Pan Gryc szaleje na Pogorii I

/ 56 odpowiedzi
casandra

no i stało się... straciliśmy swoje miejsca do wędkowania o które dbaliśmy i robiliśmy przecinki w trzcinach... Pan Gryc delikatnie mówiąc kazał nam spieprzać, i powiedział że koniec z wjazdem dla nas z namiotem a jak będziemy chcieli przyjechać na ryby to mamy się zmieścić na odległości 1,5 metra od wody, inaczej będzie pobierał opłaty... Jedyny plus to taki że dostał pismo z urzędu że ma rozebrać ten pływający złom jaki postawił na wodzie... no cóż, trzeba będzie poszukać sobie innego miejsca na moczenie kija... :( (2011/08/18 22:54)

gral

Ano niestety "kasa misiu kasa..." (2011/08/19 12:19)

grzegorzk75

Długo mnie tu nie było. To co teraz przeczytałem postawiło mi włosy ( na plecach ) na baczność. Jak to??? Ta szuja zajęła też " naszą " polankę???. To przechodzi ludzkie pojęcie. Miałem jechać do koła opłacić kartę, ale chyba ten sezon zacznę od czegoś innego. Trzeba by potrząsnąć naszymi urzędami i jaśnie panem Grycem. To jest jakaś farsa. (2012/02/29 14:34)

holowacz

Czy ktoś wie co się dzieje z działkami przylegającymi bezpośrednio do wody na Pogorii I ?Wg mojego "informatora" cały teren na zachód od rybaczówki ma być sprzedany na działki z bezpośrednim dostępem do wody,a w biurach nieruchomości widzę że już są wystawione na sprzedaż jakieś działki budowlane przy wodzie.Jeśli okazałoby się to prawdą, to wędkarze nie będą mieli dostępu do wody,tylko jak się to ma do gospodarowania wodami przez koło?Czy koło nie może choć wywalczyć skarpy za rybaczówką  dla wędkarzy? (2012/03/11 08:05)

damianpas

Witajcie.
Czy ktoś z Was może wie, kto jest teraz właścicielem tej kawiarni?
Pozdrawiam,
Damian
(2018/04/16 12:24)