Pan Gryc szaleje na Pogorii I

/ 56 odpowiedzi
u?ytkownik57785

Nooooooooooo, to sporo. Tylko gratulować konsekwencji w działaniu i sukcesu. (2011/07/25 18:57)

casandra

No i dzisiaj znowu mam nerwy :( właśnie wróciłam z Pogorii. Ten mało rozgarnięty człowiek znowu puścił psy luzem... Tylko tym razem doskoczyły do mnie i do męża. Tego już nie wytrzymałam i zadzwoniłam na Straż Miejską. O dziwo przyjechali szybko, ale cóż z tego skoro jak już się pojawili u Pana Gryca to były już uwiązane, a panowie strażnicy stwierdzili że skoro nie było pogryzienia a jak przyjechali to psy były na łańcuchach to nic nie zrobią... Chyba następnym razem będę musiała dać się pogryźć żeby mogli coś zrobić... masakra... (2011/07/28 20:49)

latajacymoczykij

Co to za jeden ten Gryc?Wezme pałe i pojade powedkowac.Sie zobaczy... (2011/07/28 21:25)

u?ytkownik57785

No i dzisiaj znowu mam nerwy :( właśnie wróciłam z Pogorii. Ten mało rozgarnięty człowiek znowu puścił psy luzem... Tylko tym razem doskoczyły do mnie i do męża. Tego już nie wytrzymałam i zadzwoniłam na Straż Miejską. O dziwo przyjechali szybko, ale cóż z tego skoro jak już się pojawili u Pana Gryca to były już uwiązane, a panowie strażnicy stwierdzili że skoro nie było pogryzienia a jak przyjechali to psy były na łańcuchach to nic nie zrobią... Chyba następnym razem będę musiała dać się pogryźć żeby mogli coś zrobić... masakra... 

Mogłaś nagrać telefonem (filmik) sytuację. (2011/07/28 21:45)

casandra

Wiem że mogłam nagrać filmik :( ale Mastiff, jak biegnie na ciebie pies to nie bardzo myśli się o tym żeby wyciągać telefon i nagrywać... a poza tym znalazłam odnowione ogłoszenie o sprzedaży tego ośrodka... muszę jutro zadzwonić do tego biura nieruchomości i spytać się czy ten teren nadal jest wystawiony na sprzedaż czy oferta jest już nieaktualna. Jeżeli nadal będzie na sprzedaż, to dowiedzą się że mają dzikiego lokatora... ciekawe co wtedy zrobią... hihihi małe jest wredne ;D a ja tak łatwo nie odpuszczę... (2011/07/28 21:56)

u?ytkownik57785

na ktorym to osrodku?

Przeczytaj wątek od początku. (2011/07/28 22:19)

casandra

dawny ośrodek ERG-u. ul. Żeglarska - na samym końcu
A czemu pytasz? Chcesz nas tam odwiedzić i pomoczyć kija? ;) jeżeli tak to zapraszamy :) miejsce naprawdę super tylko dziki lokator tego ośrodka bardzo upierdliwy :( (2011/07/28 22:19)

u?ytkownik57785

Wiem że mogłam nagrać filmik :( ale Mastiff, jak biegnie na ciebie pies to nie bardzo myśli się o tym żeby wyciągać telefon i nagrywać... a poza tym znalazłam odnowione ogłoszenie o sprzedaży tego ośrodka... muszę jutro zadzwonić do tego biura nieruchomości i spytać się czy ten teren nadal jest wystawiony na sprzedaż czy oferta jest już nieaktualna. Jeżeli nadal będzie na sprzedaż, to dowiedzą się że mają dzikiego lokatora... ciekawe co wtedy zrobią... hihihi małe jest wredne ;D a ja tak łatwo nie odpuszczę...

