Parasol Jaxon AK-KZS039 - opinie

/ 7 odpowiedzi
Jeśli ktoś posiada ten parasol to proszę podzielić się opinią jak się użytkuję.
Dziękuje .
Jędrula

Ja nie mam ale mój wieloletni kompan wypraw wędkarskich taki posiada . To rewelacyjne parasole , materiał jest ogumowany i tym samym kompletnie nieprzemakalny . Brać i się nie zastanawiać . Trzeba jednak dokupić dodatkową sztycę /bazę jak to nazywają w sklepach , parę groszy a to niezbędna rzecz . (2015/05/08 00:11)

Daishi

Witam!
Kolego wpisz w wyszukiwarkę frazę - " Parasol Konger z moskitierą 250 cm"
W tym poście napisałem kilka zdań na temat tego parasola - może coś pomogą w podjęciu decyzji! Pozdrawiam! (2015/05/08 00:13)

SVT

Jeśli ktoś posiada ten parasol to proszę podzielić się opinią jak się użytkuję.
Dziękuje .

Posiadam ten parasol i nie mogę narzekać. Najważniejsze jest to iż śledzie musisz sobie samemu dorobić, bo te druty co niby mają trzymać ścianki to są do niczego. Ogólnie parasol spisuję się dobrze, wiatr jak i deszcz nie jest groźny. Na szczycie namiotu jest uchwyt do dodatkowego zabezpieczenia, dodajesz linki i przytwierdzasz na trzech stronach śledziami, aby nim nie kołatało, oraz zabezpieczasz przed siłą wiatru, która ma wpływ na konstrukcje. Bywałem na wczesnych wiosennych nockach i zimne mgły nie były takie groźne jak pod gołym niebem.  (2015/05/08 08:37)

przemo1980

Czy cała ta główna sztyca jest w miarę solidna ? Daje radę ? (2015/05/09 22:56)

Jędrula

Daję radę bez problemu . (2015/05/10 09:13)

SVT

Solidna i bardzo przydatna, w twardy grunt dobrze się wkręca. (2015/05/11 09:55)

Pierre87

A ja mam zgoła odmienne zdanie na temat samej sztycy parasola. Wg mnie jest troszkę za słaba i ciut przy krótka mam prawie 190 cm wzrostu i nie mogę stanąć swobodnie przy wysuniętej sztycy, dwa gnie się na prawo i lewo jednak jeszcze mi się nie złamała i nie skrzywiła. Dali taką żeby było to w miarę lekkie i w miarę stabilne jednak do ideału daleko. Sam parasol dobrze chroni przed deszczem silny wiatr sprawia mu już problemy nawet wtedy gdy jest dobrze przymocowany sznurkami i śledziami. Jednak jeśli ktoś nie zamierza go używać w ekstremalnych warunkach to spełni swoje zadanie. (2015/05/11 10:45)