Zaloguj się do konta

Patrol Terenowy Państwowej Straży Rybackiej

utworzono: 2011/10/07 19:48

Uwaga! Ten wątek został zablokowany - nie możesz odpowiadać na posty

jurek



kamfora No chyba wszystko ponieważ padło tu już tyle słów krytyki pod adresem Straży Obu Rodzajów, że mając na uwadze iż nie wolno na tym forum niczego krytykować jeśli się nie jest funkcyjnym a zwykłym użytkownikiem, że pewnie zaraz wątek poleci. Zwykła procedura. Ja tylko sobie założyłem kiedy poleci i chcę się przekonać czy miałem rację. :-)

Specjalnie prowokujesz , i się podniecasz kiedy mogą zablokować wątek
[2011-10-08 13:28]

kamfora

Ja tam nie wiem skąd to górnictwo bo o nim nikt nie wspominał, ale jestem się w stanie zgodzić ze wszystkim oprócz tych "buraków". Płaczecie wy, strażnicy. Chcecie żebyśmy wszyscy was wychwalali. My łowimy raczej zgodnie z prawem i przepisami, a wy jesteście od tego by łobuzów tępić. Ja opłaca składki i łowię ryby. To jest moje hobby. Widać wam nie wystarczy takie hobby. Róbcie więc swoje ale nie łkajcie. "Bezczelność", "chamstwo", to właśnie język jakim się kolego posługujesz względem wszystkiego co się rusza. Buraki, lenie, to dla ciebie zwykłe określenia. Podczas kontroli tez pewnie da się usłyszeć kilka niezłych tekstów w twoim wydaniu prawda? Bo strażnik jest święty. Tylko skąd tyle doniesień właśnie o " buractwie " strażników? [2011-10-08 13:29]

Diablo

Wielu z Was nie rozumnie , że można robić coś za darmo , dla Was to nie dociera ......................... . Pewnie też uważacie , żeby dostać w r..a , to też trzeba zasłużyć

Ja rozumie że można robić coś za darmo. Ale jeśli pomagasz komuś za darmo to mu nie brzęczysz za uchem jak to Ci źle, ciężko i niebezpiecznie. Jak to poświęcasz czas i rodzinę. Robisz z własnej nieprzymuszonej woli to się nie żalisz.

Taka zalezność:
SSR robi z darmo to się żali
PSR bierze kasę to się  chwali
[2011-10-08 13:30]

kamfora

Jurek nie przesadzasz? Czy to co robisz robisz po to byśmy tu ciebie okrzyknęli bohaterem? Robisz coś za darmo jak sam mówisz, ponoć z przekonania, więc rób to. Robisz to dobrze? Rób tak nadal i chwała tobie za to. Ale nie rób z siebie ofiary, bo w każdej chwili możesz na to położyć lagę. Nie składałeś ślubów wieczystych. Widać lubisz tę robotę. No w takim razie po jakiego grzyba wikłasz się w podobne dyskusje? Kto by czego złego nie napisał o strażnikach wszelkiej maści pojawiają się zawsze te same dwie osoby które biorą w obronę resztę strażników. [2011-10-08 13:34]

Diablo

W kwartale było 13 sobót. Nawet gdyby tak było jak piszesz że było w sumie 14 akcji.
7 strażników + strażnicy PSR + w czterech kontrolach SSR z Płocka. Zapewne kilkunastu chłopa. Wszyscy jeździli autobusem razem na te kontrole czy się podzielili na mniejsze grupy?

Gdyby się podzielili nawet na dwie po 6 osób to by im wypadało 2 akcje w miesiącu.
Zebrali wszyscy 290m sieci pouczyli dwadziesciakilka osób i "asystowali" przy wręczeniu 38 mandatów. To Rzeczywiście niesamowite poświęcenie, narażanie życia i rodzin

To jest śmiech na sali.
Chcecie to sobie bądźcie w tym SSR czy PSR ale nie róbcie z siebie wielkich bohaterów jak wybierzecie się 2 w miesiącu na akcję i kogoś pouczycie.

