Zaloguj się do konta

Ostrzeżenie przed nieuczciwym sprzedawcą.

utworzono: 2014/04/25 21:30
FELIPE

Chciałbym Was ostrzec przed nieuczciwym sprzedawcą który wystawia ogłoszenia sprzętu wędkarskiego na aukcjach, często "sprzedając" ten sam towar kilkakrotnie, oczywiście nie wysyłając nikomu. Sprawa świeża. Myślę że jest to dobra chwila na refleksje, czasami lepiej dwa razy się zastanowić zanim coś kupimy. 
Dla zainteresowanych więcej informacji pod linkiem
http://forum-karpiowe.pl/viewtopic.php?t=9025&postdays=0&postorder=asc&start=0 [2014-04-25 21:30]

Jędrula

Chciałbym Was ostrzec przed nieuczciwym sprzedawcą który wystawia ogłoszenia sprzętu wędkarskiego na aukcjach, często "sprzedając" ten sam towar kilkakrotnie, oczywiście nie wysyłając nikomu. Sprawa świeża. Myślę że jest to dobra chwila na refleksje, czasami lepiej dwa razy się zastanowić zanim coś kupimy. 
Dla zainteresowanych więcej informacji pod linkiem
http://forum-karpiowe.pl/viewtopic.php?t=9025&postdays=0&postorder=asc&start=0                 Do tego typu apeli powinien być specjalny wątek , który wisiałby w podwieszonych tematach i każdy wchodzący na portal powinien go widzieć . Apeluję do adminów o przemyślenie tej propozycji .


[2014-04-25 21:46]

s4mo

Jeśli zostałeś oszukany przez sklep internetowy to śmiało możesz iść z tym na policję. Jeśli stało się to na allegro to musisz to tylko im zgłosić i ciecia dorwą. Już nie jeden był taki co sądził że jest anonimowy w sieci albo przechytrzył interneta !!!! ]:-> [2014-04-25 21:59]

Roxola

Jędrula ja tym razem się nie zgodzę z Twoim zdaniem.Od tego żeby nieuczciwego sprzedawcę powstrzymać przed dalszymi oszustwami nie są portale,a odpowiednie służby. Portal wedkuje.pl nie radzi sobie z obrażaniem użytkowników przez "klony",czyli profile utworzone do hejtowania, więc w takim przypadku pojawiliby się i tacy, którzy chcieliby zniszczyć konkurencję, a takim działaniem można wiele zyskać, bo słowo pisane ma dużą moc.Nie każdy sprzedawca śledzi wszystkie portale....takie jest moje zdanie.
[2014-04-25 22:25]

Jędrula

Jędrula ja tym razem się nie zgodzę z Twoim zdaniem.Od tego żeby nieuczciwego sprzedawcę powstrzymać przed dalszymi oszustwami nie są portale,a odpowiednie służby. Portal wedkuje.pl nie radzi sobie z obrażaniem użytkowników przez "klony",czyli profile utworzone do hejtowania, więc w takim przypadku pojawiliby się i tacy, którzy chcieliby zniszczyć konkurencję, a takim działaniem można wiele zyskać, bo słowo pisane ma dużą moc.Nie każdy sprzedawca śledzi wszystkie portale....takie jest moje zdanie.      No tak , masz rację , hejterzy mogą sobie poużywać w takich przypadkach lecz nie jest trudno odróżnić wariata od normalnego , poszkodowanego użytkownika / wędkarza . Szczególnie na tym forum jakiekolwiek oszustwa i kłamstwa są szybko demaskowane . Oczywiście zgadzam się , że i w tym przypadku nadużycia mogą mieć miejsce , jak wszędzie i we wszystkim zresztą . W wielu podobnych dziedzinach trzeba cały czas oddzielać ziarno od plew . Takie czasy :(


[2014-04-25 22:37]

FELIPE

Jędrula ja tym razem się nie zgodzę z Twoim zdaniem.Od tego żeby nieuczciwego sprzedawcę powstrzymać przed dalszymi oszustwami nie są portale,a odpowiednie służby. Portal wedkuje.pl nie radzi sobie z obrażaniem użytkowników przez "klony",czyli profile utworzone do hejtowania, więc w takim przypadku pojawiliby się i tacy, którzy chcieliby zniszczyć konkurencję, a takim działaniem można wiele zyskać, bo słowo pisane ma dużą moc.Nie każdy sprzedawca śledzi wszystkie portale....takie jest moje zdanie.



Nie piszę tu o sklepie internetowym tylko o człowieku który wystawia fikcyjne aukcje i naciąga ludzi, wydaje mi się że trzeba takie sprawy nagłaśniać. Jutro ja lub Ty mogę stać się ofiarą takiego oszusta ! Jak ktoś dobrze się wczyta to zobaczy że wystawiał nie tylko na giełdzie na tamtym forum ale także na bardzo znanym serwisie ogłoszeniowym. Następnym razem może ktoś się spostrzeże zanim przeleje pieniądze np. po miejscu zamieszkania delikwenta i się nie da naciągnąć.


[2014-04-25 22:39]

Roxola

Do Kol.FELIPE
Takie sprawy należy zgłaszać na Policję.Co się dzieje z tymi ludźmi, że na portalach opisują, a nie zgłoszą tam gdzie należy ?Czy liczą na pożałowanie innych i słowa otuchy ? ...to prawie jak z wątkami typu "Ratunku, bo kłusują" na forum. [2014-04-25 22:49]

Jędrula

Do Kol.FELIPE
Takie sprawy należy zgłaszać na Policję.Co się dzieje z tymi ludźmi, że na portalach opisują, a nie zgłoszą tam gdzie należy ?Czy liczą na pożałowanie innych i słowa otuchy ? ...to prawie jak z wątkami typu "Ratunku, bo kłusują" na forum.      Ola , tu chodzi o ostrzeżenie :) Tak jak na portalach wakacyjnych , ludzie wrzucają opinie o hotelach , apartamentach czy kwaterach , to jest bardzo pomocne przy wyborze wypoczynku na wakacje . Ufam ,że tutaj cos podobnego też by się sprawdziło .


[2014-04-25 22:55]

FELIPE

Do Kol.FELIPE
Takie sprawy należy zgłaszać na Policję.Co się dzieje z tymi ludźmi, że na portalach opisują, a nie zgłoszą tam gdzie należy ?Czy liczą na pożałowanie innych i słowa otuchy ? ...to prawie jak z wątkami typu "Ratunku, bo kłusują" na forum.


Jakbyś poczytała to byś wiedziała że wędkarze zgłosili sprawę na Policję,Ja nie jestem poszkodowanym, bo nic od tego kolesia nie kupowałem,  a opisałem to sprawę na tym forum bo chciałbym ostrzec innych, jak wiesz na tym forum też jest strona z ogłoszeniami.I tu też może taki delikwent wystawić ogłoszenie. Tyle w temacie. [2014-04-25 22:58]

Roxola

Nie mam pretensji do Ciebie, że opisałeś to na forum, dlatego nie rozumiem  czemu reagujesz tak emocjonalnie.  Wyraziłam swoje zdanie na temat tworzenia takiego wątku w odniesieniu do postu Kol. Jędruli.
:) ...luzik, bo żyłki mają pewną wytrzymałość Kolego






[2014-04-25 23:07]