Pianka montażowa - usuwanie z palców

/ 7 odpowiedzi
Pytanie takie. Czym usunąć z palców resztki pianki montażowej ? Całe palce mam teraz czarne, a niczym się nie da tego usunąć. Zmywacz do paznokci, rozpuszczalnik, pasta bhp itd. Ktoś coś pomoże ? 
wąsaty

Jest specjalny zmywacz do pianek pistoletowych np.f-my WURTH. Jest to czyścik do czyszczenia pistoletów do pianki. Sam kiedyś "bawiłem" się montarzem stolarki więc mam to sprawdzone. (2011/12/29 18:12)

Pitbul

Tu chyba spławiki były robione :)Jak nie masz pod ręką wspomnianych rozpuszczalników to pozostaje pumekspozdrawiamT. (2011/12/29 18:16)

Banita

Większość pianek można zmyć Acetonem.

(2011/12/29 19:12)

withanight88

Tak jak kolega wyżej - tylko aceton. A zabawa z pianką tylko w rękawiczkach :) (2011/12/29 19:27)

89krzysztof

Jest specjalny zmywacz do pianek pistoletowych np.f-my WURTH. Jest to czyścik do czyszczenia pistoletów do pianki. Sam kiedyś "bawiłem" się montarzem stolarki więc mam to sprawdzone.

Po 1 to jest chore, zakładam temat, a jakiś śmiesznym moderator mi go przerzuca do grupy, choć sobie tego nie życzę. Ba, muszę się do tej grupy jeszcze dodać żeby odpowiedzieć na WŁASNEGO posta ! Bez komentarza.
Po 2 Mam czyści do pistoletu ale to nie działa po kilku godzinach roboty... Więc pozostaje tylko pumeks. 

Ps. Nie, nie spławiki. Garaż na zimę sobie ocieplałem styropianem.  (2011/12/29 19:40)

czika100

macie racje ale zmyć mozna  świeżą piankę a wyschniętą zapomnijcie pozostaje tak jak kolega wspominał pumex wiem bo na codzień do czynienia z pianką pozdrawiam (2011/12/29 19:50)

withanight88

Jest specjalny zmywacz do pianek pistoletowych np.f-my WURTH. Jest to czyścik do czyszczenia pistoletów do pianki. Sam kiedyś "bawiłem" się montarzem stolarki więc mam to sprawdzone.

Po 1 to jest chore, zakładam temat, a jakiś śmiesznym moderator mi go przerzuca do grupy, choć sobie tego nie życzę. Ba, muszę się do tej grupy jeszcze dodać żeby odpowiedzieć na WŁASNEGO posta ! Bez komentarza.

Sam bym chciał wiedzieć komu tu szajba bije:) bo to nie pierwsze takie cuda. (2011/12/29 19:58)