

Ja jestem w dobrej sytuacji,bo sprzęt różnorodny mam skompletowany.Na wszystkie metody łowienia.Poza muchą...nie łowię.Na ostatnich zawodach złamałem bata 8m Winnera.Jeżeli nie uda się dokupić drugiego od góry elementu to będę szukał bata o takich samych parametrach.Tylko gdzie go znależć???? [2013-10-07 21:52]

przemo1980

Żeby to było możliwe to na ten nowy sezon bym kupił czas,dużo czasu, dużo więcej niż w tym sezonie, bo marnie to teraz wygląda.
Oczywiście chodzi o czas wolny,który bym mógł spędzać nad wodą :)))
[2013-10-07 22:07]

Kowal73

Witam:),ja jestem zmuszony kupić wędkę do do spinningu,moje Mikado-Matrix555 się już połamała:) [2013-10-07 22:14]

przemo1980

Witam:),ja jestem zmuszony kupić wędkę do do spinningu,moje Mikado-Matrix555 się już połamała:)



Było łowić mniejsze te szczupaki :)))
[2013-10-07 22:16]

cierpliwy1

Musze sprzedać łódź motorową 4,30/1,70 silnik yamaha 40 kM a kupić większą z większej mocy silnikiem . Do tej pory łowiłem rybki drapieżne ,ale PZW wygrabiło wsio ,więc muszę  przestawić się na grunt stąd te zmiany. [2013-10-08 09:42]

cierpliwy1


[2013-10-08 09:42]

patryk6patryk

Na kolejny sezon planuje duze zakupy:))

Po pierwsze dwa kije sumowe wft i dwa multiki penn(Fathom i squall)
Po drugie plecionki do nich
Po trzecie rozne pierdółki zwiazane z polowem wasaczy...
I powodzenia wszystkim w realizacji planow:)
[2013-10-08 10:44]

Spawciu

a ja musze kupic gruntowke + kreciolek pozadniejszy

moze jakas lekka okoniowke , troche gumek bo idzie tego pod wode

[2013-10-08 13:03]

Mam zamiar kupić łódkę sterowaną a jeszcze w tym roku piecyk do namiotu na gaz z butli i na dezodoranty. Jak ktoś chce dam namiar na dobrą cenę bo w Ravenie kosztuje około 400 zł na dezodoranty.JK

Tylko Janusz kupuj taki z czujnikiem bo ostatni słyszałem w radiu że już nad Rybnikiem dwóch znaleźli...
[2013-10-08 16:10]