Zaloguj się do konta

Pellet haczykowy na leszcza

utworzono: 2013/05/22 22:18
Boolek

Witam.
Kieruję do was takie jedno drobne pytanko. Dzisiaj na forum wyczytałem, że istnieje coś takiego jak pellet haczykowy no i kieruję do was pytanko a zarazem trzy.1. Czy można użyć takiego pelletu na leszcza?2. Jaki wybrać na leszcza? (jeżeli można)3. Czy mogę go używać na grunt?
Każdemu, który mi pomoże a mnie nie skrytykuję z góry dziękuję. [2013-05-22 22:18]

marek-debicki

Na ostatnich targach w Poznaniu "Rybomania 2013" natrafiłem na firmę, która może spełnić Twoje oczekiwania, Jest to NG Polska ( New Generation) pellety i mixy. Napisałem na powyższy temat artykuł i sam czekam z niecierpliwością na ostatni weekend miesiąca, podczas którego pellety i mieszczankę będę mógł zastosować.

[2013-05-22 23:56]

swyniu

kolego tutaj coś masz ...AAA

Miękki Pellet haczykowy Carrum

[2013-05-23 06:43]

Boolek

Master Mix Soft Hooker Pellet 120 gr Duża Płoć Master Mix Soft Hooker Pellet
 to niezwykle skuteczny, miękki granulat o unikalnej, gąbczastej strukturze, który nasączono olejem rybnym, stymulatorami i atrakatorami. Ta wysoko proteinowa przynęta, zawierająca najwyższej jakości mączkę rybną, po dostaniu się do wody powoli uwalnia zawarte atraktory, genialnie wabiąc ryby. Stosowany na haczyku wprost fantastycznie sprawdza się w połowach leszczy, brzan, linów, kleni i płoci. Master Mix Soft Hooker Pellet jest bardzo wytrzymały, przez co dobrze trzyma się haczyka podczas zarzucania. Sprawdza się w połowach zarówno gruntowych, jak i spławikowych, jest idealny do łowienia na zawodach. Przynosi fenomenalne efekty jako dodatek do koszyków zanętowych. Dostępne w średnicy 6 mm i bogatej palecie smakowej. Przed licytacją prosimy zapoznać się z informacjami na stronie, o mnie. Jeśli zakupiłeś więcej przedmiotów na naszych aukcjach, prosimy o tym poinformować, wyślemy je w jednej przesyłce, na wskazany przez Ciebie adres. W razie jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt.4
http://allegro.pl/tandem-baits-mm-miekki-pellet-haczykowy-duza-ploc-i3200644245.html [2013-05-23 14:04]

Grzesiek75

Pellet haczykowy traper truskawka-ryba 0,12mm. [2013-05-23 14:49]

Boolek

A to raczej będzie drobnica brała czy coś grubszego ? [2013-05-24 07:28]

plotka97

Na leszcze ponoś dobra jest wątróbka wołowa pokrojona w drobbne kawałeczki. Najlepsza na wiosnę z tego co słyszałem [2013-05-27 21:14]

25 maja 2018 roku wchodzi w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 roku tzw. RODO. Nowe prawo nakłada na nas obowiązek uzyskania Twojej zgody na przetwarzanie przez nas danych osobowych w plikach cookies

Oświadczam, iż zapoznałem sie z Polityką prywatności i zgadzam się na zapisywanie i przechowywanie w mojej przeglądarce internetowej tzw. plików cookies oraz na przetwarzanie zaszyfrowanych w nich danych osobowych pozostawianych w czasie korzystania z innych stron internetowych, serwisów oraz parametrów zapisywanych w plikach cookies w celach marketingowych, w tym na profilowanie i w celach analitycznych przez wedkuje.pl, oraz ZAUFANYCH PARTNERÓW.

Administratorzy danych / Podmioty którym powierzenie przetwarzania powierzono

Hoblo Sp z o.o.,Warszawa 02-761, ul. Cypryjska 2G

Cele przetwarzania danych

1.marketing, w tym profilowanie i cele analityczne
2.świadczenie usług drogą elektroniczną
3.dopasowanie treści stron internetowych do preferencji i zainteresowań
4.wykrywanie botów i nadużyć w usługach
5.pomiary statystyczne i udoskonalenie usług (cele analityczne)

Podstawy prawne przetwarzania danych

1.marketing, w tym profilowanie oraz cele analityczne – zgoda
2.świadczenie usług drogą elektroniczną - niezbędność danych do świadczenia usługi
3.pozostałe cele - uzasadniony interes administratora danych

Odbiorcy danych

Podmioty przetwarzające dane na zlecenie administratora danych, w tym podmioty ZAUFANI PARTNERZY, agencje marketingowe oraz podmioty uprawnione do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa.

Prawa osoby, której dane dotyczą

Prawo żądania sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania danych; prawo wycofania zgody na przetwarzanie danych osobowych. Inne prawa osoby, której dane dotyczą.

Informacje dodatkowe

Więcej o zasadach przetwarzania danych w „Polityce prywatności”

Ustawienia