2 razy w miesiącu? a gdyby się podzielić na 4 trzyosobowe grupy to już by nawet raz na miesiąc nie było

I jeszcze jedno 290m sieci to by wpadało jakieś 2 metry sieci na jednego strażnika  - no sukces brawo:





Nie, wystarczy jechać w trzy osobówki, wiesz? No, ale ty zapewne byś podniósł średnią wykrywalności. Bohatera i to uciśnionego i poszkodowanego, niezadowolonego z pracy strażników SSR, przez wstrętną Straż Społeczną, to na razie robisz tu z siebie ty i tobie podobni. Nie wiem, zazdrościsz, podziwiasz, złapali cie...... A ty zlikwidowałeś poza marzeniami kiedyś 2 cm sieci kłusowniczej, albo złapałeś pół kłusownika jako etyczny wędkarz i wzorowy obywatel? Zapewne całe setki.



Kłusownika nie złapałem bo nie mam uprawnień żeby kogoś łapać i przetrzymywać.
A post w którym zapytałem jak dokonać ujęcia obywatelskiego usunąłeś mimo ze nikt tego zjawiska nie wyjaśnił.

Co do sieci to pewnie ściągniętych mam więcej na koncie niż którykolwiek strażnik SSR z Wyszogrodu


[2011-10-08 13:36]

jurek

To po cholerkę Ty się chwalisz swoimi wpisami , zdjęciem ----- żeby Cię ktoś ocenił i napisał , że odwalasz dobrą robotę pisząc opowiadanie itp.

 Społeczni strażnicy pisząc o swych akcjach informują wędkarzy , gdzie to kłusownictwo jest , bo Wy nie macie ikry , żeby powiadomić odpowiednie służby -------------- bo inaczej byście napisali o ujawnionym kłusownictwie i zdobyli uznanie innych wędkarzy ........ Ale to zazdrość
[2011-10-08 13:37]

Nikt tu nie płacze, że pracuje społecznie, tylko że ludzie oczekują od społecznych gruszek na wierzbie i cudów na kiju nie mając pojęcia z czym to się dla każdego społecznego wiąże. Bo żądać jest najłatwiej i kazać zamknąć pyski, oczy i uszy na krytykę. A krytyka uczciwie pracujących  społecznych, jest po prostu chamstwem i wielkopanieństwem ze strony wielu osób. Bo społeczny to robi bo chce, kiedy chce i po co chce, A NIE ŻE MUSI i nikt nie ma prawa wymagać od takiego więcej niż on sam jest w stanie dać SPOŁECZNIE-czyli ZA NIC i niczego NIE MUSI charytatywnie, jak to wielu uważa i wymaga. Jeden może patrolować 20 razy w miesiącu, a inny 5 razy w miesiącu, ALE CHCE I ROBI TO. PSR to już zupełnie inna bajka. Wymień mi jeden zawód, jedną funkcję, na której warunki pracy nikt się nie skarży. Nawet w twoim górnictwie od zarania dziejów górnicy na coś tam się skarżyli, narzekali, strajkowali i narzekać będą, co nie znaczy, że społeczeństwo ma tego dość i krytykuje Wasze narzekania. Zresztą już ten temat był wielokrotnie poruszany i nie ma sensu do tego wracać, bo twój stosunek do służb mundurowych mających nadzór nad szarym obywatelem w jakieijś tam dziedzinie życia był i jest doskonale znany większości forumowiczów. Wymagania większe niż możliwości i życiowe i prywatne i finansowe w stosunku do SPOŁECZNYCH strażników, to po prostu bezczelność i chamstwo. Strażnik społeczny, który chociaż raz w miesiącu poświęci swój czas, rodzinę, pieniądze na kontrole, łapanie kłusoli czy karanie nieuczciwych wędkarzy, już zasługuje na dobre słowo, a nie żądania i narzekania rozkapryszonych wędkarzy, ŻE MA TYRAĆ WIĘCEJ. Do pyskowania i marudzenia, narzekania, psioczenia, obrażania, to zawsze jest tysiące chętnych, ale żeby CHOCIAŻ jeden taki RAZ W MIESIĄCU z blachą i legitymacją ruszył tyłek na łowiska i zamiast wędkowania przeleźć z buta 10 km po błocie i krzaczyskach i autem 100 po dziurawych drogach i terenie off road'owym, to już odważniaków nie ma.   "Chciałeś być społecznym, to zamknij ryj, nie narzekaj i tyraj dla wędkarzy"-  to zwykłe buractwo i tchórzostwo. Mam wielu kolegów czynnie pracujących zawodowo, mających rodziny, pracujących trzyzmianowo, a RAZ W miesiącu jadą na patrol SSR. A narzekający burak siedzi na rybach czy w domu albo knajpie w tym czasie i woli krzywić się i pyskować na takiego, ze za mało pilnuje JEGO ryb i łowisk. Żenułłaaa.....



