Parasol Konger z moskitierą 250cm

/ 10 odpowiedzi / 3 zdjęć
Prosiłbym kolegów o opinie taki namiotów. Czy są wytrzymałe i sprawdzają się nad wodą ? Jeśli tak to jaka firma najlepsza. Prosze o rady. Pozdrawiam
rafalwedkuje

Świetna sprawa na nockę w deszcz i upał.Bez rewelacji przy większym wiaterku.Przy sporym wiaterku nie wyciągany nawet z auta.Parasol marki KONGER (2015/03/08 09:01)

wojtek123123

A co sądzicie o takim samym parasolu Jaxona ? Jest lepszy ? (2015/03/08 11:30)

swyniu

Kolego mam jaxona tego wypasionego za 300 zł. i rewelka (2015/03/08 19:17)

swyniu

Zapinany w koło z drzwiami j na serio nie przemaka, miał test w zeszłym roku w październiku całą noc deszcz i nic..... (2015/03/08 19:27)

Daishi

Witam! Posiadam parasol Jaxon AK-KZS 039 i jest w porządku z tym że ja jeszcze na szczycie czaszy parasola od zewnętrznej strony przywiązałem cztery sznurki po 4 metry i po naciągnięciu na cztery strony świata mocuję solidnymi kutymi śledziami. Bo same oryginalne powiedzmy sobie szczerze nie za solidne śledziki mogą nie wystarczyć przy mocniejszym wiaterku a po zastosowaniu moich dodatkowych czterech mocowań huraganu " Katrina" może nie wytrzyma ale naprawdę daje radę przy większych podmuchach. Jest w środku dużo miejsca. Mogę stanąć w nim i nie szuram włosami o czaszę parasola przy wzroście 183 cm. Rozkładam w środku fotel elektrostatyka z podnóżkiem który odpowiada wielkością łóżeczku karpiowemu ,i też się mieści w średnicy parasola przy całkowitym zamknięciu. Nie przemaka , szybko wysycha po deszczu lub po porannej rosie. Łatwy w montażu i demontażu. Tyle moich spostrzeżeń. Myślę że trochę pomogłem.
P.S.
Dodam jeszcze iż owe cztery sznurki które naciągają mi parasolek pełnią jeszcze funkcję alarmu w nocy gdyż nikt się ich nie spodziewa i każdy kto się zbliża do naszego namiociku potyka się o nie a z ust nieproszonego gościa przeważnie natychmiast wydobywa się magiczne słowo " Ku..wa co to było" stawia nas na nogi.:-) (2015/03/08 22:12)

Podgląd zdjęć na forum dostępny jest tylko dla zalogowanych użytkowników.

tstaros

mam parasol Kongera i niestety jakościowo to nie jest nic specjalnego. (2015/03/08 22:21)

wojtek123123

Dzieki wielkie za rade :) Myśle ze zdecyduje sie na parasol Jaxona :D (2015/03/14 19:50)

Daishi

Grafikiem wybitnym nie jestem ale wygląda to mniej-więcej tak! (2015/03/14 22:39)

doczu

Dzieki wielkie za rade :) Myśle ze zdecyduje sie na parasol Jaxona :D

No i jak ? Kupiłeś tego Jaxona ? Jak się sprawdza ? (2016/07/06 09:08)

edmundw

Mam  podobny  za 205zł    ,250w obwodzie ,   poszedłem deczko dalej  , przyszyłem na dole   25cm pasek materiału i nie podwiewa od spodu  i jest stabilniejszy ,Edmund (2016/08/02 13:29)