Zaloguj się do konta

Opole-Czestochowa porozumienie

utworzono: 2012/02/27 10:42
tomczasty

Opiszę po krótce sytuację. Należę do koła w Częstochowie jednak mieszkam w Opolu, w ubiegłym roku bez problemu opłaciłem skladkę w macierzystym kole a następnie wykupiłem zezwolenie w siedzibie PZW Opole. W tym sezonie już tak łatwo nie jest, mianowicie:
Mam już wszystko opłacone na rejon częstochowski i dziś poszedłem do PZW na Malczewskiego żeby zakupić znaczek i zezwolenie na rejon opolski (porozumienie stwierdza 80 zł. dopłaty). Pani w okienku mi mówi że nie moze mi sprzedać (chce ale nie może!), wyjaśniła że dostanę to zezwolenie albo w Oleśnie albo w Częstochowie. Po powrocie do mieszkania dzwonię do macierzystego koła i słyszę: mamy rejestry ale nie mamy znaczków. Z tego wynika że mogę albo jechać do Olesna albo opłacić pełna kwotę.
Czy ktoś ma podobna sytuację?
Co radzicie?
[2012-02-27 10:42]

bartbmp

Dzwoń do swojego koła co chwilę :D Znaczki powinny doiść. Ja opolskich znaczków oczekiwałem od początku lutego i właśnie się pojawiły
[2012-02-27 12:10]

Zibi60

W kole "Okoń" załatwisz wszystko od ręki.
[2012-02-27 14:08]

tomczasty

Niestety jestem stale w Opolu i do Częstochowy się póki co nie wybieram, powalczę na miejscu.
Dzięki za pomoc.
[2012-02-27 15:34]

szlurp

...a chciałbym UPRZEJMIE zapytać okręg Elbląski. Dlczego nie ma porozumienia z okręgiem Mazowieckim i Elbląskim - prawie na tych samych Mazurach nie mogę łowić np. koło Szczytna.OKRĘGU ELBLĄSKI I OKRĘGU MAZOWIECKI!!!!!!!!!!!!! LITOŚCI  I TROCHĘ ZROZUMIENIA NAD TYMI CO WAS UTRZYMUJĄ I DAJĄ WAM PAPU!!!!!!!!!!!!!!!!!! Wasz Wędkarz. [2012-02-28 15:35]