Zaloguj się do konta

Październikowe karpie ?

utworzono: 2012/10/14 15:44
Larog

Witam
Panowie zauważyłem ze na moich łowiskach świeci pustkami nie licząc spinning owania to z gruntu mało który łowi . Ja staram sie złowić jakiegoś ładnego karpia bo wydaje mi sie że brania powinny być mimo ochłodzenia . Mam racje czy sie mylę jak jest w  waszym odczuciu w październiku i pierwsza połowa listopada      ???
[2012-10-14 15:44]

BartekD

Bardzo dużo Karpiarzy odłożyło sprzęt na wiosnę.Ja chyba też ... aczkolwiek chce się wybrać na komercje.
Rybki podobno mniej żerują w niższych temperaturach wody, a te są już na pewno niskie.
Nie mowie że nie będzie nic brało, ale będzie ciężej o branie, ale jak już coś weźmie to duże :)
Jeśli chcesz się wybrać na jeziorko to wybierz niższe partie wody, gdzieś od 2 do 2,5 m.
połamania... :) [2012-10-14 14:43]

Bardzo dużo Karpiarzy odłożyło sprzęt na wiosnę.Ja chyba też ... aczkolwiek chce się wybrać na komercje.
Rybki podobno mniej żerują w niższych temperaturach wody, a te są już na pewno niskie.
Nie mowie że nie będzie nic brało, ale będzie ciężej o branie, ale jak już coś weźmie to duże :)
Jeśli chcesz się wybrać na jeziorko to wybierz niższe partie wody, gdzieś od 2 do 2,5 m.
połamania... :)

Teraz to karpi trzeba szukać w głębszych partiach wody, a nie w niższych. najlepiej tak na głębokości od 4 do 6m lub więcej, jest to zależne od łowiska. [2012-10-14 16:28]

Larog

Ja nęciłem od czwartku piątek i sobota . gotowaną kuku krylem dopalonym krabem i kulki krab 18 głębokość 1,5 przy brzegu szczyt cypla . Nic lecz łowie na wodach gdzie populacja wędkarzy złapać i zabrać do domu jest niemal 95% wiec cóż nie wiele mogę sie spodziewać . pojadę jeszcze na komercję i po zatym spining zostaje . powodzenia
[2012-10-14 16:49]

BartekD

Teraz to karpi trzeba szukać w głębszych partiach wody, a nie w niższych. najlepiej tak na głębokości od 4 do 6m lub więcej, jest to zależne od łowiska. 

Tak tak, chciałem powiedzieć niższe partie czyli głębiej :P
Jutro jadę na komercje, dam znać co i jak. [2012-10-14 21:00]

Teraz to karpi trzeba szukać w głębszych partiach wody, a nie w niższych. najlepiej tak na głębokości od 4 do 6m lub więcej, jest to zależne od łowiska.

Tak tak, chciałem powiedzieć niższe partie czyli głębiej :P
Jutro jadę na komercje, dam znać co i jak.

Aha. Spoko źle zrozumiałem. Polamania życzę:) [2012-10-14 21:18]