Zaloguj się do konta

Parasol wędkarski JAXON

utworzono: 2011/03/16 11:16
jackotis

Czy ktoś wie w którym ze sklepów w okolicach Katowic można obejrzeć i ewentualnie zakupić parasol JAXON AK-KZS035 ?

[2011-03-16 11:16]

dan984

Kolego podjedź sobie w poniedziałki albo w czwartki na targ do Będzina.. tak jest jeden gość z akcesoriami wędkarskimi który sprzedaje m.in. parasole Jaxona, dobre ceny i jak nie ma na miejscu danej rzeczy to sprowadzi. Ale jest tam tylko w te 2 dni w tygodniu, jak coś to poznasz go po akcencie bo to Rosjanin, a są tylko w te dni 2 stoiska wędkarskie także nie powinieneś mieć problemu :)

Pozdrawiam
[2011-03-16 11:24]

krzychu64

Witam.
Mam taki parasol, a kupiłem go w Tarnowskich Górach przy ul. Staropolskiej w sklepie u Wasyla. Z tego co jest mi wiadomo obecnie przenosi On sklep na ul. Mickiewicza. Można by się pokusić na sprawdzenie w Orzechu ( Świerklaniec) w dużym sklepie chyba Wodny Świat czy coś takiego.
Jeśli już będziesz taki kupował to nie na wysyłkę tylko osobiście. Musisz sprawdzić czy czasza na zawiasie będzie się przechylała w taki sposób że okienko będziesz miał z przodu bo może wychodzić że będzie na boku. No i co muszę powiedzieć to dolna rurka jest za cienka i ma tendencje do gięcia się na wietrze.
Pozdr. myślę że pomogłem.
[2011-03-16 11:24]

krzychu64

Dan984 a nie wiesz przypadkiem czy gościu miał sygnalizatory.
Kolega kupił kiedyś po 25 zeta za szt. od handlarza z bloku wschodniego dwa już ze sztycą ( porządną z nierdzewki ). Może nie były to sygnałki z górnej półki, ale na nie nie narzekał. Bateria 9V przy przeciętnym użytkowaniu wystarczała na cały sezon a nawet na dobre rozpoczęcie nowego sezonu. Rozglądam się za takimi u mnie w okolicy i kicha.Miałbym w związku z tym prośbę, Gdybyś u gościa takie widział daj znać na priv.
Pozdro. i połamania.
[2011-03-16 11:34]

krzychu64

Witam.
Mam taki parasol, a kupiłem go w Tarnowskich Górach przy ul. Staropolskiej w sklepie u Wasyla. Z tego co jest mi wiadomo obecnie przenosi On sklep na ul. Mickiewicza. Można by się pokusić na sprawdzenie w Orzechu ( Świerklaniec) w dużym sklepie chyba Wodny Świat czy coś takiego.
Jeśli już będziesz taki kupował to nie na wysyłkę tylko osobiście. Musisz sprawdzić czy czasza na zawiasie będzie się przechylała w taki sposób że okienko będziesz miał z przodu bo może wychodzić że będzie na boku. No i co muszę powiedzieć to dolna rurka jest za cienka i ma tendencje do gięcia się na wietrze.
Pozdr. myślę że pomogłem.

Acha zapomniałem dodać, że na pewno jest nieprzemakalny ( od środka podumowany czy coś). ale przy  zamkniętym  wejściu wewnątrz na ściankach może skraplać się para. W listopadzie byłem na sandaczu i się sprawdził - padało.
[2011-03-16 11:40]

jackotis

Wiem dan984 kogo masz na myśli bo już u niego kupowałem w zeszłym roku 2 kije( mogę potwierdzić że ceny są konkurencyjne nawet do tych na allegro ) ale na temat parasoli wtedy nie rozmawialiśmy i dlatego teraz mi umknął.

Ostatnio w Rudzie śląskiej (salon wędkarski JEŻOZWIERZ) oglądałem parasol AK-KZS015 i zwróciłem właśnie uwagę na tą dolną rurkę o której pisze krzychu64 (na pewno ten sam system jest zastosowany w obu modelach) ale czytałem tu na forum ze można ja wymienić lub wzmocnić.

Dzięki Panowie za szybkie odpowiedzi.
Pozdrawiam

[2011-03-16 12:07]

mirus71

witam sprubuj u roberta na wojewudzkej napewno ci zamówi albo już będze miał i policzy trochę taniej jeszcze możesz zobaczyć na gwiazdach za hotelem senator jest sklep wędkarski i naprawdę jest duży wybur spszętu [2011-03-16 12:58]

dan984

Jeszcze mogę polecić

Apolonia Centrum Wędkarskie

Strzelców Bytomskich 69, 41-914 Bytom
[2011-03-16 13:04]

CIN1974

Witam mam też ten parasol chcę doradzić koledze aby wzmocnić sztycę tego parasola mam rurę calową 1m,wbijam do ziemi około 30cm a wśrodek sztyca parasola wbita i nawet przy mocnym wietrze sie nie złamie i go niewygina. [2011-03-16 21:43]