Owiesno wysypisko śmieci - czynne ponownie

/ 2 odpowiedzi
W dniu 29.03.2012r na zbiornik Owiesno zaczęto wywózkę gruzu budowlanego plus szlakę w tym samym miejscu w którym wysypywano asfalt' który do dziś tam zalega.
 Na zbiorniku pojawiła się straż rybacka po kilku minutach przyjechał  prezes koła Bielawa stwierdzając że gruz według niego może być bo były jakieś ustalenia.Został też  zrobiony szlaban odgradzający wjazd na tarlisko.Między czasie pojawiła się jeszcze jedna wywrotka  która wysypała gruz .Zostało w sumie wysypane około 12 wywrotek gruzu budowlanego i  szlaki  co potem zostało zepchnięte do wody i rozplantowane.Panie Prezesie czy Pan wie że  te firmy które wywożą gruz naraża Pan na nieprzyjemności i kłopoty .Robi pan to wszystko tak zwaną samowolom .ŻYCZĘ PANU SUKCESU W ZAŚMIECANIU ZBIORNIKA OWIESNO GRUZEM I SZLAKOM .Były wędkarz na szczęście, Koła Bielawa.

Podgląd zdjęć na forum dostępny jest tylko dla zalogowanych użytkowników.

ireneusz66


Niech tak dalej robią karp już jest tam chory (2012/04/02 22:04)

Serafin


http://tvsudecka.pl/material/video/8175
brak słów , napisałem wywód co o tym myślę ale skasowałem bo co to da to tylko forum a prezes penie nie wie jak się komputerem obsłużyć a na zebranie koła nie pójdę bo przeniosłem się z bielawy parę lat temu
PS chciałbym aby w okolicy był jakiś staw specjalny zarządzany przez prywatną osobę wtedy bym się wypią na nich wszystkich (2012/04/05 23:30)