Opłaty za województwa

/ 6 odpowiedzi
Mam 15 lat i jestem z dolnegośląska i chciałbym opłacić woj opolskie ile by wynosił koszt ??
użytkownik26223

Mam 15 lat i jestem z dolnegośląska i chciałbym opłacić woj opolskie ile by wynosił koszt ??

w jakim okręgu jesteś i jaki okręg chcesz opłacić? w pzw nie liczą sie województwa lecz okręgi pzw. (2014/04/21 23:59)

Roxola

dawid-polowniak do czasu jak ukończysz 16 lat jesteś członkiem uczestnikiem, co daje Ci możliwość opłacenia jednego, czyli np. najbliższego Okręgu i łowienie w całej Polsce na wodach PZW.W innych Okręgach musisz jedynie pobrać zezwolenie, które otrzymasz bezpłatnie.Obowiązuje to w całej Polsce niezależnie od tego skąd jesteś. Jedna opłata = łowienie w całej Polsce dla członka uczestnika. Mam nadzieję, że zrozumiałeś i że o to chodziło w Twoim pytaniu. (2014/04/22 03:37)

dawid-polowniak

Jestem z okręgu wałbrzyskiego i chciałbym opłacić okręg w Opolu  (2014/04/22 09:12)

kalka65

więc opłać.Gdzie widzisz problem? (2014/04/22 13:37)

TheMechOne

Problem moze byc w tym, w ktorych godzinach przyjmuja skladki... xD (2014/04/22 14:08)

Artur z Ketrzyna

dawid-polowniak do czasu jak ukończysz 16 lat jesteś członkiem uczestnikiem, co daje Ci możliwość opłacenia jednego, czyli np. najbliższego Okręgu i łowienie w całej Polsce na wodach PZW.W innych Okręgach musisz jedynie pobrać zezwolenie, które otrzymasz bezpłatnie.Obowiązuje to w całej Polsce niezależnie od tego skąd jesteś. Jedna opłata = łowienie w całej Polsce dla członka uczestnika. Mam nadzieję, że zrozumiałeś i że o to chodziło w Twoim pytaniu.

Posłuchaj Oli co mówi. Bo inni się wypowiadają chociaż nie mają o tym pojęcia.

Jako członek uczestnik masz dostęp do wód PZW we wszystkich okręgach. Tylko musisz zwrócić się do innego okręgu (wystarczy koła PZW okręgu w którym masz chęć powędkować)o wydanie zezwolenia i rejestru połowu. I na koniec roku im to zdać.
Jeśli będziesz miał dobry zarząd to powinni ci to ułatwić. (2014/04/22 16:53)