Oj działaj dziewczyno, działaj, bo widzę, że masz cohones...... :)))))) Oj ten Gryc źle trafił :))))) (2011/07/28 22:21)

casandra

jakoś tych cohones u siebie nie widziałam ;) no chyba że są ukryte ;) chociaż mama mi mówiła że miałam być chłopcem a tu wyszła taka niespodzianka ;) (2011/07/28 22:23)

u?ytkownik57785

jakoś tych cohones u siebie nie widziałam ;) no chyba że są ukryte ;) chociaż mama mi mówiła że miałam być chłopcem a tu wyszła taka niespodzianka ;)

Z tego powodu, to najbardziej szczęśliwy jest chyba mąż :) No i ta niespodzianka ma jednak te cohones, a przekona się o tym mam nadzieję ten pan Gryc :) (2011/07/28 22:26)

casandra

dzięki :) miło i przyjemnie mieć poparcie ze strony kolegów moczykijów :)
zerknij sobie na ten ośrodek
http://www.nieruchomosci.egospodarka.pl/dzialki/dabrowa-gornicza/dzialka-na-sprzedaz-pogoria,7358587.html
teraz to on już zrobił z niego ruinę. Ogrodzenia już dawno nie ma, a z 10 domków zostało 7 bo 3 są spalone i straszą tylko fundamenty :( jak uda mi się tam bliżej podejść to zrobię jakieś fotki jak teraz wygląda i będziesz miał porównanie jak to teraz jest zdewastowane... aż człowieka cholera bierze że trafi się taka menda jak ten facet i taki burd*l zrobił nie na swoim terenie (2011/07/28 22:32)

u?ytkownik57785

Noooooooooo, faktycznie, przepiękny kawałek terenu i super domki.... Aż żal d...ę ściska. Co za bydle z tego faceta.  (2011/07/28 22:46)

casandra

No i zrobiłam to o czym myślałam :) razem z mężem zadzwoniliśmy do pośrednika który reprezentuje właściciela tego terenu. Jest on nadal wystawiony na sprzedaż i nie został nikomu ani wydzierżawiony ani wynajęty. Wyobraźcie sobie sobie jakie było zdziwienie gościa jak mu powiedzieliśmy o tym, że ktoś się tam na dziko wprowadził i zrobił taki bałagan. Pośrednik ma się kontaktować w poniedziałek-wtorek z właścicielem terenu i maj,ą tam przyjechać razem z policją. A my mamy zadzwonić do niego koło środy-czwartku i wtedy nam powie co i jak :) Mam tylko nadzieję że Pan Gryc szybko z tamtąd wyleci i wreszcie znowu będzie tam porządek. Jak tylko będziemy coś wiedzieć to od razu damy znać :) (2011/07/31 12:31)

mirek2

ten pomysł z pójściem do mediów to jest może strzał w dziesiątkę Ja sam znam tego gościa dobrze .Wydzierżawił nam jedną z tych ruin na ośrodku Atol skasował słono  10000 zł teraz okazało się że zrobił to bezprawnie . ten gość dobrze kombinuje  na ośrodku jest ok. 20 ruin i każdy z nas dał mu taką kasę.Teraz tylko mamy problemy .urząd twierdzi że nas tam nie powinno być.w sezonie też z nas zdziera za prąd liczy sobie nawet po 7.5 za kilowat nie mówiąc o wodzie  i innych mediach .Nawet wpadł na pomysł żeby nas nękać przez okres posezonowy kasuje za ochronę po 180zł  od domku Ten cwaniak umie się ustawić kasa za darmo bez żadnego podatku i nikt nie umie go kopnąć w d.... (2011/07/31 20:02)

casandra

mirek2, poczekaj jeszcze trochę... dobierzemy mu się do tyłka... nie mówię tu tylko w swoim imieniu :) jestem tylko bardzo ciekawa co się będzie działo po niedzieli jeżeli faktycznie przyjedzie na ERG właściciel tego terenu. Podejrzewam że wtedy Jurek szybko się z tamtąd wyniesie, bo przecież właściciel nie pozwoli żeby ktoś na jego terenie przebywał na dziko i poza tym zrobił taką ruinę że głowa boli :(
chociaż zastanawia mnie jedno - dlaczego straż miejska która jest tam częstym gościem ze względu na skargi na niego nie da mu chociażby mandatu za ten bałagan który jest za domkami - gruz, śmieci itp. mirek2, napisz mi na priv swój nr telefonu to pogadamy :)
(2011/07/31 21:26)

