Zaloguj się do konta

Pellet rybny do gotowych zanęt

utworzono: 2013/04/25 22:12
mikefish

Witam serdecznie,
problem jak wyżej:
Czy macie jakieś doświadczenie/ co sądzicie o dodawanie do gotowych zanęt leszczowych, np. M.V.D.E Gold Pro Bream pelletu rybnego lub mączki rybnej? Czy charakterystyczny zapach rybi nie "zepsuje" gotowej zanęty.
Pytam, bo chcę w tym roku poeksperymentować z łowieniem feederami leszczy na pellet lub kulki proteinowe.
Jak sądzicie?
Pozdrawiam
mikefish

[2013-04-25 22:12]

fredibb

W zeszłym roku dodawałem pellet o zapachu halibuta i powiem działało, podchodziły większe leszczyki, a i karaś się trafił z tym że łapałem na białego robaka.
[2013-04-26 12:08]

91kaczor

Chętnie się podłącze do tego pytanka , również bardzo interesują mnie możliwości łączenia tych dwóch komponentów.
[2013-04-26 13:26]

Bernard51

itam serdecznie,
problem jak wyżej:
Czy macie jakieś doświadczenie/ co sądzicie o dodawanie do gotowych zanęt leszczowych, np. M.V.D.E Gold Pro Bream pelletu rybnego lub mączki rybnej? Czy charakterystyczny zapach rybi nie "zepsuje" gotowej zanęty.
Pytam, bo chcę w tym roku poeksperymentować z łowieniem feederami leszczy na pellet lub kulki proteinowe.
Jak sądzicie?
Pozdrawiam
mikefish

Zanety Marcela są juz gotowe z mixem peletowym. Tak możesz dodawać jako pokruszony, drobny (mala średnica)  w calości , lub wcześniej rozpuścić w wodzie i jako pastę peletową dodawać do zanęt.
[2013-04-26 15:20]