Ty chyba z choinki się urwałeś jak porównujesz górnika który zarabia na chleb dla rodziny i strażnika SSR który przyczepi se blache dla 100 zł mniejszej składki.










Właśnie! Zarabia a narzeka! A społeczny nie zarabia za to nic i nie ma prawa narzekać, tylko tyrać dla takich odważniaków na łowiskach jak ty. JESZCZE RAZ POWTÓRZĘ, narzekamy na takich pyskaczy jak wy za naszą robotę, a nie NA ROBOTĘ. To może u ciebie ktoś przyczepia "se blachę dla 100 zł", bo w moim okręgu tego nie ma, a nawet dziurawej lornetki czy naszywki na SWÓJ WŁASNY "mundurek" nie dostaliśmy od 5 lat! Zwracają nam śmierdzące 0,50 zł za km jazdy autem. A mimo tego społeczni są i pracują! Ty czymś się wykazałeś dla wędkarzy, dla ryb, dla łowisk?

[2011-10-08 13:37]

Diablo

Nikt tu nie płacze, że pracuje społecznie, tylko że ludzie oczekują od społecznych gruszek na wierzbie i cudów na kiju nie mając pojęcia z czym to się dla każdego społecznego wiąże. Bo żądać jest najłatwiej i kazać zamknąć pyski, oczy i uszy na krytykę. A krytyka uczciwie pracujących  społecznych, jest po prostu chamstwem i wielkopanieństwem ze strony wielu osób. Bo społeczny to robi bo chce, kiedy chce i po co chce, A NIE ŻE MUSI i nikt nie ma prawa wymagać od takiego więcej niż on sam jest w stanie dać SPOŁECZNIE-czyli ZA NIC i niczego NIE MUSI charytatywnie, jak to wielu uważa i wymaga. Jeden może patrolować 20 razy w miesiącu, a inny 5 razy w miesiącu, ALE CHCE I ROBI TO. PSR to już zupełnie inna bajka. Wymień mi jeden zawód, jedną funkcję, na której warunki pracy nikt się nie skarży. Nawet w twoim górnictwie od zarania dziejów górnicy na coś tam się skarżyli, narzekali, strajkowali i narzekać będą, co nie znaczy, że społeczeństwo ma tego dość i krytykuje Wasze narzekania. Zresztą już ten temat był wielokrotnie poruszany i nie ma sensu do tego wracać, bo twój stosunek do służb mundurowych mających nadzór nad szarym obywatelem w jakieijś tam dziedzinie życia był i jest doskonale znany większości forumowiczów. Wymagania większe niż możliwości i życiowe i prywatne i finansowe w stosunku do SPOŁECZNYCH strażników, to po prostu bezczelność i chamstwo. Strażnik społeczny, który chociaż raz w miesiącu poświęci swój czas, rodzinę, pieniądze na kontrole, łapanie kłusoli czy karanie nieuczciwych wędkarzy, już zasługuje na dobre słowo, a nie żądania i narzekania rozkapryszonych wędkarzy, ŻE MA TYRAĆ WIĘCEJ. Do pyskowania i marudzenia, narzekania, psioczenia, obrażania, to zawsze jest tysiące chętnych, ale żeby CHOCIAŻ jeden taki RAZ W MIESIĄCU z blachą i legitymacją ruszył tyłek na łowiska i zamiast wędkowania przeleźć z buta 10 km po błocie i krzaczyskach i autem 100 po dziurawych drogach i terenie off road'owym, to już odważniaków nie ma.   "Chciałeś być społecznym, to zamknij ryj, nie narzekaj i tyraj dla wędkarzy"-  to zwykłe buractwo i tchórzostwo. Mam wielu kolegów czynnie pracujących zawodowo, mających rodziny, pracujących trzyzmianowo, a RAZ W miesiącu jadą na patrol SSR. A narzekający burak siedzi na rybach czy w domu albo knajpie w tym czasie i woli krzywić się i pyskować na takiego, ze za mało pilnuje JEGO ryb i łowisk. Żenułłaaa.....



