Oszustwa Mikado

/ 3 odpowiedzi
Witam. Nie polecam firme mikado. Spółpracowaliśmy z nimi, kupowaliśmy nie jeden raz na duże kwoty. Pierwszy przypadek to nie dostaliśmy zamówienie w calości, dzwonili do Mikado i udało się odzyskać cześć nie otrzymanego zamówienia (po prostu zapomnieli dorzucić jedne pódełko) Drugi raz, to sprzedali żylkę pod nowym logo, żyłka okazala się stara i urywała się. Też napisalem na meila, przeprosili ze to wina nowego pracownika i wysłali normalną żyłke. Trzecij przypadek to, Zrobiliśmy duże zamówienie, było sporo paczek i przy zaladowaniu paczek chciałem sprawdzić zawartość czy wszystko OK, bo już było że nie otrzymałem zamówienie w calości, tylko ochraniarz stary dziad patczyl na mnie jak na barana, ze ja nie wierze im i chce cos sprawdzać. Po tym okazało się że nie ma cześci zamówienia na kwotę okolo 970 zl. Dzwoniłem do pana Artura i powiedzial że sprawdzi, pozniej zadzwonil ze wszystko ok i wyśle mi ten niedobiór pocztą kurierska. Mimo tego pózniej powiedzial, że to nasza wina, ze wszystko dostałem i klamie. Nie oszukiwałem nikogo, wieciej bym uzyskal z dlugiej wspólpracy z Mikado(robilem zamowienia na okolo 10.000PLN. Takze to bzdury ze chcialem oszukać na 900zl. Proszę sprawdzać zawartość zamówienia i jakość zamówienia. Na starych nalepkach przyklejone nowe i towar po terminie sprzedawany jako nowy!!! Mam potwierdzenia moich slów, mogę wyslać na meila każdemu kto myśle ze ja kłamię
Jędrula


Nie wiem dlaczego tak się dzieje, ale coraz częściej słyszę bardzo złe opinie o obsłudze i pracownikach Mikado. Zaryzykuję stwierdzenie, że gdziekolwiek człowiek się nie ruszy, to właściciele sklepów wędkarskich głośno i dosadnie wyrażają swoje zdanie w tym temacie. To smutne, bo jestem z firmą Mikado wiele lat. Oczywiście nie jest to górna półka, ale do tej pory używałem ich sprzętu z powodzeniem i bez problemów. Oby ta sytuacja zmieniała się na lepsze, gdyż taki układ będzie bił bezpośrednia w nas klientów. (2017/07/31 08:03)

luxxxis


Też słyszałem takie opinie,żle tam się dzieje.
Niech wywalą na zbity pysk wszystkich i zaczną od nowa-patrz Shimano i Normark,zmiany od podstaw. (2017/08/02 19:23)

erykom


Firma Mikado kojarzy mi się tylko z tanimi,bardzo złej jakości żyłkami :) Nie wiem może tylko ja tak trafiałem na tak beznadziejne żyłki :) (2017/08/02 23:27)