Zaloguj się do konta

Petycja STOP sieciom w PZW

utworzono: 2015/01/14 00:03

Nie dajcie się nabrać. Wędkarski Świat to populistyczne pisemko chodzi im tylko o marketing. Spada im sprzedaż, więc wrzucili kiełbasę, żeby się przypodobać czytelnikom. (...)

Nie martw się o WŚ, lepiej się sprzedaje niż WW i jest od niego zdecydowanie mniej populistyczny, bo nie jest organem prasowym żadnej pseudo społecznej organizacji...
Zresztą to nie dyskusja, czy "pisemko" WŚ czy "piśmidło" WW jest lepsze, "każdy ma swoich znajomych", jeden woli ogórki, a drugi jak mu się nogi pocą.
Ważne jest to co jest robione za NASZE pieniądze. PZW winno być organizacją społeczną, a nie firmą komercyjną zarabiającą na apanaże władz!!!


Już dawno nie czytam ani jednego ani drugiego. Jeśli z tego tematu czegoś mi brakuje, to Wędkarza Polskiego, bo najlepiej mi się go czytało. WW to tandeta. Stare roczniki to tak uwielbiam je, teraz jest gorzej, niż źle. Wędkarskiego Świata nie kupuję już kilka lat, bo to typowo komercyjne pismo, a nie tego szukam w wędkarstwie. 



Moje odczucia co do prasy wędkarskiej są niemal identyczne: z czasopism wędkarskich, sentyment miałem do "Wędkarza Polskiego", podobały mi się też  niegdysiejsze  numery "WW".Pisano tam o wędkarstwie i rybach w sposób szczególny, "przaśny" a zarazem budzący pozytywne  emocje. Dziś  już tego  się nie spotyka.
[2015-01-20 23:20]

Odświeżę bo myślę, że warto. Po co ta napięta atmosfera? Popierajcie lub nie i tyle... [2015-02-01 11:15]

JKarp

Jak dalej ktoś twierdzi, że nie trzeba protestować: https://www.facebook.com/WedkarskiSwiat/photos/a.132745076787935.25021.111623372233439/835810646481371/?type=1
JK [2015-02-03 13:19]

kubakns

Witam, popieram w 100%. [2015-02-12 12:32]

Tedi2

Tak , nie powinni łowić sieciami , niech siadaja i wedka łowią - a już w czasie tarła to skandal  [2015-02-12 13:13]

Tedi2

To skandal i niedopuszczalne łowienie w czasie tarła sieciami - myslę że nikt na takie łowienie nie zezwoli [2015-02-12 13:14]

dziadek2

chyba coś musiało kogoś ruszyć ta akcja bo jakoś ciężko jest o wysłanie posta. A czy pieniądze z tych odłowów zasiliły kolejne zarybienia wód czy tylko zasiliły zachcianki ZG czyli jak zwykle  rolnicy górnicy pielegniarki i inne zawody ruszą na Warszawę i tylko jeszcze brakuje ogólnego poruszenia społecznego . Jak pokazują ostatnie wydażenia w tym kraju najlepiej ma się grupa ZŁODZIEJI i KARIEROWICZÓW.a TERAZ PYTANIE gdzie jest ta silna grupa ZIELONYCH KRZYKACZY co tak walczą o Polską przyrodę ? Głos sprzeciwu oddałem myślę że jak więcej ludzi odda głos sprzeciwu a też przy nasyępnych zebraniach w kołach zaczniemy poruszać ten temat to delegaci z poszczególnych kół okręgów powinni przedstawić stanowisko tych którzy płącą i też chcą mieć wpływ na to za co płacą jak i na środowisko i rybostan . Wiedziałem i teraz już mam 100% pewność z nas wędkarzy ściąga się kasę a ryby nie miarowe z okresu OCHRONNEGO  zasilaja RESTAURACJE ,SMAŻALNIE RYB i  HIPERMARKETY jak nie wieżycie to sprawdzcie sami czy tak nie jest  [2015-02-14 15:45]

vel Rico

Witam,popieram akcję zakazu sieciowego odłowu ryb w 200 nawet procentach. Głos sprzeciwu oddałem, gdyż uważam to za swój obywatelski obowiązek.Kolega JKarp pisząc o zabiciu Zalewu Zegrzyńskiego wie o czym pisze....Pozdrawiam kolegów i koleżanki. [2015-02-18 11:45]

Sith

Panowie, w dupie ma wędkarzy Zarząd "Gówny" i sam nowy Pan Prezes, który zapowiadał zmiany. Niiic się nieee zmieeeni, a petycje spłyną po nich do śmietnika, jak woda po rybie. Nawet nie spodziewajmy się jakiejkolwiek reakcji, a już na pewno rzeczowej, logicznej odpowiedzi z udokumentowanymi argumentami.

A nie mówiłem?! Oto riposta godna "betonu
"!!!
http://www.pzw.org.pl/home/wiadomosci/112628/60/manipulacji_ciag_dalszy


[2015-05-31 11:46]

Artur z Ketrzyna


A nie mówiłem?! Oto riposta godna "betonu
"!!!
http://www.pzw.org.pl/home/wiadomosci/112628/60/manipulacji_ciag_dalszy



DOBRE.... ;-)
[2015-05-31 22:54]