Opłaty za wędkowanie w 2019.

/ 29 odpowiedzi / 3 zdjęć
allp

Przeczytałem wasze wpisy i nadal nie wiem ile kosztuje składka na mazowieckie. Dużo pisania mało konkretów. Trudno pojade zapłacic to sie może zdziwię . (2019/02/13 07:48)

ryukon1975

Dlatego że nikt nie może wiedzieć co zechcesz zapłacić. Każdy Okręg ma swoje stawki. W każdym Okręgu jest kilka opcji do wyboru, wody górskie, nizinne, trollingi, sleepingi i inne. Sam musisz (chyba?) zdecydować co chcesz kupić po zaglądnięciu na stronę szanownego PZW który udostępnił Ci tyle możliwości że się gubisz. Ot dobrobytu głowa boli.:) Należy podjąć decyzję samodzielnie internet nie zrobi wszystkiego. (2019/02/13 08:15)

MARCIN CK

proszęhttps://ompzw.pl/artykul/rok-2019 (2019/02/13 08:36)

Julian

Opłaciłem składkę członkowską 90zł i składkę niepełną ( tylko wody nizinne )130zł. Można zapłacić składkę pełną czyli wody nizinne i górskie wysokości 170 zł. Trollingowanie wybij sobie z głowy - jako że obowiązuje CałkowityZakaz na Wodach OM PZW. A KONKRETY !!!!! szanowny kolego to masz na stronie internetowej PZW Okręgu Mazowsze. Wszystko prosto , jasno opisane jak przysłowiowy świński ogon. Po prostu wejdż na stronę i przeczytaj . I nie słuchaj za przeproszeniem pier.......nia głupot. (2019/02/14 13:49)