Ozorków - jaki okręg wybrać?

/ 4 odpowiedzi
Witam kolegów co polecacie Panowie bo mam już dosyć komercyjnych łowisk i chcę wrócić na wody PZW.
Ważne by było żeby była możliwość spining-owania od maja nie np od września.

Zalew w Ozorkowie to 400zl (podobno ryby chorują mają jakieś plamy) wiec odpuszczam.
W grę wchodzą Leśmierz, Leźnica, lub np Sieradz.
Z góry dziękuję za radę.
wariat12

Czesc kolego, coz powiem ci tak w Leznicy za duzo nie polowisz bo z tego co wiem to zalew nie nalezy tam pod zaden zwiazek, tylko jedziesz oplacasz sobie cala dobe i  mozesz lapac, ale w tamtym roku byla straszna lipa z rybami i zeby cos zlapac to byl wyczyn, ja na Twoim miejscu wybralbym sobie okreg Sieradzki, ja juz oplacilem i jestem zadowolony ;] (2013/05/12 09:57)

uisor

No nie jesteś pierwszą osobą która tak poleca. Chyba tak zrobię. a powiedz mi jeszcze gdzie jeździsz?? (2013/05/12 10:57)

uisor

A co do Leżnicy to jest to woda zarybiana co roku. Można upolować sporego karpia suma leszcze w tym roku wpuszczono 500kg pstrąga (całkiem sporego)
Wiem bo kuzyn łowi w Leżnicy:) (2013/05/12 11:47)

wariat12

Obecnie bylem pare razy na Nerze w okolicach Dabia i Łęczycy i na zalewie w Łęczycy, narazie nie mam za duzo czasu na ryby, w Leznicy tez wiem jak jest z ryba bo kuzyn tam mieszka i pare razy tam bylem ale nigdy nic nie zlowilem tam (2013/05/12 16:41)