Ty chyba z choinki się urwałeś jak porównujesz górnika który zarabia na chleb dla rodziny i strażnika SSR który przyczepi se blache dla 100 zł mniejszej składki.










Właśnie! Zarabia a narzeka! A społeczny nie zarabia za to nic i nie ma prawa narzekać, tylko tyrać dla takich odważniaków na łowiskach jak ty. JESZCZE RAZ POWTÓRZĘ, narzekamy na takich pyskaczy jak wy za naszą robotę, a nie NA ROBOTĘ. To może u ciebie ktoś przyczepia "se blachę dla 100 zł", bo w moim okręgu tego nie ma, a nawet dziurawej lornetki czy naszywki na SWÓJ WŁASNY "mundurek" nie dostaliśmy od 5 lat! Zwracają nam śmierdzące 0,50 zł za km jazdy autem. A mimo tego społeczni są i pracują! Ty czymś się wykazałeś dla wędkarzy, dla ryb, dla łowisk?


Nadal nie rozumiesz. Górnik pracuje bo musi. Nie musi konkretnie w górnictwie ale gdzieś musi żeby mieć co do gęby włożyć. Jest zmuszony więc marudzić może.

Ciebie do patroli nikt nie zmusza. Nikt Ci nie każe nigdzie jeździć robisz to bo chcesz. Więc rób to dalej jak lubisz ale nie miałcz na forum jakiś Ty biedny uciśniony, jak to narażasz swoje życie.

I ja się da wędkarzy wykazywać nie muszę. Mam pracę polegającą na czym innym i w niej się wykazuje a w robieniu czegoś dla wędkarzy powinno się wykazywać PSR.
[2011-10-08 13:42]

jurek

Do Ciebie Diablo , to są Twoje słowa

Kłusownika nie złapałem bo nie mam uprawnień żeby kogoś łapać i przetrzymywać.
A post w którym zapytałem jak dokonać ujęcia obywatelskiego usunąłeś mimo ze nikt tego zjawiska nie wyjaśnił.

Co do sieci to pewnie ściągniętych mam więcej na koncie niż którykolwiek strażnik SSR z Wyszogrodu


No to jesteś kłusolem , bo nie możesz ściągać sieci , nie jesteś uprawniony do tego.

Zamiast się wyżalać , to poducz się trochę z przepisów ............ Wtedy też szybciej byś zrozumiał co to jest  " Ujęcie obywatelskie " , a nie potrzeba było kilku stron komentarzy , a Ty i tak nie kumasz.
[2011-10-08 13:42]

Jak zawsze. Tradycja. Jest temat o straży, pojawia się Ghostmir i Diablo, jest już prowokacja i płacz uciśnionych wędkarzy i forumowiczów. [2011-10-08 13:43]

kamfora

Teraz będzie licytacja, kto jest bardziej wartościowym człowiekiem bo zrobił coś dla ryb. Albo jeszcze lepiej kto ma ikrę a kto nie. Ani państwowy ani społeczny nie są strażnikami z przymusu. Właśnie o to chodzi, że nie wiadomo o co wam chodzi. Mam płakać nad losem kogoś komu się zwraca 50 groszy za kilometr? Tego oczekujesz? Albo mam przelać na konto jakieś pieniądze? Robicie to dla siebie.  DLA SIEBIE W SOBIE TYLKO ZNANYM CELU!

