Ostrzegam przed THUNDRA

/ 2 odpowiedzi
Witam serdecznie.

Piszę ten wątek, gdyż jestem już ciężko zdenerowany.
25 Grudnia 2008 na Allegro zakupiłem u sprzedającego Thundra pare rzeczy o wiadomej tematyce. Przelew wykonany tego samego dnia na kwote 170zł.
Wszytsko ok, czekam czekam i czekam i doczekać sie nie mogę. Najpierw grzeczne emaile w stylu proszę o potwierdzenia nadania przesyłki.
Próbowałem się dodzownić - nie da się, telefony głuche, dodzwoniłem się do sklepu, gdi mi powiedziano, że w dziale obsługi klienta z Allegro jest zamieszanie, mało osób a dużo pracy. Dziwne jakoś, bo inni jakoś dosatli Shimano Catana 2500 RA co ja kupiłem i inne przedmioty.
Emaile kolejne bez odpowiedzi. Na początku roku rozpoczołem spór oczywiście żadną niespodzianką jest to, ze dotąd brak konaktu.
Użytkownik ma już 650 negatywnych i neutralnych za takie akcje.
Jeden nawet czekał aż 80 dni to jest śmieszne!
Krew mnie już zalewa z nerwów.

Napisałem do Allegro i proszę rodzinę w Warszawie aby interweniował u nich.

Ogólnie - RADZĘ OMIJAĆ Z DALEGO THUNDRE, nie dajcie się zwieśc cenami i przemiotami, omijać z daleka.

Pozdarwiam
warszawa_24


Sory, aż 3 razy to wysatwiłem, jak usunąc te wątki? (2009/01/12 19:18)

glizdziarz


Na aukcjach obowiązuje zasada stara jak aukcje. Zanim zlicytujesz to sprawdź co o wystawiającym piszą inni. Jeden czy dwa negatywy na kilkadziesią pozytywów nic nie znaczy ale jak ich jest sporo to trzeba uważać. To samo jeśli wystawiający oferował towar za kilka złotych a nagle ma sprzęt za setki zł. Żeby się zabespieczyć najlepiej jest wybierać opcję za pobraniem i z ubespieczeniem. Wtedy przy odbiorze u kuriera można sprawdzić towar. Wychodzi drożej ale nie ma takich problemów. (2009/01/13 12:23)