Pęczak a kukurydza. Będą brały na kukurydzę?

/ 7 odpowiedzi
Witam od dłuższego czasu łowie na łowisku porośnietym trzcinom na pęczak biora tam ładne liny i karasie takie ,,jop twoja mać'' jakie szanse sa gdy bede łowił na kukurudze?
pako220

he spróbuj a się przekonasz sam!:)zmieniaj przynęty a zobaczysz co Ci jeszcze podejdzie!spróbuj kukurydzke białego czerwonego może liny zamienią sie na te jop twoju mać:)połamania (2011/06/29 00:32)

u?ytkownik57785

Jest jeden jasnowidz znany na cały kraj, Jackowski się nazywa, to może jego spytaj, czy będą brały ryby na coś tam. Przecież nikt tutaj Ci nie udzieli stu procentowej odpowiedzi, czy akurat na Twoim łowisku ryby gustują akurat w kuku. Jak nie spróbujesz, to się nie dowiesz tego od nas na pewno. (2011/06/29 10:00)

perwer

Chciałem cos napisac ale wykasowałem he he ....kukurydza ma szanse ,tak jak inne przynęty... (2011/06/29 10:04)

FriQ

Witam od dłuższego czasu łowie na łowisku porośnietym trzcinom na pęczak biora tam ładne liny i karasie takie ,,jop twoja mać'' jakie szanse sa gdy bede łowił na kukurudze?

Ja bym proponował iść wróżki lub do wyroczni. (2011/06/29 10:16)

morawski1555

Ja na haczyk ósemke zakłądam jedno czasem dwa ziarenka kukurydzy i na rzece Wisła łapie leszcze ostatnio karas z rana się trafił.
Spróbuj nie zaszkodzi. (2011/06/29 16:26)

czapliniaczek1997

Ja jeszcze nie jestem na tyle doświadczony aby się wymądrzać, jednak z tego co się oriętuję to dużo, można powiedzieć najwięcej zależy w jakim miejscu chcesz łowić, jeżeli jest to miejsce (jezioro) linowe to masz bardzo duży wybór, pęczak oczywiście kukurydza, ciasto z chleba, czerwone robaki. Te ostatnie polecam zawsze na różnego rodzaju małe rzeczki po Wisłę i Odrę, jeżeli chce się łowić w nowym miejscu bez zanęcenia warto na nie spróbować na rzece przynajmniej jazgarze dla sportu będą szarpały. ;p (2011/06/30 16:37)

krzysztofprokopczyk

ja lowie na kukurydze z bialym som calkiem niezle efekty (2011/07/01 12:42)