Ośrodki kempingowe nad jeziorami

/ 29 odpowiedzi / 3 zdjęć
dominij-z

Witam 
Prosiłbym wszystkich o pomoc. Jako ze mamy male dzieciaczki szukamy Łowisk z jak najblizej polozonymi domkami od wedek. Przeszukalismy już chyba wszystkie zakamarki internetu,ale jak to sie zwykle najczesciej sprawdza najlepsza jest poczta pantoflowa. Moze ktoś z Państwa zna imoze polecic nam takie łowisko? 

Pozdrawiam (2017/11/05 20:41)

Podgląd zdjęć na forum dostępny jest tylko dla zalogowanych użytkowników.

homecactus

Są (chyba 2) kempingi nad jeziorem Studzienicznym blisko Augustowa, typowo namiotowe, raczej bez zaplecza. Nie wiem czy jest prąd. W tym roku w sierpniu mijałem rowerem, było sporo namiotów, głównie rodziny z dziećmi. Pole kempingowe bezpośrednio przy jeziorze. W tym roku miałem okazję powędkować, z pomostu w Studzienicznej sąsiad złapał parę linów, było trochę małych płoci. Wieczorem popłynęliśmy z tatą porzucać na spining (tata pierwszy raz w życiu ze spinem, ja pierwszy raz w życiu łowiłem w tym jeziorze) - padło chyba z 5 szczupaków, ale wszystkie poniżej wymiaru.

Widziałem też nieduży prywanty kemping w miejscowości Wigry (niedaleko klasztoru kamedułów ) nad jeziorem Wigry.  Nad Wigrami jest też fajny kemping, ten jest na pewno dobrze wyposażony (sanitariaty itp), w miejscowości Bryzgiel. Ośrodek nazywa się bodajrze Widok, kiedyś ładnych 10 lat temu tam nocowałem i łowiliśmy (miałem wtedy naście lat, byłem z wujkiem) całymi dniami z pomostu lub wypożyczaliśmy łódź od właściciela. Wtedy brały fajne płocie. W tym roku wędkowałem w Wigrach (w zatoce jeziora w Starym Folwarku) głównie na spining (zero efektów przez 3 poranki) ale też na spławik z pomostu, wpadł fajny lin.

(2017/11/06 13:59)

Ultraboat

Wszystko rozumiem tylko podajcie o jaką okolice chodzi, bo takich dobrych łowisk z domkami nie brakuje na południu kraju- Opolskie, Śląskie i Małopolska :) (2017/11/12 09:33)

Wedkuje.pl poleca

Aplikacja