[2011-10-08 13:44]

kamfora

Kogo obchodzą Mastiff twoje osobiste niechęci do jakichś osób? Masz problem sam ze sobą, ale po co swą męka obdzielasz resztę użytkowników tego forum?  [2011-10-08 13:47]


Nadal nie rozumiesz. Górnik pracuje bo musi. Nie musi konkretnie w górnictwie ale gdzieś musi żeby mieć co do gęby włożyć. Jest zmuszony więc marudzić może.

Ciebie do patroli nikt nie zmusza. Nikt Ci nie każe nigdzie jeździć robisz to bo chcesz. Więc rób to dalej jak lubisz ale nie miałcz na forum jakiś Ty biedny uciśniony, jak to narażasz swoje życie.

I ja się da wędkarzy wykazywać nie muszę. Mam pracę polegającą na czym innym i w niej się wykazuje a w robieniu czegoś dla wędkarzy powinno się wykazywać PSR.







Ty nadal nie rozumiesz co ja piszę? Piszę, że narzekam na WASZE KRYTYKI a nie na pracę! A ty mi wciskasz, ze ja mam zniżki i mam zamknąć twarz i wykonywać. Więc ja wykonujemy i mamy tylko krytykę takich jak WY obaj, ale jej nie przyjmuję pod uwagę i na to narzekam, a nie na pracę. Dociera?

[2011-10-08 13:47]

Diablo



Kłusownika nie złapałem bo nie mam uprawnień żeby kogoś łapać i przetrzymywać.
A post w którym zapytałem jak dokonać ujęcia obywatelskiego usunąłeś mimo ze nikt tego zjawiska nie wyjaśnił.

Co do sieci to pewnie ściągniętych mam więcej na koncie niż którykolwiek strażnik SSR z Wyszogrodu


No to jesteś kłusolem , bo nie możesz ściągać sieci , nie jesteś uprawniony do tego.

Zamiast się wyżalać , to poducz się trochę z przepisów ............ Wtedy też szybciej byś zrozumiał co to jest  " Ujęcie obywatelskie " , a nie potrzeba było kilku stron komentarzy , a Ty i tak nie kumasz.



Jurek miałem prośbę żebyś mnie nie nazywał kłusolem. Napisz mi co zrobić aby dokonać ujęcia obywatelskiego to będę zatrzymywał kłusoli. A siatki będę ściągał bo na Interwencje służb się nie doczekam.
[2011-10-08 13:47]

kamfora

Jestem zalogowany na stronie PZW, w Muzeum Wędkarstwa, na forach kilku przedstawicieli różnych firm, ale tylko tu jesteś ty ze swymi fobiami. [2011-10-08 13:49]

Kogo obchodzą Mastiff twoje osobiste niechęci do jakichś osób? Masz problem sam ze sobą, ale po co swą męka obdzielasz resztę użytkowników tego forum? 








Męką????? hahahahaahahahahahahaahahaahahahA.... Ja stwierdziłem fakt jedynie, a płaczesz ty :)  [2011-10-08 13:50]

Diablo


Nadal nie rozumiesz. Górnik pracuje bo musi. Nie musi konkretnie w górnictwie ale gdzieś musi żeby mieć co do gęby włożyć. Jest zmuszony więc marudzić może.

Ciebie do patroli nikt nie zmusza. Nikt Ci nie każe nigdzie jeździć robisz to bo chcesz. Więc rób to dalej jak lubisz ale nie miałcz na forum jakiś Ty biedny uciśniony, jak to narażasz swoje życie.

I ja się da wędkarzy wykazywać nie muszę. Mam pracę polegającą na czym innym i w niej się wykazuje a w robieniu czegoś dla wędkarzy powinno się wykazywać PSR.







