Zaloguj się do konta

Opuszczenie miejsca pod zawody przez wędkarza.

utworzono: 2013/05/17 13:39
rusikus

powtorze jeszcze:
ok to jeszcze bedziemy dociekac, bo mi tu kolega dipe truje ;)
zawieszaja delikwenta w prawach czlonka PZW, czyli co , chca zabrac mu karte wedkarska czy inny dokument?
a jezeli owy nieopuszczacz miejscowki nie chce oddac to co? zostaje wciagniety na czarna liste i PSR SSR ma przy sobie ja z info cze czlonek nie jest juz czlonkiem? :P
czy moze rozprawa sadowa i uroczyste odebranie uprawnien? ;)
[2013-05-18 22:05]

cierpliwy1

Kedzio  moim zdaniem powinieneś udostępnić miejsce nad wodą skoro w tym dniu miały odbyć się jakieś zawody ,przynajmniej ja na pewno tak bym postąpił .Jeżeli panowie organizatorzy zachowywali się po chamsku , to bardzo brzydko z ich strony ,ale przecież wiesz w pzw działają często przypadkowi ludzie o ilorazie inteligencji ?.Pomyśl sam jakiś "kowalski " ,który nigdy nie był zauważony nie ma gruntownego wykształcenia i zero pomysłu nagle wchodzi do zarządu .Jest to dla niego wielkie wyróżnienie ,nobilitacja społeczna więc zaczyna rządzić a że z myśleniem słabo ,więc takie są wyniki w pzw i różne nie przyjemne sytuacje .Muszę przyznać ci rację na tym portalu takich ludzi nie brakuje ,niektórzy pisząc bzdury zrobili tu 'karierę".Jeżeli to co piszesz (straszenia ,wyzwiska) jest prawdą ,to po prostu jest to szczyt chamstwa .Ogólnie zaczynając od zarządów okręgów to wielka klika i dziadostwo i właśnie tam dzieje się  najwięcej zła a tak naprawdę koła nie wiele mają do powiedzenia.Pozdrawiam i nie martw się tym wszystkim [2013-05-19 10:36]

kedzio

Kedzio  moim zdaniem powinieneś udostępnić miejsce nad wodą skoro w tym dniu miały odbyć się jakieś zawody ,przynajmniej ja na pewno tak bym postąpił .Jeżeli panowie organizatorzy zachowywali się po chamsku , to bardzo brzydko z ich strony ,ale przecież wiesz w pzw działają często przypadkowi ludzie o ilorazie inteligencji ?.Pomyśl sam jakiś "kowalski " ,który nigdy nie był zauważony nie ma gruntownego wykształcenia i zero pomysłu nagle wchodzi do zarządu .Jest to dla niego wielkie wyróżnienie ,nobilitacja społeczna więc zaczyna rządzić a że z myśleniem słabo ,więc takie są wyniki w pzw i różne nie przyjemne sytuacje .Muszę przyznać ci rację na tym portalu takich ludzi nie brakuje ,niektórzy pisząc bzdury zrobili tu 'karierę".Jeżeli to co piszesz (straszenia ,wyzwiska) jest prawdą ,to po prostu jest to szczyt chamstwa .Ogólnie zaczynając od zarządów okręgów to wielka klika i dziadostwo i właśnie tam dzieje się  najwięcej zła a tak naprawdę koła nie wiele mają do powiedzenia.Pozdrawiam i nie martw się tym wszystkim


Ależ ja ustąpiłem tym panom miejsca. Tylko przedtem zapytałem ich, dlaczego nie informują o zawodach. No to się dowiedziałem. Kazano mi wy..... i tyle, co też chcąc nie chcąc uczyniłem, bo nie miałem zamiaru się szarpać z 5 dziesiątkami rozjuszonych gburów. Tylko o to mi chodzi, ze traktują przyjezdnych jak śmieci. Czy to normalne? Tak ma być i już? [2013-05-19 13:06]

JKarp

"  Jak to ma sie w praktyce?
Bylo takie zdarzenie, widziane z niedaleka:
2 wedkarzy przyjechalo sobie polowic rybki skoro swit. Usadowili sie na miejscowkach, rozlozyli wedziska i sprzed, suto zanecili...
... przyjezdzaja goscie wbijaja choragiewki pod zawody i kaza wedkarza opuscic miejsca
nastepuje ostra klotnia, wedkarze nie opuszczaja miejsc i organizatorzy dzwonia po policje ...
... policja przyjezdza jest dyskusja, wedkarze nie opuszczaja miejsc a zawody sie odbywaja

Jak to ma sie do praw policji czy PSR, w regulaminie PZW niby jest ze wedkarz musi opuscic miejsce ale jak go zmusic do tego? :)"
Cześć Mnie spotkało coś podobnego. W życiu nie zejdę skoro komuś nie chce się powiesić wcześniej jakiegokolwiek ogłoszenia nad wodą. Szanujmy się wzajemnie a nie każmy szanować czyjegoś lenistwa, niechciejstwa itd, Była nawet SSR i niestety ale nawet karty nie otrzymali. JK [2013-05-19 13:47]

kedzio

Racja panie Janusz. [2013-05-19 13:49]

roman76

napisałem to co chciałem ,akurat jestem osobą której nie da się podpuścić,to wszystko co miałem do napisania
[2013-05-19 14:08]

adler

Witam kolegów. 

Byłem dwa dni u ojca w szpitalu, a tu znowu się porobiło. 

Skoro mowa o sprzątaniu to oznajmiam że wszystkie posty poza tematem kasuję. Tyle razy było wałkowane by prywatne żale, problemy pisać na pv lub zgłaszać Redakcji. Jeśli dalej będą tu wałkowane sprawy prywatne, przeszłościowe, winni otrzymają kary zgodnie z Regulaminem Forum..

Pozdrawiam Krzysztof. 

[2013-05-20 11:26]

kedzio

Miło kolegę Moderatora widzieć. Pełna zgoda. Pierzcie swoje brudy we własnym towarzystwie. [2013-05-20 11:42]

Romuald55

Słuszna uwaga.Na forum powinna być prowadzona dyskusja merytoryczna,nawet jak poglądy są rozbieżne.Nie powinno być miejsca na prywatne rozgrywki i animozje. [2013-05-20 11:50]

janboruch

regulamin swoje, życie swoje;  w kole, w którym działam jako sędzia wędkarski od momentu powstania koła przed każdymi zawodami jest wywieszana informacja o imprezce wędkarskiej, oprócz tego na stronie internetowej koła już wcześniej pojawia się informacja, a po zawodach niedługo potem o wynikach uzyskanych przez gliździarzy kołowych,
pamiętać należy, że zgłoszenie imprezy wędkarskiej do okręgu nie zajmuje miejsca kołu informującemu o tejże imprezie okręg; pamiętać trzeba, że giździarz gliździarzowi nie może być HACZYKIEM;
pozdrawiam
[2013-05-27 19:34]