Pellet sumowy i żaba

/ 15 odpowiedzi
Czy może ktoś z was łowił na te przynęty? Jak wyniki i selektywność tych przynęt?
Domann


zaba jest pod ochrona! Jak juz chcesz maltretowac zywe zwierze to zaloz zywca (2012/09/24 21:15)

grzesiu92


Ja nie powiedzialem ze zywa bede zakladac ;-) Znam stawik gdzie szczupaczki zaby harataja i mozna kilka znalesc martwych tylko zebami poszarpane;-) (2012/09/24 22:37)

MASTINO


Nie wolno zakładać Ci na przynętę żab. A nie udowodnisz strażnikowi, że żabkę zakatrupił szczupak, a nie Ty. Masz na haku żabkę, to znaczy, ze ją zatłyukłeś Ty. Żaby są w Polsce pod ochroną i kropka. (2012/09/24 22:57)

u?ytkownik997


znajdź strażnika nad wodą,hehe zakładaj normalnie tylko przebijaj dwie nogi bo plącze zestaw i zakładaj te zielone (2012/09/25 00:16)

Domann


desperacja? (2012/09/25 07:42)

JKarp


desperacja?

CześćŚwiadome nawoływanie do łamania przepisów.
Z tego co wiem w krajach o innej kulturze ( tak to szumnie nazwę ) też nie ma za dużo strażników. Jednak kultura przestrzegania prawa stoi tam na tak wysokim poziomie, że biada wędkarzowi świadomie łamiącemu prawo. Każdy kto zobaczy taki proceder powiadomi odpowiednie służby a te znajdą wędkarza w największych krzaczorach w miejscu wydawałoby by się takim, że ani tam dojść ani tym bardziej dojechać. A kara jaką dostanie na długi czas wybije mu z głowy głupoty.JK (2012/09/25 07:56)

wosiek


Witam ,csmieszy mnie wypowiedz JKarpia bo odnosi sie do innych krajow ,tylko weż pod uwagę to że w innych krajach niema takiego  dziadostwa i przekręctw jak w naszym PWZ więc daj spokoj i nie porownuj gowna do twarogu ok? (2012/09/25 08:04)

wosiek


Witam ,smieszy mnie wypowiedz JKarpia bo odnosi sie do innych krajow ,tylko weż pod uwagę to że w innych krajach niema takiego  dziadostwa i przekręctw jak w naszym PWZ więc daj spokoj i nie porownuj gowna do twarogu ok?
(2012/09/25 08:05)

JKarp


Witam ,smieszy mnie wypowiedz JKarpia bo odnosi sie do innych krajow ,tylko weż pod uwagę to że w innych krajach niema takiego  dziadostwa i przekręctw jak w naszym PWZ więc daj spokoj i nie porownuj gowna do twarogu ok?



CześćTo znaczy, że można łamać prawo?Tak czy nie ?Po prostu odpowiedz bez zbędnych patetycznych porównań twarogu z czymś tam.Czy to, że być może jak mówisz jest dziadostwo usprawiedliwia łamanie prawa?W Polsce nie ma może za mało strażników. W Polsce istnieje problem kary - jak by jeden z drugim złapali mandat za 1000 lub więcej złotych, nie było by przed sądem tłumaczenia o tym, że w zasadzie nic złego nie zrobił bo ile warte są te niewymiarowe trzy szczupaczki ( o żabie nie wspomnę ) skończyłoby się łamanie prawa i nawoływanie do jego łamania. Potem gdy nie zapłaciłby na czas i musiałby odpracować zamiatając ulicę ( lub czyszcząc rowy melioracyjne jak to kiedyś było ) niejednemu uśmiech zginąłby z twarzy.JK (2012/09/25 08:34)

MASTINO


znajdź strażnika nad wodą,hehe zakładaj normalnie tylko przebijaj dwie nogi bo plącze zestaw i zakładaj te zielone




Chłopak, daruj sobie dawanie takich kretyńskich rad innym wędkarzom! Cwaniakujesz bo nie ty bedziesz karany? 

(2012/09/25 10:08)

MASTINO


Witam ,csmieszy mnie wypowiedz JKarpia bo odnosi sie do innych krajow ,tylko weż pod uwagę to że w innych krajach niema takiego  dziadostwa i przekręctw jak w naszym PWZ więc daj spokoj i nie porownuj gowna do twarogu ok?



A co ma piernik do wiatraka!? To ty z twarogu robisz gówno. To nie PZW objęło ochroną wszystkie żaby w Polsce! Myśl ty trochę. @JKarp ma racje, bo w innych krajach również różne zwierzęta są pod ŚCISŁĄ ochroną PRAWA, a nie tylko PZW. Sam jako wędkarz bym takiemu cwaniakowi co żaby morduje, żeby rybe złowić, łapki przy samej dupie powyrywał i na przynętę rzucił. Te poniżej to żaby pod ochroną w Polsce i nie waż się ich mordować. Naucz się łowić ryby na to co każdy wędkarz łowi, a nie idziesz na łatwiznę zabijając żaby.

- kumak nizinny
- kumak górski
- grzebiuszka ziemna
- ropucha szara
- ropucha zielona
- ropucha paskówka
- rzekotka drzewna
- żaba jeziorkowa
- żaba wodna
- żaba śmieszka
- żaba trawna
- żaba moczarowa

(2012/09/25 10:26)

JKarp


CześćMaciek ale jak rozpoznać żabę? Czy ona ma na plecach metryczkę co ona za jedna ? ;-))))))Szkoda nerwów i klawiatury. Tylko kary mogą nauczyć pewnych zachowań. Jest to niestety przykre. JK (2012/09/25 11:02)

spinningista1


Na rynku jest masa przynęt przypominających do złudzenia żaby,myszy itp. zostaw w spokoju żabki załóż normalnego żywca lub pellet (2012/09/25 13:24)

u?ytkownik997


te mastiff ja nie cwaniakuje bo tak łowie a że przez trzy lata zostałęm raz skontrolowany przez straż rybacką i to wypełnili rejestr za mnie,także polecam łowienie na żabkę (2012/09/25 14:51)