Zaloguj się do konta

Oszustwa Mikado

utworzono: 2017/07/30 23:06
slavik-mandzyuk

Witam. Nie polecam firme mikado. Spółpracowaliśmy z nimi, kupowaliśmy nie jeden raz na duże kwoty. Pierwszy przypadek to nie dostaliśmy zamówienie w calości, dzwonili do Mikado i udało się odzyskać cześć nie otrzymanego zamówienia (po prostu zapomnieli dorzucić jedne pódełko) Drugi raz, to sprzedali żylkę pod nowym logo, żyłka okazala się stara i urywała się. Też napisalem na meila, przeprosili ze to wina nowego pracownika i wysłali normalną żyłke. Trzecij przypadek to, Zrobiliśmy duże zamówienie, było sporo paczek i przy zaladowaniu paczek chciałem sprawdzić zawartość czy wszystko OK, bo już było że nie otrzymałem zamówienie w calości, tylko ochraniarz stary dziad patczyl na mnie jak na barana, ze ja nie wierze im i chce cos sprawdzać. Po tym okazało się że nie ma cześci zamówienia na kwotę okolo 970 zl. Dzwoniłem do pana Artura i powiedzial że sprawdzi, pozniej zadzwonil ze wszystko ok i wyśle mi ten niedobiór pocztą kurierska. Mimo tego pózniej powiedzial, że to nasza wina, ze wszystko dostałem i klamie. Nie oszukiwałem nikogo, wieciej bym uzyskal z dlugiej wspólpracy z Mikado(robilem zamowienia na okolo 10.000PLN. Takze to bzdury ze chcialem oszukać na 900zl. Proszę sprawdzać zawartość zamówienia i jakość zamówienia. Na starych nalepkach przyklejone nowe i towar po terminie sprzedawany jako nowy!!! Mam potwierdzenia moich slów, mogę wyslać na meila każdemu kto myśle ze ja kłamię [2017-07-30 23:06]

Jędrula

Nie wiem dlaczego tak się dzieje, ale coraz częściej słyszę bardzo złe opinie o obsłudze i pracownikach Mikado. Zaryzykuję stwierdzenie, że gdziekolwiek człowiek się nie ruszy, to właściciele sklepów wędkarskich głośno i dosadnie wyrażają swoje zdanie w tym temacie. To smutne, bo jestem z firmą Mikado wiele lat. Oczywiście nie jest to górna półka, ale do tej pory używałem ich sprzętu z powodzeniem i bez problemów. Oby ta sytuacja zmieniała się na lepsze, gdyż taki układ będzie bił bezpośrednia w nas klientów. [2017-07-31 08:03]

luxxxis

Też słyszałem takie opinie,żle tam się dzieje.
Niech wywalą na zbity pysk wszystkich i zaczną od nowa-patrz Shimano i Normark,zmiany od podstaw. [2017-08-02 19:23]

erykom

Firma Mikado kojarzy mi się tylko z tanimi,bardzo złej jakości żyłkami :) Nie wiem może tylko ja tak trafiałem na tak beznadziejne żyłki :) [2017-08-02 23:27]