Zaloguj się do konta

Pellet i kulki w stawie hodowlanym

utworzono: 2014/07/21 18:11
TyberxSpin

Witam . Łowię w stawie hodowlanym nieopodal mojego domu . Pływają tam karpie do 8-9 kg . Wymiary stawu to ok 35/20 m z wyspą na środku . Łowi tam mało kto bo wstęp jest tylko dla znajomych w tym mnie . Chciałbym nauczyć karpie do kulek i pelletu . Pytanie brzmi czy mógłbym je przyzwyczajać do śmierdzieli np . halibut kałamarnica itp . Bo z tego co wiem to większość ludzi zaczyna od owowcwych kulek . Ludzie którzy tam łowią to najczęściej uzywają kukurydzy i robków . I od jakich rozmiarów pelletu i kulek zaczynać ?  [2014-07-21 18:11]

Witam . Łowię w stawie hodowlanym nieopodal mojego domu . Pływają tam karpie do 8-9 kg . Wymiary stawu to ok 35/20 m z wyspą na środku . Łowi tam mało kto bo wstęp jest tylko dla znajomych w tym mnie . Chciałbym nauczyć karpie do kulek i pelletu . Pytanie brzmi czy mógłbym je przyzwyczajać do śmierdzieli np . halibut kałamarnica itp . Bo z tego co wiem to większość ludzi zaczyna od owowcwych kulek . Ludzie którzy tam łowią to najczęściej uzywają kukurydzy i robków . I od jakich rozmiarów pelletu i kulek zaczynać ? 



KARPI NIE TRZEBA PRZYZWYCZAJAĆ DO KULEK !!!
[2014-07-21 18:52]

Witam . Łowię w stawie hodowlanym nieopodal mojego domu . Pływają tam karpie do 8-9 kg . Wymiary stawu to ok 35/20 m z wyspą na środku . Łowi tam mało kto bo wstęp jest tylko dla znajomych w tym mnie . Chciałbym nauczyć karpie do kulek i pelletu . Pytanie brzmi czy mógłbym je przyzwyczajać do śmierdzieli np . halibut kałamarnica itp . Bo z tego co wiem to większość ludzi zaczyna od owowcwych kulek . Ludzie którzy tam łowią to najczęściej uzywają kukurydzy i robków . I od jakich rozmiarów pelletu i kulek zaczynać ? 



KARPI NIE TRZEBA PRZYZWYCZAJAĆ DO KULEK !!!

Amen.
[2014-07-21 22:02]

TyberxSpin

Może troche źle to ująłem ... Chodzi mi czy teraz o takiej ciepłej porze spróbować nęcić kulkami i pelletem " śmierdzącym " - " mięsnym " [2014-07-25 18:23]

Może troche źle to ująłem ... Chodzi mi czy teraz o takiej ciepłej porze spróbować nęcić kulkami i pelletem " śmierdzącym " - " mięsnym "



nie ma znaczenia zarówno zapachy mięsne jak i owocowe sprawdzają się całym rokiem jedyne na co należy uważać to łowiąc w zimnej wodzie na kulki mięsne które często są zrobione z oleistych mączek rybnych a jak wiadomo olej źle pracuje w zimnej wodzie ;)
[2014-07-25 18:42]