Październikowe karpie ?

/ 5 odpowiedzi
Witam
Panowie zauważyłem ze na moich łowiskach świeci pustkami nie licząc spinning owania to z gruntu mało który łowi . Ja staram sie złowić jakiegoś ładnego karpia bo wydaje mi sie że brania powinny być mimo ochłodzenia . Mam racje czy sie mylę jak jest w  waszym odczuciu w październiku i pierwsza połowa listopada      ???
BartekD

Bardzo dużo Karpiarzy odłożyło sprzęt na wiosnę.
Ja chyba też ... aczkolwiek chce się wybrać na komercje.

Rybki podobno mniej żerują w niższych temperaturach wody, a te są już na pewno niskie.
Nie mowie że nie będzie nic brało, ale będzie ciężej o branie, ale jak już coś weźmie to duże :)
Jeśli chcesz się wybrać na jeziorko to wybierz niższe partie wody, gdzieś od 2 do 2,5 m.
połamania... :) (2012/10/14 14:43)

u?ytkownik104372

Bardzo dużo Karpiarzy odłożyło sprzęt na wiosnę.
Ja chyba też ... aczkolwiek chce się wybrać na komercje.

Rybki podobno mniej żerują w niższych temperaturach wody, a te są już na pewno niskie.
Nie mowie że nie będzie nic brało, ale będzie ciężej o branie, ale jak już coś weźmie to duże :)
Jeśli chcesz się wybrać na jeziorko to wybierz niższe partie wody, gdzieś od 2 do 2,5 m.
połamania... :)

Teraz to karpi trzeba szukać w głębszych partiach wody, a nie w niższych. najlepiej tak na głębokości od 4 do 6m lub więcej, jest to zależne od łowiska. (2012/10/14 16:28)

Larog

Ja nęciłem od czwartku piątek i sobota . gotowaną kuku krylem dopalonym krabem i kulki krab 18 głębokość 1,5 przy brzegu szczyt cypla . Nic lecz łowie na wodach gdzie populacja wędkarzy złapać i zabrać do domu jest niemal 95% wiec cóż nie wiele mogę sie spodziewać . pojadę jeszcze na komercję i po zatym spining zostaje . powodzenia (2012/10/14 16:49)

BartekD

Teraz to karpi trzeba szukać w głębszych partiach wody, a nie w niższych. najlepiej tak na głębokości od 4 do 6m lub więcej, jest to zależne od łowiska. 

Tak tak, chciałem powiedzieć niższe partie czyli głębiej :P

Jutro jadę na komercje, dam znać co i jak. (2012/10/14 21:00)

u?ytkownik104372

Teraz to karpi trzeba szukać w głębszych partiach wody, a nie w niższych. najlepiej tak na głębokości od 4 do 6m lub więcej, jest to zależne od łowiska.

Tak tak, chciałem powiedzieć niższe partie czyli głębiej :P

Jutro jadę na komercje, dam znać co i jak.

Aha. Spoko źle zrozumiałem. Polamania życzę:) (2012/10/14 21:18)