Zaloguj się do konta

Pay per view - nowa formuła oglądania.

utworzono: 2012/09/06 16:17
perwer

Rzadko  zdarza sie żebym zakładał temat ,ale chętnie poczytam wasze opinie na temat tej formuły która mnie zaczyna denerwować.
Adamek zaczął i teraz znaleźli sposób na dojenie ludzi z kasy .
 Jednak Adamek ,Pudzian -to można przeboleć,ale że Reprezentacji już nie idzie zobaczyć ,to już świństwo.
Nikt Cie tak nie wydoi na świecie ,jak nasze Państwo i instytucje w nim działające.
Za kilka lat za wiadomości trzeba będzie dopłacać-zobaczycie.
Pozdrawiam i skrobnijcie jakie macie opinie na ten temat.
[2012-09-06 16:17]

Romuald55

Ja ,jeżeli już,oglądam dobre widowiska.....ale polską piłkę nożną za 20 zł niech ogląda Prezes PZPN.JA MAM PRAWO WYBORU I REZYGNUJĘ. [2012-09-06 16:25]

jurek

Cześć Darek KSW 20 to bym jeszcze obejrzał , ale 20 złotych za pewnie i tak przegrany mecz , to przesada , nawet za darmo bym ich nie oglądał
[2012-09-06 16:26]

JOPEK1971

Witam.O jakim meczu piszecie? [2012-09-06 16:30]

szkarlupnia3

usługa PPV i firma Sportfive, w kontekście zbliżającego się meczu ... jak spółka Sportfive zapłaci mi 20 zł to przemogę się, i raz jeszcze obejrzę mecz naszych kopaczy. Sądzę, że z piłkarzami Czarnogóry nasze żelusie dostaną solidne baty [2012-09-06 16:30]

berthold

a niech się walą na ryj z tym całym ppv już przestaję interesować się boxem wisi mi to kto z kim
[2012-09-06 16:49]

89krzysztof

Jeśli państwo próbuje mnie wyruchać, to ja wyrucham ich i obejrzę ten mecz w internecie. :)  [2012-09-06 17:01]

Wachta

Jeśli państwo próbuje mnie wyruchać, to ja wyrucham ich i obejrzę ten mecz w internecie. :) 



I to jest odpowiedz prawdziwego Polaka :)
[2012-09-06 17:04]

barrakuda81

 Ja tam się cieszę.Nie będzie mnie kusiło żeby patrzeć na bande patałachów.Nigdy więcej...Nigdy!:) [2012-09-06 17:51]

Meczem naszych piłkarzy się nie przejmuję bo i tak przegrają, ale żeby płacić za oglądanie KSW20? to już jak dla mnie porażka. Zwykłe wyciąganie kasy i tyle. [2012-09-06 18:04]

ryukon1975

 Ja tam się cieszę.Nie będzie mnie kusiło żeby patrzeć na bande patałachów.Nigdy więcej...Nigdy!:)









Dokładnie.Będą sami grali i sami się oglądali przecież ich stać (nawet pewnie na więcej jak 20 PLN).:) To nie jest sprawiedliwe że im tyle za przegrywanie płacą.:)
[2012-09-06 18:08]

jurek

Damian , ale oni na tym stracą , bo oglądanie w Polsacie dawało im kilka milionów osób i już sami zawodnicy nie byli taką formą płatności zadowoleni ( ja będe na KSW XX , bo mam zaproszenie vipowskie , więc może nagram i wrzucę na Y.T )
[2012-09-06 18:10]

bluehornet

A figusię z makusiem zapłacę , a nie dwie dychy za widok snujących się po boisku kopaczy - już nawet zrezygnowałem z opcji Canal+ ( ekstraklasa ?! ) i oglądam sobie I-szą ligę na Orange Sport - tam przynajmniej chłopaki mają serce do gry !!!
Płacić dodatkowo za mecze reprezentacji ??? Paranoja !!!
[2012-09-06 18:11]

wiechu76

Ta formuła jest nie do przyjęcia na dłuższą metę,do czego to doszło,żeby nie można było zobaczyć meczu eliminacyjnego w TVP.
[2012-09-06 18:11]

dragon1980

Formuła nie do przyjecia notabene firma sportfive ma udzialy w pzpn wiec krag sie zamyka lato tusk lato tusk czasami amber gold heh
[2012-09-06 18:24]

bluehornet

Ktoś w Telewizji i PZPN-nie robi sobie jaja - przeczytajcie to :
http://eurosport.onet.pl/pilka-nozna/eliminacje-ms/el-ms-mecz-polakow-jednak-w-tvp-nie-bedzie-ppv,1,5239273,wiadomosc.html

