Zaloguj się do konta

Organizacja zawodów na komercji

utworzono: 2015/02/14 09:48
AnimalLine

Wysłany: Sob 7:41, 14 Lut 2015     Temat postu: Organizajcja zawodów na komercji. 

Witam, 

Mam chęci zorganizować zawody towarzyskie, kwestie sponsorów i nagród narazie pomijam. Gryzie mnie jedna sprawa a mianowicie jak ugryść zbiórkę wpisowego aby było to legalne. Jestem osobą fizyczną bez żadnej działalności i nie chciałbym po prostu mieć z tego tytułu nieprzyjemności. 

Nie potrafiłem znaleść odpowiedniego tematu, może ktoś mi wskaże jak wygląda od kuchni organizacja. 

Pozdrawiam
[2015-02-14 09:48]

JKarp

Bo to jest tylko kwestia zaufania zawodników.Jeśli nie zamierzasz nic zarobić to zrób tak, że każdy zawodnik sam za siebie zapłaci na łowisku.
JK [2015-02-14 10:21]

AnimalLine

Tego nie chciałbym robić. Rezerwacja łowiska kosztuje a nie chciałbym płacić z własnej kieszeni za kogoś. Czy jeżeli przyjmę wpłaty na swoje konto nikt do tego się nie przyczepi? Oczywiście na wszystko byłyby kwity. [2015-02-14 10:42]

JKarp

No na konto sam wiesz. US potrafi ze wszystkiego zrobić próbę przestępstwa. Najlepiej poproś jeśli chcesz w US jak wybrnąć ale poproś na piśmie, żeby odpowiedzieli Ci też na piśmie.Jeśli każdy wpłaci z adnotacją  " na zawody " a Ty zrobisz przelew że opłacasz łowisko na zawody nie powinno być problemu. 
JK [2015-02-14 10:50]