Pellet Trapera

/ 4 odpowiedzi
Witam !!! Co sądzicie o tym pellecie ? 
notaki


Powiem Ci szcerze.. jesli nawet trzy, czy cztery osoby napisze , ze to dobra zanęta, to absolutnie o niczym nie świadczy.
Na niektórych zbiornikach ten sam produkt może byc rewelacyjny, na innych przeciętny, lub wręcz zły.
Ten sam produkt może znakomicie sprawdzac się teraz, a byc beznadziejny jesienią.
Ten sam produkt może być  znakomity w wodach stojących a bardzo taki sobie w płynących.
Nawet przecietny produkt, jesli jest powszechnie stosowany w jakims zbiorniku, staje się w nim skuteczny, ze względu na przyzwyczajenie ryb do jego pobierania.
Czyli - trzeba kupić i sprawdzić ;-) (2014/04/27 22:23)

u?ytkownik102837


Witam !!! Co sądzicie o tym pellecie ? 

Powiem tak wrażenia na mnie nie zrobił, zależy jeszcze o jaki dokładnie ci chodzi bo ja kiedyś kupiłem chbya 1kg za 7 czy 8zł to szału nie było. Ale widziałem w sklepie jakiś droższy trapera to może on byłby lepszej jakości. Ja proponował bym coś może z Tandem Baits (2014/04/27 23:02)

okontomek


Ja mam ogólnie ograniczony budżet i na pellet nie moge wydać więcej jak 15 zł za kg.Czy masz do polecenia jakiś pellet wanilliowy do 15 zł 2mm (2014/04/28 10:50)

u?ytkownik102837


Ja mam ogólnie ograniczony budżet i na pellet nie moge wydać więcej jak 15 zł za kg.Czy masz do polecenia jakiś pellet wanilliowy do 15 zł 2mm


Ja ostatnio kupiłem taki http://wesolezwierzaki.pl/tandem-baits-ultra-fish-pellet-2mm-1kg-16058-p-7978.html i nie narzekałem tylko że ja miałem jakiś zapach rybny i nie wiem czy z tej seri jest coś o zapachu wanilli (2014/04/28 18:15)