Zaloguj się do konta

Petycja dot. dwóch zezwoleń.

utworzono: 2014/01/07 17:36

Witam!
Widzę, że nie ma tu jeszcze takiego tematu więc ja napiszę.
Jest to petycja: " o prowadzenie dwóch zezwoleń wędkarskich: sportowego na obecnym poziomie cenowych, ale z koniecznością przestrzegania zasady „złów i wypuść”, oraz podstawowego (droższego), równoznacznego z możliwością zabierania ryb.      Także każdy okręg PZW musiałby mieć jedno łowisko z zasadą „Złów i wypuść”. Dodatkowo obowiązywałby bezwzględny zakaz gospodarki rybackiej na wodach śródlądowych zarządzanych przez PZW."~karpmax.pl

Podpisywać można tu: http://www.petycjeonline.com/ogolnopolska_petycja_o_wprowadzenie_wdkarstwa_sportowego_pzw

Moim zdaniem to całkiem dobry pomysł. Tylko trudny do wprowadzenia. Nad wodami musiało by się pojawić więcej strażników PSR tudzież SSR. Wymagało by to dużo większych nakładów finansowych.

A co wy o tym myślicie? Zapraszam do dyskusji.

[2014-01-07 17:36]

halski021

Poroniony pomysł , chyba nie ma szans w naszym społeczeństwie:( [2014-01-07 17:58]

sudercom

Pomysł może i dobry ale nie osiągany u nas przez najbliższe 2 pokolenia... co do odlowów rybackich - myslisz że PZW z tego zrezygnuje? / wiesz jakie z tego czerpia zyski !? [2014-01-16 08:54]

Bernard51

Witam!
Jest to petycja: " o prowadzenie dwóch zezwoleń wędkarskich: sportowego na obecnym poziomie cenowych, ale z koniecznością przestrzegania zasady „złów i wypuść”, oraz podstawowego (droższego), równoznacznego z możliwością zabierania ryb.

????
Ilu by ten droższy wykupywało?

[2014-02-04 06:21]

zenfr

Witam!
Jest to petycja: " o prowadzenie dwóch zezwoleń wędkarskich: sportowego na obecnym poziomie cenowych, ale z koniecznością przestrzegania zasady „złów i wypuść”, oraz podstawowego (droższego), równoznacznego z możliwością zabierania ryb.

????
Ilu by ten droższy wykupywało?

Ja pytam.Kto z Was dyskutantów przeczytał Ustawę o rybactwie śródlądowym i Prawo wodne????????
[2014-03-11 19:35]

25 maja 2018 roku wchodzi w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 roku tzw. RODO. Nowe prawo nakłada na nas obowiązek uzyskania Twojej zgody na przetwarzanie przez nas danych osobowych w plikach cookies

Oświadczam, iż zapoznałem sie z Polityką prywatności i zgadzam się na zapisywanie i przechowywanie w mojej przeglądarce internetowej tzw. plików cookies oraz na przetwarzanie zaszyfrowanych w nich danych osobowych pozostawianych w czasie korzystania z innych stron internetowych, serwisów oraz parametrów zapisywanych w plikach cookies w celach marketingowych, w tym na profilowanie i w celach analitycznych przez wedkuje.pl, oraz ZAUFANYCH PARTNERÓW.

Administratorzy danych / Podmioty którym powierzenie przetwarzania powierzono

Hoblo Sp z o.o.,Warszawa 02-761, ul. Cypryjska 2G

Cele przetwarzania danych

1.marketing, w tym profilowanie i cele analityczne
2.świadczenie usług drogą elektroniczną
3.dopasowanie treści stron internetowych do preferencji i zainteresowań
4.wykrywanie botów i nadużyć w usługach
5.pomiary statystyczne i udoskonalenie usług (cele analityczne)

Podstawy prawne przetwarzania danych

1.marketing, w tym profilowanie oraz cele analityczne – zgoda
2.świadczenie usług drogą elektroniczną - niezbędność danych do świadczenia usługi
3.pozostałe cele - uzasadniony interes administratora danych

Odbiorcy danych

Podmioty przetwarzające dane na zlecenie administratora danych, w tym podmioty ZAUFANI PARTNERZY, agencje marketingowe oraz podmioty uprawnione do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa.

Prawa osoby, której dane dotyczą

Prawo żądania sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania danych; prawo wycofania zgody na przetwarzanie danych osobowych. Inne prawa osoby, której dane dotyczą.

Informacje dodatkowe

Więcej o zasadach przetwarzania danych w „Polityce prywatności”

Ustawienia