Zaloguj się do konta

Pasze i inne przysmaki do zanęty

utworzono: 2011/06/28 19:23
Mackson

Witam, ostatnio przesiadując u mojego dziadka który hoduje kury, kaczki, króliki zacząłem się zastanawiać patrząc na worki pełne zróżnicowanych pasz, zmielonej kukurydzy i różnych rodzajów zbóż, czy te oto produkty nadały by sie jako dodatek do zanety i czy by ją wzbogaciły? Proszę o wasze opinie.PozdrawiamMaciej [2011-06-28 19:23]

kargul

Witam, ostatnio przesiadując u mojego dziadka który hoduje kury, kaczki, króliki zacząłem się zastanawiać patrząc na worki pełne zróżnicowanych pasz, zmielonej kukurydzy i różnych rodzajów zbóż, czy te oto produkty nadały by sie jako dodatek do zanety i czy by ją wzbogaciły? Proszę o wasze opinie. Pozdrawiam Maciej



mozna sprobowac na pewno to wzbogaci mieszanke kupna :d

 

[2011-06-28 19:55]

FriQ

Witam, ostatnio przesiadując u mojego dziadka który hoduje kury, kaczki, króliki zacząłem się zastanawiać patrząc na worki pełne zróżnicowanych pasz, zmielonej kukurydzy i różnych rodzajów zbóż, czy te oto produkty nadały by sie jako dodatek do zanety i czy by ją wzbogaciły? Proszę o wasze opinie.PozdrawiamMaciej

Najlepiej pokombinuj i zrób własną, te kupne są tyle wart co gó... Ojciec mojego kolegi robi sam zanętę, bardzo prostą. A porównując cenę ze sklepowo wychodzi coś koło 1,50zł za olejek a brania są o niebo lepsze.
[2011-06-28 20:03]

kargul

Witam, ostatnio przesiadując u mojego dziadka który hoduje kury, kaczki, króliki zacząłem się zastanawiać patrząc na worki pełne zróżnicowanych pasz, zmielonej kukurydzy i różnych rodzajów zbóż, czy te oto produkty nadały by sie jako dodatek do zanety i czy by ją wzbogaciły? Proszę o wasze opinie. Pozdrawiam Maciej


Najlepiej pokombinuj i zrób własną, te kupne są tyle wart co gó... Ojciec mojego kolegi robi sam zanętę, bardzo prostą. A porównując cenę ze sklepowo wychodzi coś koło 1,50zł za olejek a brania są o niebo lepsze.

zdradzisz przepis ?;d

 

[2011-06-28 20:34]

Mackson

Witam, ostatnio przesiadując u mojego dziadka który hoduje kury, kaczki, króliki zacząłem się zastanawiać patrząc na worki pełne zróżnicowanych pasz, zmielonej kukurydzy i różnych rodzajów zbóż, czy te oto produkty nadały by sie jako dodatek do zanety i czy by ją wzbogaciły? Proszę o wasze opinie.PozdrawiamMaciej

Najlepiej pokombinuj i zrób własną, te kupne są tyle wart co gó... Ojciec mojego kolegi robi sam zanętę, bardzo prostą. A porównując cenę ze sklepowo wychodzi coś koło 1,50zł za olejek a brania są o niebo lepsze.



  Olejek zapachowy? jak do ciasta? [2011-06-28 21:26]

piotrcarp

pasza jest bardzo dobrym dodatkiem do zanet mozna ja zagotowac i odstawic do ostygniecia a nastepnie wymieszac z zaneta sypka albo nawet bez zagotowania dodac . Po zagotowaniu ma wlasciwosi klejace tylko nie gotowac bo sie ciapa zrobi wystarczy doprowadzic do wrzenia i odstawic do ostygniecia rybki to uwielbiaja wiec warto z dziadkiem pogadac zeby troche odstapil
[2011-06-28 21:55]

siwy2934

ja dodaje do zanęty na białoryb nad Odrę paszę dla krów w formie granulatu(taki tani pellet o średnicy kilku milimetrów i długości centymetra) bardzo ładnie pęcznieje w wodzie, tworząc grube cząstki zanęty. Taki worek paszy dla krów (25kg) został zakupiony przez mojego dziadka za ok 30zł. Jak na razie sprawdza się dobrze. Dodaje go do kupowanych zanęt na rzekę, płatków owsianych, kukurydzy bułki tartej i różnych zapachów.
[2011-06-28 22:32]