Pellet haczykowy-jak stosować?

/ 8 odpowiedzi
Witam postanowiłem założyc nowego posta dotyczącego pelletu haczykowego.Mam pytanie jaki pellet używac na hak i czy go zakładać bezpośrednio na hak czy może na specjalne krążki gumowe jaka wielkośc pelletu ,jaki smak na ta pore roku ,proszę o podanie stronki internetowej gdzie moge zakupic pellet haczykowy i zanętowy ale dobrej jakości choc niekoniecznie drogi,posiadam zanęte lorpio carp halibut i chcę do niej dodac pellet ale nie wiem czy tez halibutowy czy inny proszę o radę
wiksa

Kupilem w zeszlym roku pelet hakowy Tandem Baitsa i probowalem na to lowic, ale byla kicha straszna. Pelet nie tonal i czesto spadal z haka. Kruszyl sie juz podczas zakladania. Jak dla mnie porazka. (2014/04/17 22:03)

Roxola

Wypróbuj boostrowany pellet z oferty Jet Fish - osobiście nie łowiłam, ale widziałam karpie wielkich rozmiarów złowione dwa tygodnie temu, a gustujące w biocrabie, który dla mnie jest śmierdzący, ale karpiom widocznie odpowiada.

Zapoznaj się z ofertą 

http://jetfish.pl/sklep/index.php?main_page=product_info&products_id=1690 (2014/04/17 22:16)

wojtek8583

patrzałem na stronke co podałaś i niestety nie maja tego pelletu (brak na magazynie) (2014/04/18 11:05)

bocznytrok

Ja nie łowie akurat na pellet tylko jeśli coś to na kulki ale widziałem że na komercji w środ tyczkarzy nastawiających się na mniejsze karpie jest bardzo popularny. (2014/04/18 14:01)

Roxola

Jest bostrowany pellet biocrab 18 - 4szt ale zamówienia będą realizowane dopiero po Świętach. (2014/04/18 14:03)

karpfan

Pellet haczykowy najlepiej zawiesić na włosie, a stronka z dobrymi i niedrogimi pelletami jest tutaj: www.carptravel.pl - znajdziesz tam pellety haczykowe, zanętowe - bardzo duży wybór. (2014/04/19 20:59)