Zaloguj się do konta

Parasole zabudowane Jaxon

utworzono: 2013/08/20 21:39
konrado1-9

Witam do wyboru mam:

http://www.jaxon.pl/Katalog/374_291_siedziska-namioty-parasole/5096_parasole/Produkt/20342_parasole-wedkarskie-jaxon-z-oslona-%E2%80%93-zabudowane-ak-kzs035-ak-kzs039.aspx

Lub

http://www.jaxon.pl/Katalog/374_291_siedziska-namioty-parasole/5096_parasole/Produkt/20340_parasolo-namiot-wedkarski-jaxon-ak-kzs036.aspx

Ktoś może polecić któryś z tych parasoli/namiotów? Dodam, że na łowiskach których łowię przeważnie jest skarpa więc nie wiem czy ten parasolo-namiot Jaxon AK-KZS036 spełni rolę.
Do parasola z doczepianymi ściankami oczywiście (jeśli się zdecyduje) dokupię bazę.
[2013-08-20 21:39]

gruby12345

Ogulnie powiem ci ze użytkuje ten namiot ak cos tam juz chyba 4 sezon zabieram go jakby w nocy mialy byc jakies niespodzianki typu burza itp zdaje swóje zadanie bardzo dobrze choć dorobiłem sobie śledzie z preta bo te orginały sie do niczego nie nadawały . Zeby go rozłożyc potrzebujesz prostego kawałka ziemi inaczej sie nie da . Co dalej za te pieniadze bo dałem za niego ok 300 zl kupisz duzo lepszy namiot np w dekatlonie lepiej wykonany itp. a jak dolozysz ze 2-3 stowki to juz dostaniesz namiot karpiowy duzo lepszy niz jaxon wybor nalezy do ciebie . Bo ten ak cos tam jest dobry ale szalu nie robi . [2013-08-20 22:26]

daro22

Witam,dostalem w prezencie ten AK-036 czy jakos tak,jestem w trakcie wysylki do sprzedawcy,porazka na calej lini,albo sprzedajacy sie pomylil i dal nie te rurki albo obejmy sa za male..Nie wnikam,dostane nowy wiec zobaczymy...Ale chlopie powiem Ci to samo co Kolega wyzej....nie kupuj tego gowna,bo bedziesz zalowal,material jakis taki wizualnie do bani,cholera wie czy nie przecieknie....poczekaj troche,dozbieraj te 300zl i kup sobie cos pozadnego..Nie popelnij tego bledu co moja zona....Zrobisz oczywiscie jak chcesz,ale naprawde ostrzegam przed zakupem tego czegos:( [2013-08-20 23:13]

RuchPalikota2

Jaxon AK-KZS036

[2013-08-21 16:01]

daro22

Jaxon AK-KZS036

Dokladnie,dzieki wielkie:)...100 moze 150zl,tyle moglbym wydac na to cos i moze nie narzekac...300zl to wielkie nieporozumienie,jakos tego powiedzmy namiotu nie jest warte ani w gramie tej sumie,jak wytrzyma sezon to bede zadowolony...Dostalem go w prezencie od zony i jak przyjdzie nowy,wszysko bedzie ok to nie wypada mi narzekac,podziekuje i bede sie modlil aby nie przeciekl czy sie nie przedziurawil:( [2013-08-21 23:12]

krychu26

Te parasole są do d**y. Na wietrze się chwieją, są nieszczelne itp. [2013-08-22 10:10]

jackotis

AK-KZS039

2 sezon i nie narzekam, jakoś nic mi nie moknie i na wietrze się nie przewraca, tyle tylko że swoje parametry zachowa przy odpowiednim założeniu boków przy pomocy szpilek oraz odpowiednim naciągnięciu linek ( dorabiałem 4 szt ) które przywiązuję od góry naciągam i stoi

wiadomo że huraganu nie przetrzyma ale do tego nie służy, jeżeli rozłożymy sam parasol bez boków to ma prawo się chwiać na silniejszym wietrze z uwagi na duży ciężar czaszy w porównaniu do cienkiej rurki aluminiowej na której stoi, po to są boki żeby go stabilnie utrzymywać

co do ceny 300 ,- ja kupiłem za 240 ,-

zawsze też można skołować dłuższą stalową rurkę i w niej osadzić parasol oczywiście jeżeli jeździmy samochodem i parkujemy blisko wody bo to dodatkowy ciężar

z zasady jeżeli ktoś planuje częste dłuższe zasiadki powinien raczej wybrać porządny namiot parasol jest przydatny na krótkich wypadach

[2013-08-22 10:43]