[2012-09-06 18:28]

Damian , ale oni na tym stracą , bo oglądanie w Polsacie dawało im kilka milionów osób i już sami zawodnicy nie byli taką formą płatności zadowoleni ( ja będe na KSW XX , bo mam zaproszenie vipowskie , więc może nagram i wrzucę na Y.T )


No to super pozostaje mi tylko pozazdrościć obecności na gali KSW:) Pozdrawiam [2012-09-06 18:36]

Nawet jak by ten mecz był transmitowany w TVP1 to i tak bym go nie oglądał.Jakoś straciłem zainteresowanie i wiare w naszą reprezentacje. Co się tyczy Pay-Per-Vew to  już od Adamka się zaczęło to gówno i niedługo za każde wieksze wydarzenie sportowe trzeba będzie bulić żeby obejrzeć. Mam tylko nadzieję że sporty zimowe zostawią w spokoju.(Chociaz pewnie za Justynę to  bym zabulił).No i mamy na szczęście jeszcze internet. [2012-09-06 18:41]

cocaine

Hehe super pomysł z czasem wiadomości też za opłatą zrobią POLSKA DZIKI KRAJ....
[2012-09-06 19:46]

A walka Adamka z Travisem Walkerem 40 zeta. To juz przegięcie. [2012-09-06 21:36]

perwer

A walka Adamka z Travisem Walkerem 40 zeta. To juz przegięcie.


A przed dzień walki jak będziesz chciał wykupić to 49 z.
Dołożył byś pare groszy i w Polsce można by kupić bilet na galę boksu.
50 zł zapłacić ,żeby przed telewizorem walke kelnerów zobaczyć ...Drugie 30-40 zł zapłać za gale KSW i dwie dychy za dziadów .Za wieczór przed telewizorem 100-110 zeta ....
Ludzie muszą sami wyznaczyć granice chciwości i chamstwa .
Wiadomo  knajpy i restauracje wykupią ,żeby przyciągnąć kogoś do browaru ,ale muszą być zdrowe zasady .
Kto by kiedyś pomyślał że Polak musiał płacić za patrzenie w domu na gre swojej reprezentacji .
znowu kolejna pętla na szyi ...zbiera sie zbiera .
[2012-09-06 22:07]

danon1973

Nie zapłacę. Dla mnie to ździerstwo i tyle :(.
Boję się tylko, że im to wejdzie w nawyk i za jakiś czas trzeba będzie płacić za wszystkie większe wydarzenia sportowe... olimpiady, mistrzostwa europy i świata w piłce nożnej itp.
To by już była katastrofa :(.
Ogólnie nie oglądam meczy piłkarskich poza mistrzostwami świata i europy. Jakby zrobili płatne to bym się załamał... ale i tak bym nie zaplacił.
Kij im w oko

[2012-09-06 22:11]

berthold

jednym słowem czas żegnać kablówki polsaty cyfrowe n-ki i co tam jeszcze totalna olewka i na naziemną cyfrową patrzeć ...................prawie jak w Rumuni za czauczesku
[2012-09-06 22:56]

Wreszcie ktoś pomyślał jak zaoszczędzić mój cenny czas! Niby "do niczego" a jednak człowiek kusił się i oglądał żenadę za żenadą... Do piłkarzy nic nie mam - po prostu są słabi i tyle... Z gó**a bata nie ukręcisz... Jednak po cholerę to oglądać - ciekawsze już są chyba zawody karpiowe :))) A tak dzięki tej jakże cudownej i mądrej opłacie, która skutecznie i szybko odpędziła mnie od telewizora poświęcę czas na rzeczy dla mnie ważniejsze, przyjemniejsze i bardziej produktywne... Dziękuję Ci SportFive!!! [2012-09-07 08:42]

Iras1975

Jeśli państwo próbuje mnie wyruchać, to ja wyrucham ich i obejrzę ten mecz w internecie. :) 


Prawidłowe podejście. [2012-09-07 09:23]

Muszę tu podziękowac TVP że nie będę oglądac tego słabego widowiska na poziomie okręgówki. [2012-09-07 11:27]