Ty nadal nie rozumiesz co ja piszę? Piszę, że narzekam na WASZE KRYTYKI a nie na pracę! A ty mi wciskasz, ze ja mam zniżki i mam zamknąć twarz i wykonywać. Więc ja wykonujemy i mamy tylko krytykę takich jak WY obaj, ale jej nie przyjmuję pod uwagę i na to narzekam, a nie na pracę. Dociera?

Ja krytykuję to jak ssr sie nad sobą użala i jak PSR sie chwali robieniem tego co jest ich zasranym obowiązkiem. Nigdy mnie nie kontrolowałeś więc nie krytykuję Twoich metod czy tego co robisz . Dociera?

[2011-10-08 13:51]

Jestem zalogowany na stronie PZW, w Muzeum Wędkarstwa, na forach kilku przedstawicieli różnych firm, ale tylko tu jesteś ty ze swymi fobiami.








Uuuuuuuuuuuchhhhhhhh, GOŚĆ............ [2011-10-08 13:51]

kamfora

Ja kończę tę żenującą dyskusję, ponieważ dyskutowanie z tobą Mastiff jest poniżej moich intelektualnych wymagań. Poza tym lubisz się droczyć z kimś kogo nie lubisz. Potem już tylko ban pozostaje, z czym się liczę bo wiem, że już zupełnie to forum zdominowała twoja chora duma i mania usuwania. Jesteś jak Jarek Prezes Kaczyński naładowany nienawiścią do wszystkiego co nie idzie za tobą z hasłem  "tak, tak, tak, tak". A biednemu Ghostmirowi już daj spokój bo wszystko świadczy o tym, że popadłeś w manię prześladowczą albo schizofrenię. Tylko że to jest wyłącznie twój problem. Ja skończyłem a ty się dalej męcz strażniku teksasu. [2011-10-08 13:58]

jurek



Diablo

Kłusownika nie złapałem bo nie mam uprawnień żeby kogoś łapać i przetrzymywać.
A post w którym zapytałem jak dokonać ujęcia obywatelskiego usunąłeś mimo ze nikt tego zjawiska nie wyjaśnił.

Co do sieci to pewnie ściągniętych mam więcej na koncie niż którykolwiek strażnik SSR z Wyszogrodu


No to jesteś kłusolem , bo nie możesz ściągać sieci , nie jesteś uprawniony do tego.

Zamiast się wyżalać , to poducz się trochę z przepisów ............ Wtedy też szybciej byś zrozumiał co to jest  " Ujęcie obywatelskie " , a nie potrzeba było kilku stron komentarzy , a Ty i tak nie kumasz.



Jurek miałem prośbę żebyś mnie nie nazywał kłusolem. Napisz mi co zrobić aby dokonać ujęcia obywatelskiego to będę zatrzymywał kłusoli. A siatki będę ściągał bo na Interwencje służb się nie doczekam.




Wiesiek , piszesz wpisy na swej stronie dobre i chwała Ci za to , ale nie przyznawaj się publicznie , że ściągnąłeś więcej sieci , niż Straż w Wyszogrodzie  , bo wszyscy mogą w świetle prawa tak pisać .

To dobrze , że reagujesz na kłusownictwo , zostań społecznym strażnikiem , wtedy poznasz ludzi i będziesz mógł , ściągać sieci , szybciej się dodzwonisz do PSR , czy Policji , to zależy od Ciebie .
[2011-10-08 13:58]

jedrek6661

Szczerze mówiąc panowie to to SSR to jest niezła fucha przejdą po wędkarzach poobczajają gdzie co im bierze na koniec zarzucą sobie wędy powędkują ryby będą czy nie będą zawsze na patrol trzeba jeździć z wędą za wache im zwrócą jezszce mają zniżki w opłatach składkowych co roku gdybym wszystkiego co robię nie robił z powołania to bym się zaciągną:>     
[2011-10-08 13:58]

