Pęczak, pszenica czy są skutecznymi przynętami?

/ 2 odpowiedzi
Witam wybieram sie na rybki na rzeke Warte. Chcialbym zapytac jak przygotowac peczak i pszenice zeby mozna bylo nim necic i wykorzystac jako przynete.Czy mozna tez dorzucic do tego gotowana kukurydze jako zanente.
miecz-gaz


Jak wybierzesz swoją miejscówkę to musisz o nią dbać. Ja tak robię ,w centrum Poznania łowie podkarmiam dzień dwa a na trzeci dzień idę wędkować równocześnie podkarmiam. Co dzień nie karmie bo przybysze podpatrują i psują mi miejscówkę, karmią byle czym i odpuszczam sobie.Stosuję tą metodę i sprawdza mi się już od wielu sezonów.Zanęta-parzę w termosie 3 garście pszenicy,termos 0,7 l. do 3-4 godzin jak zostawiam do dnia następnego nic się nie stanie.Przed zalaniem dokładam zapach- jaki? nikomu się nie chwal.Bo jak obcy wejdzie ci w miejscówkę to nic z tego nie będzie,musisz mieć swój.Wanilie itp.odrzuć są to oklepane zapachy i każdy je stosuje znajdż odpowiednik dla siebie i tylko dla siebie.Do pszenicy dodaje puszkę kukuryku i tym nęcę i zakładam na haczyk.Miejscówkę mam taką dość obfitą w hakery to mój plus obcy zerwie raz drugi  zniechęca się  i odpuszcza.Reszty zanęty wrzucam do wody nie zabieram do domu.Wyławiam leszcze duże,płocie,klenie po 35 cm. Pozdrawiam. (2011/09/02 20:25)

domin77


zgadzam się z przedmówcą w 100% na pszenicę lubię łowić na przepływankę i oczywiscie podsypać parę garstek,tyle że bez przesady (2011/09/02 21:03)