HANA

Witam serdecznie!
Widzę drodzy Państwo,że Pan Gryc doczekał się nawet swojego miejsca w sieci.
Prawdziwy VIP.
Przeczytałam wszystkie wpisy,ale przyznam,że najciekawszy był wątek Casandry w którym poruszona jest kwestia bezprawnego zajęcia i zdewastowania ośrodka ERG-u.
Wiele osób zastanawia się co Jurek porabia na powyższym ośrodku.Teorii jest wiele,która jest prawdziwa wie tylko on.
No i zrobiłam to o czym myślałam :) razem z mężem zadzwoniliśmy do pośrednika który reprezentuje właściciela tego terenu. Jest on nadal wystawiony na sprzedaż i nie został nikomu ani wydzierżawiony ani wynajęty. Wyobraźcie sobie sobie jakie było zdziwienie gościa jak mu powiedzieliśmy o tym, że ktoś się tam na dziko wprowadził i zrobił taki bałagan. Pośrednik ma się kontaktować w poniedziałek-wtorek z właścicielem terenu i maj,ą tam przyjechać razem z policją. A my mamy zadzwonić do niego koło środy-czwartku i wtedy nam powie co i jak :) Mam tylko nadzieję że Pan Gryc szybko z tamtąd wyleci i wreszcie znowu będzie tam porządek. Jak tylko będziemy coś wiedzieć to od razu damy znać :)

Na dzień dzisiejszy pragnę Państwa poinformować,że Pan Jurek miewa się dobrze i wiem
z dobrze poinformowanych źródeł,że nie miał żadnych z wyżej opisanych gości.
Słuchajcie gdybym ja wystawiła do sprzedaży ośrodek za astronomiczną kwotę to chciałabym wiedzieć co się dzieje na jego terenie.
Rozwiązania są tylko dwa:
- właściciel wie o pobycie Jurka na terenie ośrodka lub przebywa w miejscu gdzie kontakt
z nim jest utrudniony i mamy tak zwany czeski film.
Czekam z niecierpliwością na dalsze wpisy Casandry.
Na koniec dodam jeszcze,że Pan Jurek dopiero się rozkręca.Jeszcze nas zaskoczy...

(2011/08/04 22:18)

u?ytkownik57785

To jakaś farsa? Scence fiction? Jak się czyta te Wasze wpisy dziewczyny drogie, to jak jakiś niewiarygodny koszmar. Gość ma immunitet? Żelazny list? Teścia w PiSie? Plecy jak mur chiński?  (2011/08/05 11:26)

casandra

Jednak chyba ma plecy jak mur chiński :( dowiedzieliśmy się z mężem dzisiaj że jednak wydzierżawił ten teren... Ciekawe tylko jakim cudem udało mu się skontaktować z właścicielem terenu przed pośrednikiem który miał kłopoty żeby się z nim skontaktować... masakra... teraz zabiera się za wynajem pozostałych domków po 1000 zł miesięcznie, a wjazd campingiem wycenił na 70zł/doba... Jeszcze trochę to będzie pobierał opłaty od wędkarzy za dostęp do wody...
Szkoda tyko ze HANA nie powie nam skąd zna pana Jurka i co ją z nim łączy, bo konto ma założone od niedawna i odnoszę wrażenie że go broni i że wie coś więcej ale nie chce się podzielić tymi informacjami... (2011/08/08 18:54)

u?ytkownik57785

No to widzę, ze się dzieje i będzie się działo.......... (2011/08/08 18:59)

casandra

oj będzie się działo :( ... ciekawe jak sprawy potoczą się dalej... (2011/08/08 19:16)

gusto

Walcz Kobieto bo warto ,no i może było by trzeba zerknąć bardziej na pannę Hannę:);0 (2011/08/09 12:13)

casandra

gusto,co sugerujesz? (2011/08/11 06:50)