Ja kończę tę żenującą dyskusję, ponieważ dyskutowanie z tobą Mastiff jest poniżej moich intelektualnych wymagań. Poza tym lubisz się droczyć z kimś kogo nie lubisz. Potem już tylko ban pozostaje, z czym się liczę bo wiem, że już zupełnie to forum zdominowała twoja chora duma i mania usuwania. Jesteś jak Jarek Prezes Kaczyński naładowany nienawiścią do wszystkiego co nie idzie za tobą z hasłem  "tak, tak, tak, tak". A biednemu Ghostmirowi już daj spokój bo wszystko świadczy o tym, że popadłeś w manię prześladowczą albo schizofrenię. Tylko że to jest wyłącznie twój problem. Ja skończyłem a ty się dalej męcz strażniku teksasu.







Ucchhhhhhhhhh..... :))))))))))))) [2011-10-08 14:03]

Diablo



Diablo

Kłusownika nie złapałem bo nie mam uprawnień żeby kogoś łapać i przetrzymywać.
A post w którym zapytałem jak dokonać ujęcia obywatelskiego usunąłeś mimo ze nikt tego zjawiska nie wyjaśnił.

Co do sieci to pewnie ściągniętych mam więcej na koncie niż którykolwiek strażnik SSR z Wyszogrodu


No to jesteś kłusolem , bo nie możesz ściągać sieci , nie jesteś uprawniony do tego.

Zamiast się wyżalać , to poducz się trochę z przepisów ............ Wtedy też szybciej byś zrozumiał co to jest  " Ujęcie obywatelskie " , a nie potrzeba było kilku stron komentarzy , a Ty i tak nie kumasz.



Jurek miałem prośbę żebyś mnie nie nazywał kłusolem. Napisz mi co zrobić aby dokonać ujęcia obywatelskiego to będę zatrzymywał kłusoli. A siatki będę ściągał bo na Interwencje służb się nie doczekam.




Wiesiek , piszesz wpisy na swej stronie dobre i chwała Ci za to , ale nie przyznawaj się publicznie , że ściągnąłeś więcej sieci , niż Straż w Wyszogrodzie  , bo wszyscy mogą w świetle prawa tak pisać .

To dobrze , że reagujesz na kłusownictwo , zostań społecznym strażnikiem , wtedy poznasz ludzi i będziesz mógł , ściągać sieci , szybciej się dodzwonisz do PSR , czy Policji , to zależy od Ciebie .

Jurku o tych siatkach napisałem bo Mastif mnie wypytywał i zarzucał bezczynność ale masz rację nie powinienem na jego zaczepki tak reagować, powinienem był to zachować dla siebie.
[2011-10-08 14:05]

kapusta

Kolego według przepisów złamałeś cisze wyborczą swym komentarzem i możesz odpowiadać za to , a namierzą Cie na pewno , Panie  kamfora.




kamfora Ja kończę tę żenującą dyskusję, ponieważ dyskutowanie z tobą Mastiff jest poniżej moich intelektualnych wymagań. Poza tym lubisz się droczyć z kimś kogo nie lubisz. Potem już tylko ban pozostaje, z czym się liczę bo wiem, że już zupełnie to forum zdominowała twoja chora duma i mania usuwania. Jesteś jak Jarek Prezes Kaczyński naładowany nienawiścią do wszystkiego co nie idzie za tobą z hasłem  "tak, tak, tak, tak". A biednemu Ghostmirowi już daj spokój bo wszystko świadczy o tym, że popadłeś w manię prześladowczą albo schizofrenię. Tylko że to jest wyłącznie twój problem. Ja skończyłem a ty się dalej męcz strażniku teksasu.


[2011-10-08 14:06]

jedrek6661

Szczerze mówiąc panowie to to SSR to jest niezła fucha przejdą po wędkarzach poobczajają gdzie co im bierze na koniec zarzucą sobie wędy powędkują ryby będą czy nie będą zawsze na patrol trzeba jeździć z wędą za wache im zwrócą jezszce mają zniżki w opłatach składkowych co roku gdybym wszystkiego co robię nie robił z powołania to bym się zaciągną:>
szkoda tylko że na to z naszych składek idzie     


[2011-10-08 14:09]