Paletka śrucin - wymieszane śruciny

/ 4 odpowiedzi
Witam...
Nie dawno zamówiłem paletke śrucin i jak okazało się po rozpakowaniu...
Pudełko było niedomknięte i wszystkie śrucinki zmieszały się
Dla weteranów może wydawać się to śmieszne więc prosiłbym o darowanie sobie zbędnych komentarzy
Jest to mój pierwszy zakup tak małych śrucin (nr.1-11) a po wymieszaniu się ciężko jest mi odróżnić niektóre.
Jak myślicie warto jest odsyłać? Czy darować sobie i używać ich "na oko"?
Bernard51


Koszt wysyłki nie wart fatygi, jakoś sobie poradzisz. (2015/01/19 11:28)

Haryyy5


teoretycznie w takim wypadku sprzedający powinien zwrócić koszt przesyłki. Praktycznie musiałbyś z nim o to powalczyć. Mi pomimo że jestem stałym klientem allegro tylko raz zdarzyło się że sprzedawca przysłał mi nie to co trzeba i zaraz po zgłoszeniu tego faktu na swój koszt przysłał po odbiór kuriera. Jakoś tak u nas jest że każdy chce kupującego wydymać. Naprawdę mało jest solidnych sprzedawców, którzy się poczuwają w razie czego. (2015/01/19 13:45)

irek23


teoretycznie w takim wypadku sprzedający powinien zwrócić koszt przesyłki. Praktycznie musiałbyś z nim o to powalczyć. Mi pomimo że jestem stałym klientem allegro tylko raz zdarzyło się że sprzedawca przysłał mi nie to co trzeba i zaraz po zgłoszeniu tego faktu na swój koszt przysłał po odbiór kuriera. Jakoś tak u nas jest że każdy chce kupującego wydymać. Naprawdę mało jest solidnych sprzedawców, którzy się poczuwają w razie czego.


Nie przesadzajmy,

jest trochę solidnych sprzedawców. Pracowałem na sortowni paczek w firmie kurierskiej. Śmiem twierdzić że podczas przygotowania i transportu powstał problem na który zwraca uwage autor wątku. Co do sprzedawców, jest z nimi odwieczny problem. Handlują towarem którego nie mają na stanie magazynowym. Większość zgrzytów powstaje na skutek takich działań. 

(2015/01/19 14:20)

Royu


Trochę ciężko mi odróżnić te śrucinki bo nigdy w życiu jeszcze takich nie używałem ale staram sie to robić że tak powiem "na oko"

A najlepszy "bajer" polega na tym że śrucin nr.11 mam tylko pare (aby dna nie było widać) a nr.6-8 jest do pełna nasypane (2015/01/20 06:40)