Zaloguj się do konta

Paintball do zanęcania kulkami

utworzono: 2013/02/06 20:09
Uki80

witam. tak jak w temacie. zastanawiam sie nad kupnem uzywanego markera do paintball w celu uzycia go do zanecania kulkami. z tego co wiem kaliber kulek z farba ma 0,63 cala wiec to jakies 16 cm, a sa przeciez kulki o tej srednicy. chcialem zepytac czy ktos juz probowal takiego necenia? chodzi mi o wynik okolo 100m. myslicie ze to zda egzamin?
[2013-02-06 20:09]

Armate od razu sobie kup [2013-02-06 21:34]

endriu1994

Już wiele slyszalem ale to coś nowego :) pomysł wydaje się nie głupi jeżeli średnica się zgadza to powinny lecieć . [2013-02-06 21:38]

endriu1994

Już wiele slyszalem ale to coś nowego :) pomysł wydaje się nie głupi jeżeli średnica się zgadza to powinny lecieć . [2013-02-06 21:38]

MASTINO

Proca nie jest tańsza? :) [2013-02-06 21:50]

gtsphinx

Jak się bawić to się bawić ;)
[2013-02-06 21:53]

Daniello92

witam. tak jak w temacie. zastanawiam sie nad kupnem uzywanego markera do paintball w celu uzycia go do zanecania kulkami. z tego co wiem kaliber kulek z farba ma 0,63 cala wiec to jakies 16 cm, a sa przeciez kulki o tej srednicy. chcialem zepytac czy ktos juz probowal takiego necenia? chodzi mi o wynik okolo 100m. myslicie ze to zda egzamin?

Zgubiłeś przecinek nie 16 cm, a jedynie 1,6 cm. Kulka musiałaby mieć identyczny kaliber, a przeciętny marker wystrzeliwuje kulki na maks 40 m. Moim zdaniem nie zda to egzaminu.  [2013-02-06 22:47]

Daniello92

Nie mam pojęcia co się stało hehe... 

Zgubiłeś przecinek nie 16 cm, a jedynie 1,6 cm. Kulka musiałaby mieć identyczny kaliber, a przeciętny marker wystrzeliwuje kulki na maks 40 m. Moim zdaniem nie zda to egzaminu. 
Pozdrawiam :) [2013-02-06 22:49]

Vayshan

Bardzo pomysłowe muszę przyznać. Ale zastanawiam się czy siła i ciśnienie jakie będzie działać na kulki nie będzie ich po prostu rozrywało przy wylatywaniu? [2013-02-06 23:31]

Uki80

no faktycznie zgubilem przecinek. mialo byc 1,6cm. nigdy nie bawilem sie w paintball dlatego pytam. skoro to 40m to lipa bo mi potrzebne 100m. proca tak daleko nie posyla kulek, a rura wyrzutowa (wlasnej roboty) sie nie sprawdzila. moze z kupną rura TB albo trapera byloby ok. co do tematu to wydaje mi sie ze problem nie bylby tyle z cisnieniem co z niedokladnym ksztaltem kulek proteinowych, bo te do paintball sa idealnie okragle a te na ryby moga sie zaklinowac w lufie. jak ktos ma taki sprzet niech sprawdzi :)
[2013-02-07 08:40]

JKarp

Cześć
      ;-)       Ja używam kobry samoróbki - co prawda 100 m chyba nigdy jeszcze nie rzuciłem kulkami ale i nigdy nie mierzyłem. Myślę, że kulkami 20 mm można się pokusić o te 80 do 100 m bez problemu. Pozostaje jeszcze problem celności co wcale nie jest tak proste jak by się wydawało.JK [2013-02-07 09:01]

Artur z Ketrzyna

Jak się bawić to się bawić ;)

Super fota...
Ciekawe czy z harpunem też mają....
[2013-02-07 11:18]

majap

Polecam jednak armatę i kuter do wywozu !!!
[2013-02-07 11:32]

mario84

to ci się przyda https://www.youtube.com/watch?v=1vjgw3qzt-U   mała bazuka he

[2013-02-24 14:13]

25 maja 2018 roku wchodzi w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 roku tzw. RODO. Nowe prawo nakłada na nas obowiązek uzyskania Twojej zgody na przetwarzanie przez nas danych osobowych w plikach cookies

Oświadczam, iż zapoznałem sie z Polityką prywatności i zgadzam się na zapisywanie i przechowywanie w mojej przeglądarce internetowej tzw. plików cookies oraz na przetwarzanie zaszyfrowanych w nich danych osobowych pozostawianych w czasie korzystania z innych stron internetowych, serwisów oraz parametrów zapisywanych w plikach cookies w celach marketingowych, w tym na profilowanie i w celach analitycznych przez wedkuje.pl, oraz ZAUFANYCH PARTNERÓW.

Administratorzy danych / Podmioty którym powierzenie przetwarzania powierzono

Hoblo Sp z o.o.,Warszawa 02-761, ul. Cypryjska 2G

Cele przetwarzania danych

1.marketing, w tym profilowanie i cele analityczne
2.świadczenie usług drogą elektroniczną
3.dopasowanie treści stron internetowych do preferencji i zainteresowań
4.wykrywanie botów i nadużyć w usługach
5.pomiary statystyczne i udoskonalenie usług (cele analityczne)

Podstawy prawne przetwarzania danych

1.marketing, w tym profilowanie oraz cele analityczne – zgoda
2.świadczenie usług drogą elektroniczną - niezbędność danych do świadczenia usługi
3.pozostałe cele - uzasadniony interes administratora danych

Odbiorcy danych

Podmioty przetwarzające dane na zlecenie administratora danych, w tym podmioty ZAUFANI PARTNERZY, agencje marketingowe oraz podmioty uprawnione do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa.

Prawa osoby, której dane dotyczą

Prawo żądania sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania danych; prawo wycofania zgody na przetwarzanie danych osobowych. Inne prawa osoby, której dane dotyczą.

Informacje dodatkowe

Więcej o zasadach przetwarzania danych w „Polityce prywatności”

Ustawienia