Zaloguj się do konta

Pedim Tomaszów Maz i byczek

utworzono: 2012/09/20 15:28
poinek

Witam w sobotę wybieram się na pedim i mam zamiar połapać byczka wie ktoś w którym miejscu go najwięcej i co najlepiej na hak założyć.
 Za odpisanie z góry dziękuje.
[2012-09-20 15:28]

poinek

Jakby co będę łowił na grunt.

[2012-09-20 15:29]

PepeTomMaz

Na czerwonego lub białego robaka. [2012-09-25 12:53]

TOMEKB1972

co to jest ten pedim
[2012-09-25 15:31]

PawelTM

Pedim to taki stawik przy ul. Piaskowej , po prawej stronie drogi przed skrzyżowaniem z ul. Luboszewską (Jak się na Spałę jedzie) [2012-09-25 22:04]

TOMEKB1972

dzięki za info o lokalizacji
powiedz co robisz z tymi "byczkami"
byłem kiedyś na cieszanowicach to tam tylko to g....o
brało i to na wszystko co było na haku.
To jest chwast rybny to trzeba tępić.
[2012-09-26 08:32]

szymonkac

A do kogo ten staw należy (bo chyba nie PZW) i wolno tam łapać?

Jaka tam ryba wogóle jest oprócz byczków?

[2012-09-26 11:55]

pawelz

Oj Szymek. Byczkow Ci sie zachciewa :)
Jest tam sporo innych gatunkow ryb. Od szczupaka, okonia poprzez plotki, wzdregi karasie i byczki. Kiedys byly ladne liny ale teraz, jak wiesz, nie jestem w temacie splawika i nie mam pewnosci.
Faktem jest, ze ostatnio rozmawialem z jednym z bywalcow pedimu. Mowil ze mozna polowic fajnych ryb. Podobno zlowili byczka 38 cm na filet z jakiejs rybki.
[2012-09-26 12:01]

szymonkac

Jest tam sporo innych gatunkow ryb. Od szczupaka, okonia poprzez plotki, wzdregi karasie i byczki. Kiedys byly ladne liny ale teraz, jak wiesz, nie jestem w temacie splawika i nie mam pewnosci.
Faktem jest, ze ostatnio rozmawialem z jednym z bywalcow pedimu. Mowil ze mozna polowic fajnych ryb. Podobno zlowili byczka 38 cm na filet z jakiejs rybki.

No chyba się zestarzałem trochę, nie chce mi się już biegać z muchą i ze spinem, ręka od machania boli i usiąść nie ma na czym. :) Nie ma to jak posiedzieć w fotelu, pogadać z kumplami, flaszkę wypić i od czasu do czasu wędki przerzucić. Ryby to tylko pretekst, żeby przed telewizorem nie siedzieć, nawet wcale brać nie muszą. :)

[2012-09-26 12:22]

n1co

Można tam wędkować bez żadnych opłat? do kogo ten zbiornik nalezy? [2012-09-26 13:39]

polanie101

ja złowiłem byczka 38 cm na pedimie na spinning:)

[2012-09-26 15:30]

PawelTM

Z tego co sie orientuje to ktoś, kiedyś za czasów świetności zakładu PEDIM (prawdopodobnie pracownicy) usypali "tamę" na rzeczce i tak o to powstała ta woda. Historia zasłyszana od starszej sfery wędkarskiej więc nie musi byc prawdziwa , ale taką wersje słyszałem. Ktoś zna jakieś inne wersje powstania zb. Pedim? Woda nie należy raczej pod PZW , a do łowiących nikt się nigdy o nic nie czepiał , także śmiało można próbować swoich sił. Mieszkam niedaleko (jakiś kilometr) , ale zdarza mi sie tam zamoczyć kija max ze 2 razy w roku.  [2012-09-26 17:23]

brt3

Fajnie by było,żeby można było wziąć ten zbiornik pod opiekę. Można z tego zrobić ciekawe łowisko. [2013-03-28 19:49]

25 maja 2018 roku wchodzi w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 roku tzw. RODO. Nowe prawo nakłada na nas obowiązek uzyskania Twojej zgody na przetwarzanie przez nas danych osobowych w plikach cookies

Oświadczam, iż zapoznałem sie z Polityką prywatności i zgadzam się na zapisywanie i przechowywanie w mojej przeglądarce internetowej tzw. plików cookies oraz na przetwarzanie zaszyfrowanych w nich danych osobowych pozostawianych w czasie korzystania z innych stron internetowych, serwisów oraz parametrów zapisywanych w plikach cookies w celach marketingowych, w tym na profilowanie i w celach analitycznych przez wedkuje.pl, oraz ZAUFANYCH PARTNERÓW.

Administratorzy danych / Podmioty którym powierzenie przetwarzania powierzono

Hoblo Sp z o.o.,Warszawa 02-761, ul. Cypryjska 2G

Cele przetwarzania danych

1.marketing, w tym profilowanie i cele analityczne
2.świadczenie usług drogą elektroniczną
3.dopasowanie treści stron internetowych do preferencji i zainteresowań
4.wykrywanie botów i nadużyć w usługach
5.pomiary statystyczne i udoskonalenie usług (cele analityczne)

Podstawy prawne przetwarzania danych

1.marketing, w tym profilowanie oraz cele analityczne – zgoda
2.świadczenie usług drogą elektroniczną - niezbędność danych do świadczenia usługi
3.pozostałe cele - uzasadniony interes administratora danych

Odbiorcy danych

Podmioty przetwarzające dane na zlecenie administratora danych, w tym podmioty ZAUFANI PARTNERZY, agencje marketingowe oraz podmioty uprawnione do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa.

Prawa osoby, której dane dotyczą

Prawo żądania sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania danych; prawo wycofania zgody na przetwarzanie danych osobowych. Inne prawa osoby, której dane dotyczą.

Informacje dodatkowe

Więcej o zasadach przetwarzania danych w „Polityce prywatności”

Ustawienia