Zaloguj się do konta

Organizacja zawodów w inny sposób !!!!

utworzono: 2010/08/23 22:45
robertxxx62

Za dużego wyboru jeszcze nie mam (jeszcze bez samochodu), więc najczęściej jest to Odra:)

 

Połapali chłopaki z mojego koła w tym roku na zawodach i to dosyć fajnie:)

 

Wyniki:

http://www.klubnatura.elubin.pl/wyniki/2010/wyniki_scinawa_puchar_wiosny.html

Galeria:

http://www.klubnatura.elubin.pl/galerie/2010/Zawody/scinawa_puchar_wiosny/album/index.html

Szkoda tylko, że zawody są rozgrywane na "martwej rybie"...:(

 

Jest to Odra na wysokości m. Ścinawa:)

 

Na kilku zdjęciach widać nawet moją feederową miejscówkę:) Tak się trochę dziwie że tyle się rozmawia o kulturze wędkowania  ! Dbanie o rybostan naszych wód ! Szacunek do przyrody ! A tu na zawodach wędkarskich taka rzeż ryb i to chyba jest na 99% zawodów ! Szkoda bo gdzie można promować kulturę naszego hobby jak nie na takich imprezach ! Nie jestem żaden no kill ale jak widzę na trawie tyle ładnych okazów to mnie trafia !!!! Ale to może w innym temacie . Pozdrawiam !
-----------------------------------------------------------------------------------------
Wątek skopiowałem z mojego tematu założonego w łowiskach . Warto chyba poruszyć ten temat chociaż wiem że  temat rzeka i nieraz może doprowadzić do sprzeczki ! Ale też chciałbym się dowiedzieć czy są inne sposoby organizacji takich zawodów , a  szczególnie spinningowych !Bo jak dotąd to znam zawody podobne do tych i dlatego też w nich nie uczestniczę  !Jeszcze raz pozdrawiam !
[2010-08-23 22:45]

domin77

no niestety też mnie to wkurza,widziałem całe reklamówki okoni,a ciekawe co z limitami na róznych zawodach? [2010-08-23 23:01]

 

Promocja wędkarstwa jak cholera ! Zabite ryby leżą poukładane jak ogórki w słoiku , noooo widok nędzy i rozpaczy . Wielka szkoda , piękne ryby i niepotrzebnie zabite . Organizatorom , sędziom i zawodnikom współczuje choroby kompletnego bezmózgowia , mają puste łby i tylko gówno się tam toczy ! Stara pozostałość po komunie , zrobić zawody , nałowić ryb potem się nachlać i zagryzać a na koniec rzygać tymi rybami . Wybaczcie mój język ale to jest kurw....... , normalnie brak mi słów . Można śmiało zorganizować zawody spiningowe bez zabijania ryb tyle , że potrzeba trochę więcej osób do sędziowania .

[2010-08-24 09:03]

krapiotr69

Masz rację Franz. Przy dzisiejszej technice, aparatach cyfrowych, wagach elektronicznych i innych miarach nie ma problemu, cyk zdjęcie ,waga ,miara buzi i do wody. Myśliwi też mają zawody, ale tam nikt nie strzela do zwierzyny, są inne sposoby, sami wiecie jakie. Nie oznacza to jednak, że na koniec nie ma dzika pieczonego mniammmm. Pozdrawiam.
[2010-08-24 09:25]

dariuszdyl

Inna formuła zawodów:
I edycja - http://www.naszelowiska.pl/2008/08/10/i-towarzyskie-zawody-o-puchar-naszych-lowisk/
Relacja z zawodów - http://www.naszelowiska.pl/2008/10/17/relacja-i-towarzyskie-zawody-o-puchar-naszych-lowisk/
II edycja - http://www.naszelowiska.pl/2009/09/03/ii-towarzyskie-zawody-o-puchar-naszych-lowisk-zawody-dwoch-rzek/
i relacja - http://www.naszelowiska.pl/2009/11/16/ii-towarzyskie-zawody-o-puchar-naszych-lowisk-relacja/
w tym roku planujemy III edycję i dodatkowo na tej samej zasadzie odbywają się zawody rozpoczynające sezon pstrągowy i zawody towarzyskie w czasie zlotów portalu. [2010-08-24 15:13]

kaban

I to jest właśnie jeden z powodów mojej rezygnacji z udziału w większości zawodów spinningowych.Zdecydowanie wolę rywalizację typowo towarzyską na żywej rybie( i niema to w ogóle związku z tym,że lubię wypuszczać ryby)bo wkurza mnie takie marnotrawstwo.Większość z tych ryb została pewnie wyrzucona w przysłowiowe krzaki.
[2010-08-24 15:29]

w moim kole po zawodach(spławik)żadna ryba nie rozstała się z życiem za każdym razem po ważeniu rybki z największą ostrożnością wracają do wody
[2010-08-24 20:49]

Sniper64

Cześć ...nie mam nic do zawodów! wiadomo jak się one odbywają:) ale pokazywać tak oficjalnie takie foty...to już pozostaje bez komentarza,gdzie rozum? organizatorów! Rozumiem,każdy się chce pochwalić ale rób my to z głową!!! a nie na piachu i w powolnym konaniu..za nim na ten piach trafiły...!!!
[2010-08-24 21:05]